Nemocnice Rudolfa a Stefanie Benešov, a.s.

Gynekologicko-porodnické oddělení

„Péče na Gynekologicko-porodnickém oddělení zahrnuje široké spektrum operačních výkonů, od jednodenních malých výkonů až po náročné gynekologické operace. Oddělení je rozděleno na ambulantní a lůžkovou část, která se dělí na gynekologickou a porodnickou část.“
MUDr. Kateřina Hlaváčková, PRIMÁŘKA

Poznejte náš tým

Gynekologicko-porodnické oddělení kontakty

pavilon G (přízemí, 1. a 2. patro)
gynekologie@hospital-bn.cz

Recepce317 756 348
Lůžka gynekologie317 756 319
Lůžka porodnice317 756 311

V době pohotovostní služby – všední dny od 15:30 do 6:30 a víkend (svátky) volejte 317 756 311


NOVINKY Z PORODNICE

  • Obnovená předporodní setkání

Porodnice Nemocnice Rudolfa a Stefanie Benešov obnovuje od 11. dubna krátká předporodní setkání. Prohlídka porodnice a porodních sálů je zdarma a konat se bude každých čtrnáct dní od 13 hodin. Účastníky provedou oddělením sestřičky a podají nastávajícím maminkám veškeré informace. Maximální kapacita je dvanáct osob a nutné je se předem objednat na telefonním čísle 317 756 323. Sraz je v 1. patře před porodním sálem.

  • Přespání otce na porodnici

Nastávající maminky nemusejí v porodnici zůstávat samotné bez svých partnerů. Benešovská porodnice nabízí možnost přespání otce na jednolůžkovém nadstandardním pokoji. Služba je zpoplatněna dle platného ceníku nemocnice.

Zároveň nabízí porodnice možnost přítomnosti otce a duly u porodu současně.

  • Registrace již od 33. týdne těhotenství

Těhotné ženy se mohou registrovat k porodu v porodnici Nemocnice Rudolfa a Stefanie Benešov již ve 33. až 34. týdnu těhotenství. Kontakt na registraci je recepce 317 756 348.

Samozřejmostí je dodržování aktuálních hygienických opatření jako je zakrytí dýchacích cest vhodným respirátorem či dezinfekce rukou.


  • Prosíme pacientky, aby s sebou braly jako doprovod pouze 1 osobu na ultrazvuková a ambulantní vyšetření a do těhotenské poradny.

Shlédněte nové video, v němž představujeme naše oddělení

Lůžková část

 

Ambulance

 

Odkazy

 


Brožura pro nastávající maminky ke stažení ZDE