Nemocnice Rudolfa a Stefanie Benešov, a.s.

Odběrová místa

AKTUÁLNĚ

Vážení klienti, v posledních týdnech se enormně zvýšil počet testovaných lidí na onemocnění covid-19 v našich odběrových místech. Prosíme, počítejte s tím, že se na odběrovém místě tvoří fronty a budete muset posečkat, než přijdete na řadu i přesto, že jste objednaní. Prosíme, buďte k sobě i k nám ohleduplní. Snažíme se pracovat co nejrychleji, ale naše personální kapacity jsou vzhledem k nemocnosti mezi zaměstnanci a obrovskému náporu pacientů s covid-19 velmi omezené.
Jsme především nemocnice a naší prioritou je léčba nemocných. Kromě odběrů na covid-19 pečujeme a staráme se o desítky nemocných koronavirem, o Vás, Vaše příbuzné a známé. Jsme již opravdu velmi unavení. Doufejme, že se situace brzy zlepší. Děkujeme za pochopení.

Vaše Nemocnice Rudolfa a Stefanie

 

 


ODBĚROVÁ MÍSTA:

č. 1  – U kotelny, vjezd z ulice Erbenova – klienti s žádankou + samoplátci (PCR testy)

 

č. 2  – Budova „B“ 4. p. – bývalá rehabilitační ambulance, vchod z boku (za obchůdkem vlevo) – dobrovolné antigenní testy zdarma pro veřejnost

 

 


Odběrové místo č. 1 – klienti s žádankou + samoplátci

Odběrové místo se nachází v areálu Nemocnice Rudolfa a Stefanie (parkoviště u kotelny)vjezd z ulice Erbenova.


Odběr přímo z automobilu (drive-in). Pouze zelené buňky


Je vhodné se předem objednat:

telefonicky (Na testování je vhodné se objednat od pondělí do pátku od 7:00 do 12:00 a od 12:30 do 15:00 hod.na telefonním čísle 601 563 598, o víkendu nelze objednat po telefonu)

on-line přes portál pacienta

dostavit se můžete i bez objednání, ale s vědomím toho, že budete muset setrvat, než přijdete na řadu. 


POZOR!!! Jsme odběrové místo, VÝSLEDKY TESTU NEVÍME, NEMÁME je k dispozici!!! Prosíme, nevolejte o výsledky na tel. čísla na odběrová místa!


Kdo se nemůže dostavit z nějakého důvodu (imobilní apod.) a potřebuje odvoz sanitou, volejte Krajskou hygienickou stanici, nevolejte k nám do odběrového místa. Děkujeme


Otevřeno:

pondělí – pátek od 7:00 do 12:00 a od 12:30 do 17:00 hod.

sobota a neděle + svátky od 7:00 do 12:00 hod.

Poslední odběr provádíme 30 min. před koncem provozní doby!

Cena pro samoplátce od 1. 1. 2021 je 1 510 korun, na místě lze platit pouze platební kartou (v hotovosti lze platit na pokladně pavilon D, přízemí od 7 do 15 hod.)


Žádanka na PCR testy musí být vystavena od praktického lékaře nebo hygienické stanice.

Uložena je v celorepublikovém elektronickém registru.

Klient nemusí mít žádanku s sebou, stačí nahlásit své rodné číslo.


I na druhý odběr je nutné mít vystavenou žádanku od lékaře či hygienické stanice.


Žádanku lze využít celorepublikově, tedy i na jiných odběrových místech.

– Odběrná místa v oblastních nemocnicích, podrobnosti zde

– Odkaz na Seznam odběrových míst ČROdběrové místo Benešov


Výsledky vyšetření PCR SARS Cov-2:

– výsledky dostanete formou SMS, pro výsledky můžete volat na telefonní číslo 720 976 393 ve všední dny od 7:00 do 15:30 hod.

– výsledky dostanete do 48 hodin

 

 

Odběrové místo č. 2 – ANTIGENNÍ TESTY zdarma

Dobrovolné testování veřejnosti na COVID-19 antigenními testy probíhá od 16. 12. 2020, testování se mohou zúčastnit všichni občané ČR, je zdarma a je možné ho opakovat po 5 dnech. Preventivní antigenní testování není primárně určeno pro symptomatické pacienty (tj. osoby s příznaky onemocnění covid-19) nebo pro osoby v karanténě. I nadále platí, že osoby s příznaky onemocnění kontaktují svého praktického lékaře, který indikuje potřebné vyšetření nebo vystaví žádanku na PCR test. Osoby v karanténě musí 5. – 7. den absolvovat PCR test, který indikuje praktický lékař nebo krajská hygienická stanice.

Odběrové místo č. 2 se nachází prostorech místo bývalého ambulantního rehabilitačního oddělení v budově „B“ ve 4. patře, vchod z boku pavilonu mezi obchodem a stánkem na zmrzlinu naproti parkovišti. Pro imobilní pacienty je určen vchod s výtahem z druhé strany budovy (před vrátnicí vlevo)


Nelze testovat z automobilu!


Kontakt: 702 153 653, objednávání přes „Portál pacienta“, dostavit se můžete i bez objednání, ale s vědomím toho, že budete muset setrvat, než přijdete na řadu.


Otevřeno pondělí až pátek od 7:00 do 12:00 a od 12:30 do 15:30 hod.

Poslední odběr provádíme 30 min. před koncem provozní doby!


Klienti přicházejí bez žádanky od praktického lékaře či hygienické stanice, prokázat se musí občanským průkazem nebo průkazem pojištěnce 


Výsledek testu se dozvíte do 20 minut