Lůžkové oddělení intenzivní a resuscitační péče

Lůžková resuscitační stanice ARO poskytuje specializovanou resuscitační a intenzivní péči kriticky nemocným pacientům s ohrožením základních životních funkcí bez ohledu na vyvolávající příčinu. Přijímá pacienty z ostatních oddělení nemocnice a z rozsáhlé spádové oblasti, spolupracuje se ZZS.

Kontakt a mapa

Lůžkové oddělení intenzivní a resuscitační péče 317 756 376

Vyhledávejte na mapě

vrátnice vrátnice
lékárna lékárna
pokladna pokladna
parkoviště parkoviště
poštovní schránka poštovní schránka
parkovací automat parkovací automat
kavárna kavárna
pohotovost pohotovost
ředitelství ředitelství
Pavilon CH 3. patro

• V roce 2011 byla provedena kompletní rekonstrukce lůžkové stanice ARO.
  • Toto nové oddělení je moderní, prostorné a klimatizované, disponuje pěti plnohodnotnými resuscitačními lůžky, je vybavené novým monitorovacím systémem a novými přístroji k umělé plicní ventilaci, má možnost provádět kontinuální hemodialýzu bez nutnosti transportu pacienta.
  • Stanice má k dispozici široké diagnostické zázemí, odpovídající současným standardům.
  • Konziliárně se podílí na intenzivní péči v nemocnici a na zajištění léčby pooperační bolesti.
  • Zajišťuje neodkladnou resuscitaci a její výuku v celém zdravotnickém zařízení.