Standardní lůžkové oddělení B - septická část

Oddělení zajišťuje hospitalizaci pro pacienty s širokým spektrem diagnóz – operace ledvin, břišní chirurgii, cévní chirurgii, komplikace hojení ran. Zajišťuje též vyšetřovací metody ve specializačních zařízeních, převozy pacientů a jejich návrat na oddělení.

Kontakt a mapa

Standardní lůžkové oddělení B - septická část 317 756 238

Vyhledávejte na mapě

vrátnice vrátnice
lékárna lékárna
pokladna pokladna
parkoviště parkoviště
poštovní schránka poštovní schránka
parkovací automat parkovací automat
kavárna kavárna
pohotovost pohotovost
ředitelství ředitelství
Pavilon I 4. patro

Další informace

• Oddělení je vybaveno samostatnými pokoji – jedno, dvoj, třílůžkovými. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení. Nabízíme možnost nadstandardních pokojů za příplatek vybavené lednicí, televizí.
  • Bezbariérový přístup je zajištěn do všech místností oddělení. Přizpůsoben je zde i pokoj pro invalidní pacienty „vozíčkáře“. Koupelna pro ležící pacienty je též k dispozici včetně pojízdného mycího lůžka.
  • Společenská místnost je vybavena televizorem, mikrovlnnou troubou, varnou konvicí a lednicí pro pacienty.
  • Sestry na oddělení se aktivně podílejí na hojení ran moderními přípravky.
  • Edukace je zajištěna v potřebném rozsahu dle aktuálních potřeb pacientů.
  • Využíváme služeb sociálních pracovnic, aby kontinuita poskytované péče byla co nejefektivnější a pro pacienta co nejdostupnější.