Spokojení klienti

Těší nás, že jsou naši pacienti spokojeni! 13. 3. 2019

Dobrý den, touto cestou bych moc chtěla poděkovat celému personálu na gynekologicko-porodnickém oddělení. Rodila jsem zde druhé děťátko a naprostá spokojenost. Pan doktor Miroslav Fris je doktor s velkým „D“. Odnesla jsem si skvělý zážitek z porodu. I porodní asistentky, sestřičky na lůžkovém úžasný, přátelský přístup. Všem mohu jen doporučit. Ještě jednou mockrát děkuji za úžasnou péči. Tereza Seidlova

 

Těší nás, že jsou naši pacienti spokojeni! březen 2019

Dobrý den, chtěl bych touto cestou upřímně poděkovat všem lékařům, zdravotním sestřičkám, sanitárkám Nemocnice Rudolfa a Stefanie, konkretně chirurgii A , JIP za vynikající péči a starost, kterou mi poskytli během mé hospitalizace v měsíci lednu 2019. Oceňuji, že si i při tak náročné a odpovědné práci dokáží při kontaktu s pacientem udržet velmi citlivý, lidský a vstřícný přístup. Jejich profesionalitu a výbornou kvalitu lékařské péče pak nejlépe dokládá můj dobrý pooperační stav. Usměvavý a ochotný personál svědčí o tom, že práce je pro ně posláním, že chápou problémy lidí, kteří jsou odkázáni na jejich pomoci, že se člověk cítí dobře, má svoji důstojnost.
S pozdravem a mnoha díky. E. V.

 

Těší nás, že jsou naši pacienti spokojeni! březen 2019

Vážený pane řediteli, koncem ledna 2019 jsem byla hospitalizovaná na oddělení ortopedie a ráda bych touto cestou poděkovala celému týmu tohoto oddělení, včetně lékařů (MUDr. Pituch a MUDr. Musil), sestřiček, fyzioterapeutek a sanitářů. Všichni fungovali jako úžasný tým s úsměvem na tváři. Proto bych Vás ráda poprosila o poděkování celému týmu za úžasné, milé prostředí a skvělou péči. S pozdravem, M.P.

 

Těší nás, že jsou naši pacienti spokojeni! březen 2019

Dobrý den, koncem ledna 2019 jsem byl po úrazu (hluboká řezná rána na levé noze) ošetřen v chirurgické ambulanci. Ačkoliv často slýchám kritiku na adresu vaší nemocnice, chci poděkovat celému kolektivu za bezchybnou a profesionální práci. Vzorný přístup k pacientům se potvrdil i dnes, když jsem byl se svým úrazem na kontrole. Ještě jednou děkuji.
Mgr. M. T.

 

Těší nás, že jsou naši pacienti spokojeni! 8. 3. 2019

Dobrý den, touto cestou chci velmi poděkovat celému oddělení ORL. Při hospitalizaci mého syna a mě jako doprovodu se k nám personál velmi vstřícně choval, měl zájem o zdravotní stav mého syna, velké díky patří sestřičkám a také sanitárním pracovnicím, které vždy s úsměvem a ochotou pomáhaly. MUDr. Nedeliak je velice příjemný lékař a znalec svého oboru, moc mu děkuji za profesionální přístup jak při vyšetření na ambulanci, tak i vysvětlení všeho, co bylo potřeba k operaci mého syna. Velké díky patří ošetřující lékařce Kubatové za její péči. Jsem ráda, že jsem si vybrala vaše odd. ORL, i když máme dojezd 60 km. Děkuji s pozdravem Voksová Lucie a syn Lukášek

 

Těší nás, že jsou naši pacienti spokojeni! 25. 2. 2019

Dobrý den, se synem jsem navštívila chirurgickou pohotovost a od sestry na RTG až po ambulanci, následně sádrovou, naprostá spokojenost. Již dle čekárny bylo vidět, že mají fakt frmol. Čekala jsem, že tu budeme do večera, ale do 2,5 hodin jsme byli venku, což mě mile překvapilo. Na ambulanci byl zrovna pan doktor Jan Štulík a měl skvělý přístup k malému, to samé dvě sestry s úsměvem na rtech, na to jaký byl nával stále usměvaví lidé. Ošetření proběhlo v 15:22 tak snad se dostane pochvala ke správným lidem s pozdravem Kladivová s Toníkem

 

Těší nás, že jsou naši pacienti spokojeni! 30. 1. 2019
Dobrý den, moc bych chtěla touto cestou poděkovat zaměstnancům z oddělení Interny. V posledním měsíci jsem musela nemocnici navštívit 2x ve stavu, kdy mi bylo špatně a bála jsem se o sebe. Setkala jsem se s příjemným, profesionálním, milým a empatickým přístupem, jak od paní doktorky, pana doktora a samozřejmě i sestřiček. Z nemocnice jsem odešla v dobrém stavu a klidnou duší. V dnešní době si určitě takových lidí važte. Moc děkuji. J.R.

 

Těší nás, že jsou naši pacienti spokojeni! 29. 1. 2019
Vážený pane řediteli, začátkem ledna 2019 jsem byl hospitalizován na ortopedickém oddělení s operací levého kolena. Přístup a jednání pana primáře MUDr. Jiřího Beznosky a celého oddělení byl velmi profesionální, současně vstřícný a lidský. Vzhledem k tomu, že mám možnost srovnání přístupu pracovníků v rámci zdravotnických zařízení, dovoluji si Vás požádat o poděkování panu primáři MUDr. Beznoskovi a jeho týmu za jejich péči a ochotu v jednání a přístup k pacientům. J. D.

 

Těší nás, že jsou naši pacienti spokojeni! 9. 1. 2019
Dobrý den, ráda bych touto cestou poděkovala všem zaměstnanců gynekologického oddělení Vaší nemocnice. V prosinci 2018 jsem byla hospitalizována na gynekologickém oddělení (2. patro) pro plánovanou operaci. Jsem odborná učitelka na střední zdravotnické škole v Praze, a proto dokáži plně ocenit a docenit profesionalitu, laskavý a empatický přístup zaměstnanců výše jmenovaného oddělení a to zejména porodních asistentek. Všem přeji v novém roce 2019 pohodu a klid v osobním i pracovním životě. Ještě jednou mnohokrát děkuji a skláním se před tím, jak vykonáváte své náročné povolání. S úctou H.Š.

 

Těší nás, že jsou naši pacienti spokojeni! 4. 1. 2019
Dobrý den. Chtěla jsem moc poděkovat záchranářům, doktorům a personálu 13.12. jsme byli přijati na ošetření po autonehodě, ráno kolem šesté hodiny. Bylo o nás dobře postaráno, tak jsem chtěla moc poděkovat za péči, které se nám dostalo. M.K.

 

Těší nás, že jsou naše pacientky spokojené! 13. 12. 2018
Vážený pane řediteli. Byla jsem operována na ortopedickém oddělení vaší nemocnice. Na oddělení primáře MUDr. Beznosky jsem byla velice spokojená. Všichni byli velice milí a příjemní, ať už se jedná o mého operatéra MUDr. Lukáše Chromého anebo ostatní lékaře, sestry a další personál. Vše šlo dobře, a tak pátý den jsem byla převezena na rehabilitační oddělení paní primářky Mrvové. Jestli bylo na ortopedii vše OK, tak tady to byl skoro šok. Od primářky přes vrchní sestru, sestry, rehabilitační pracovnice, sanitářky až po pracovníky úklidu by všichni zasloužily pochvalu před nastoupenou jednotkou. Jejich profesionalita, ochota, milé jednání vždy s úsměvem mě velice příjemně překvapilo. Pracuji také v nemocnici v Praze a moc dobře vím, jak je pro pacienty důležité chování personálu. Na oddělení paní primářky Mrvové jsou všichni na jedničku s hvězdičkou a ještě 2x podtrženou. Prosím vás o velikou pochvalu pro všechny, opravdu si to všichni moc zaslouží. Kéž by bylo ve zdravotnictví takových lidí víc. Vždyť ta pohoda a ochota personálu, to je pro nás pacienty poloviční uzdravení. Přeji všem pohodové svátky a do příštího roku zdraví a spokojenost.

Ještě jednou moc za všechno děkuji. H.F

 

Těší nás, že jsou naši pacienti spokojeni! 10. 12. 2018
Vážený pane řediteli, jsem klientkou vaší nemocnice a právě v těchto chvílích se zotavuji na oddělení gynekologie. Musím podotknout, že s přístupem veškerého personálu gynekologie jsem moc spokojená, všichni byli velice milí a ochotní. Už od vstupu do nemocnice kdy na mě byl neskutečně milý, evidentně lékař, což bylo poznat z jeho chování (byl v civilu a asi si jen něco zapomněl a vracel se do nemocnice), bohužel jméno nevím, ale tento pan by si zasloužil také velké uznání za jeho přístup. Velice ráda bych však vyzdvihla CELÝ tým, co byl u mého zákroku, především pak paní doktorku, Marii Borůvkovou!!! Paní doktorka byla strašně milá, příjemná, ochotná, lidská, a ač je to pro mě, úplně cizí člověk, v té těžké situaci, mi dávala pocit bezpečí, je to neuvěřitelný člověk co dokáže dodat sílu. Kéž by byli všichni lékaři takový jako paní doktorka Borůvková.
Před lety, kdy jsem zde ležela s dcerou na dětském oddělení, jsem psala stížnost, těch se asi vždy najde víc, než pochval a jsem ráda, že můžu napsat i já chválu na oddělení gynekologie především pak na paní doktorku Borůvkovou. S pozdravem a přáním hezkého dne Z. P.

 

Těší nás, že jsou naši pacienti spokojeni! 7. 12. 2018
Vážený pane řediteli, chtěla bych Vaším prostřednictvím poděkovat pracovníkům Endoskopického centra a to: MUDr. V. Burdovi, sestře E. Malychové, J. Pěkné a zároveň pracovníků z odd. ARO-MUDr. M. Strnadovi a sestře B. Michalcové. Nemůžu ani vyjádřit mé velké obavy a hlavně strach z tohoto vyšetření. Ale mé obavy byly zcela zbytečné, protože nastoupil tým úžasných profesionálů. S takovým perfektním přístupem k pacientovi jsem se dlouho nesetkala. Ještě jednou všem moc velký dík. Spokojená pacientka M. A.

 

Těší nás, že jsou naši pacienti spokojeni! 27. 11. 2018
Vážený pane řediteli, ráda bych touto cestou vyjádřila svůj vděk za péči, které se mému synovi (a mně) dostalo na oddělení ORL a chirurgie hlavy a krku. Po celou dobu hospitalizace v listopadu tohoto roku, jsme se na tomto oddělení a též v příslušné ambulanci setkali s velmi vlídným zacházením, profesionalitou, ochotou, trpělivostí, empatií, lidskostí a pochopením – a to napříč personálem – od sanitárky, sester, zřízence až po lékaře. Velmi děkuji nemocnici za možnost být po dobu hospitalizace co nejvíce nablízku synovi.

Děkuji. J. Š.

 

Těší nás, že jsou naše maminky spokojené! 16. 11. 2018
Vážený pane řediteli, před necelými 14-ti dny jsem v porodnici Nemocnice Rudolfa a Stefanie Benešov přivedla na svět dceru Karolínku. Chtěla bych touto cestou vyjádřit pochvalu nad všemi zaměstnanci, se kterými jsem se během své hospitalizace setkala.
Mé velké poděkování patří pracovníkům oddělení Gynekologicko-porodnického, Novorozeneckého, Anesteziologického i řadovým provozním zaměstnancům. Práci všech pracovníků hodnotím velmi kladně. Při porodu pro mne byli přítomní odborníci velkou oporou jak z hlediska profesního, teoretického, ale i lidského. Svým erudovaným, empatickým, pozitivním a vstřícným přístupem mne dokázali podpořit v náročných chvílích, které při porodu nastaly.
Poporodní péče o mne i o mou dceru opět vykazovala vysokou úroveň.
Benešovskou porodnici budu určitě vřele doporučovat a ráda se do ní vrátím. Ještě jednou velké poděkování všem.
S přáním hezkého dne M.Š. a dcera Karolínka.

 

Těší nás, že jsou naši pacienti spokojeni! 10. 11. 2018
Vážený pane řediteli, chtěl bych touto cestou velice poděkovat za výbornou péči celého chirurgického oddělení, kam jsem byl přivezen po těžkém úrazu. Odborný, ale i lidský a vstřícný přístup pana primáře Maška, pana doktora Šípka, všech sestřiček a ostatního personálu mi pomáhal zvládnout nelehkou situaci. Shodou okolností se v době mojí hospitalizace na stejném oddělení ocitl (a byl též operován) i můj bratr, který se rovněž k poděkování připojuje.
Děkuji též za péči při kontrolách na chir. ambulanci a pomoc s vyřízením veškeré dokumentace staniční sestře pí Baldové.
S pozdravem T. K. a R. K.

 

Těší nás, že jsou naši pacienti spokojeni! 12. 11. 2018

Dobrý den, chtěla bych touto cestou poděkovat celému týmu gynekologicko-porodnického oddělení za profesionální a přitom chápající a vlídný přístup během porodu a celého mého pobytu na tomto oddělení i následné péče po propuštění domů založené třeba jen na telefonické konzultaci. Můj dík za profesionálně a při tom trpělivě odvedenou práci také patří anesteziologovi.
Byla jsem z celého pobytu velice mile překvapena.
Děkuji za sebe i za svého synáčka
S pozdravem P.B.

 

Těší nás, že jsou naši pacienti spokojeni! 17. 11. 2018

Dobrý den, chtěla bych poděkovat kolektivu Neurologického oddělení pod vedením prim. MUDr.Zdeňka Wallera a vrchní sestry paní Bc. Pavlíny Vinduškové. Nedávno jsem na tomto oddělení byla hospitalizovaná a nemohu zapomenout na velmi laskavou, chápající a vstřícnou péči jak ze strany ošetř. lékařky MUDr. Kyzourové, tak sestřiček a sanitářek.
Při jejich náročném povolání neztrácejí úsměv a slova útěchy. Přeji všem pacientům, aby byli spokojeni tak, jako jsem byla já. Děkuji za příkladnou péči a přeji veškerému personálu hodně sil k zvládání tak náročného profese.
Jitka Hejná

 

Vážíme si takových pochval! 17. 11. 2018
Ráda bych poděkovala touto cestou všem lékařům, sestřičkám i ostatnímu personálu z oddělení JIP. Na oddělení oceňuji nejvíce profesionalitu a lidskost se kterou zde přistupují k pacientům. I přes nemocniční prostředí je zde atmosféra skoro jako doma.
A.S. Benešov