Nutriční poradna

„Nutriční poradna poskytuje komplexní poradenství v oblasti výživy, odborné zhodnocení stravovacích zvyklostí i vytvoření individuálních jídelních plánů na základě tělesné analýzy na novém špičkovém diagnostickém přístroji InBody. Pracujeme bez používání různých přípravků a preparátů pro hubnutí.“
Bc. Martina Srbová, NUTRIČNÍ TERAPEUTKA

Nutriční poradna kontakty

pavilon E, suterén

Vchod z jižní strany od staré branky (Máchova ulice)
nutricni.poradna@hospital-bn.cz

Nutriční poradna 317 756 595
Kancelář 317 756 431, mobil vedoucí 723 388 137

 


Nutriční poradna se zapojila od ledna 2019 do projektu Klíč ke zdraví,

na který požádala Nemocnice Rudolfa a Stefanie o dotaci Ministerstvo zdravotnictví ČR.

 

Novinka pro klienty nutriční poradny!

Nově jsme zahájili spolupráci s PULSE Wellness & Fitness Centrum – Benešov u Prahy, 6 pater, 2000 m2 v Benešově a můžeme tak svým klientům nabídnout nové možnosti a výhody. Pro své klienty máme připravené poukázky se 3 vstupy do Pulse Fitness zcela zdarma – ať už si vyberete skupinovou lekci, či návštěvu posilovny, to je zcela na Vás. Chceme Vás motivovat ke změně životního stylu a k začlenění pohybové aktivity, jako běžné součásti Vašeho života. Pro své nejšikovnější klienty máme v rámci projektu Klíč ke zdraví odměny v podobě poukázek na návštěvu vířivky pro dvě osoby, privátní wellness v Pulse Fitness atp. Další odměna pro vzorné klienty jsou poukázky na nákup v nemocniční lékárně!
No není to skvělé? Zapojte se do našeho dotačního projektu Klíč ke zdraví a projděte s námi svou změnou životního stylu vstříc k lepšímu zdraví, většímu sebevědomí a celkové zdravějšímu životnímu stylu.
Těšíme se na Vás a na Vaše úspěchy.

 

Nové brožury

vydané na jaře 2019 pro klienty Nutriční poradny v rámci dotace Ministerstva zdravotnictví:

Brožura ke stažení zde ZDE

Brožura ke stažení zde ZDE

 


Novinka roku 2019 naší nutriční poradny:

Nejen tělesnou hmotnost, ale také množství tuku a svalové tkáně v jednotlivých segmentech těla (nohy, ruce, střed těla) změří klientům nový diagnostický přístroj InBody , který zakoupilo vedení benešovské nemocnice do nutriční poradny v březnu 2019. Jaké jsou zásady měření na InBody 270 ?


V poradně je možné zakoupit dárkové poukázky