ORL a chirurgie hlavy a krku

Oddělení je moderním pracovištěm zajišťující komplexní péči o dospělé i dětské pacienty s onemocněními hlavy a krku, kompletní diagnostiku včetně endoskopických vyšetření a chirurgickou léčbu v celé šíři, včetně traumatologie a onkologie oblasti hlavy a krku.

MUDr. Adam Kešner, primář

Poznejte náš tým

ORL a chirurgie hlavy a krku kontakty

pavilon CH, 4. patro
orl@hospital-bn.cz

Kartotéka 317 756 360
Ambulance 1., 2., 3. 317 756 257, 317 756 394, 317 756 395
Lůžkové oddělení 317 756 259

Aktuálně Nepřítomnost v ambulancích

• Ambulance Audiologie a foniatrie přestěhována do 4. patra pavilonu CH. Je nyní součástí lůžkového oddělení ORL.
  • Ambulance sonografie při ORL oddělení je přestěhována ze 4. patra budovy CH do přízemí budovy CH, nachází se v prostorách všeobecné ORL ambulance.

• Od 1. 9. 2022 změna ordinačních hodin na audiologii a foniatrii:
    Pondělí    7:00  – 18:00
    Úterý       7:00  – 15:30
    Středa      7:00 –  17:00
    Čtvrtek     7:00 – 18:00
    Pátek        7:00 – 15:30

Specializované ambulance

Speciální výkony

Přehled prováděných diagnostických výkonů

• Kompletní klinické ORL vyšetření včetně otomikroskopického vyšetření uší, endoskopie dutiny nosní a nosohltanu, endoskopie hrtanu rigidní či flexibilní optikou
  • Kompletní audiologická diagnostika sluchových vad včetně vyšetření otoakustických emisí a screeningu vyšetření sluchu v rámci pětileté prohlídky
  • Vyšetření nosohltanu u dětských pacientů za použití tenké flexibilní optiky