Spektrum služeb

Nabízíme:

  • – komplexní poradenství v oblasti výživy
  • – odborné zhodnocení stravovacích zvyklostí
  • – individuální jídelní plány
  • – tělesnou analýzu na osobní váze TANITA
  • – edukaci specifických diet podle druhu onemocnění (obezita, podvýživa, diabetes, nemoci žaludku, slinivky, střev, žlučníku, choroby srdečně-cévní)

 

Úvodní konzultace je obvykle zaměřena na získání informací o klientovi (zdravotní stav, rodinná anamnéza, pohybová aktivita, apod.). Součástí je i měření na osobní váze s tělesnou analýzou. Zjišťována je hmotnost, bazální metabolismus, množství tuku a svalů a další nezbytné hodnoty. Všechny výsledky jsou s klientem probrány a navrženy změny ve stravování, eventuálně je vytvořen 7 denní individuální jídelní plán, který je předán při další návštěvě klienta. Při každé další kontrole se provede přeměření na osobní váze s tělesnou analýzou, rozbor jídelníčku a řešení chyb ve stravování dle potřeb klienta.

V případě vytvoření individuálního jídelního plánu klient zaplatí zálohu ve výši 50 % z ceny při vstupním vyšetření, zbylých 50 % pak při vyzvednutí svého plánu. Z důvodu velké náročnosti při vytváření individuálního plánu je záloha nevratná.
V případě zájmu o edukaci jsou klientovi podrobně vysvětleny všechny vhodné i nevhodné potraviny pro dané onemocnění, společně s předáním edukačního materiálu.