Vánoční dárky přivezl Nadační fond Křídla dětem

Dětské oddělení dnes 17. 12. 2021 navštívil „Ježíšek“ od Nadačního fondu Křídla Dětem. Zakladatelka fondu Kateřina Brožová a koordinátorka pro Benešovsko Markéta Sehnalová přivezly hračky, knížky, stavebnice lego ale i ručně háčkované mazlíčky od dárců v rámci sbírky, která se konala od poloviny října do poloviny prosince. „Moc děkujeme všem, kteří se do sbírky zapojili. Na to, že jsme pro benešovskou nemocnici organizovali sbírku poprvé, se sešlo mnoho věcí pro malé pacienty. Máme z toho velkou radost,“ řekla Kateřina Brožová. Zároveň lidé kromě hraček věnovali dohromady 4 550 korun. „Velký dík všem. Děti z toho budou mít velkou radost. Děkujeme i za věnované peníze, určitě za ně pořídíme něco potřebného pro naše oddělení,“ doplnila vrchní sestra Marie Marvanová.