Spokojení klienti

Jsme rádi, že jsou naši pacienti spokojeni! říjen 2019
Dobrý den, dovolte prosím vyjádřit mé pocity z provozu vaší nemocnice a přístupu vašich zaměstnanců. Na doporučení mých přátel jsem požádal ve vaší nemocnici o odbornou pomoc Mudr. Šimona Kybala. I přes markantní vytížení personálu díky obsazenosti Ortopedické ambulance v den mé první návštěvy, jsem byl mile překvapen pozitivním lidským – milým přístupem. A to mohu skutečně srovnávat. Věřte. Prošel jsem u vás předoperačním vyšetřením v naprosté pohodě a humoru. Po nástupu na operaci ramene o po celou dobu mé hospitalizace ve vaší nemocnici mě provázala velmi přátelská atmosféra a profesionální jednání ze strany personálu. Nemohu vyčíst skutečně jedinou slabinu, které bych se všiml. Operace se zřejmě podařila – jsem čtrnáct dní po ní. Jsem bez komplikací. U nás ve firmě mám na starosti řízení lidských zdrojů a quality systém kontroly výroby. Vím, jak těžká práce je s lidmi. U vás věřím to máte výrazně snadnější. Váš Team je super. Prosím poděkujte vašim lidem za jejich práci mým jménem. Rozhodně si to zaslouží. S obdivem a úctou váš věrný pacient. T. V.

Těší nás, že jsou naše pacientky spokojené! říjen 2019
Chtěla bych touto cestou VELMI poděkovat celému týmu JIP a interního oddělení, kteří sloužili včera večer. Kolegyni bylo včera velmi zle – srdíčko. Skutečně se domnívala, že se z toho nedostane. Děkuji všem za profesionální přístup, výbornou a rychlou péči. DĚKUJEME, ŽE JSTE TU PRO NÁS. S pozdravem Mgr. K. Ř.

Těší nás, že jsou naši pacienti spokojeni! září 2019
Dobrý den. V srpnu v nočních hodinách jsem byl vyšetřen a přijat na lůžkové oddělení s arytmií srdce. Příjem proběhl velice profesionálně, příjemné a lidské jednání paní doktorky i sester. /Jméno paní doktorky si nepamatuji, asi MUDr. Fialová/. Na lůžkovém oddělení jsem byl rovněž spokojen jak s čistotou, tak s profesionalitou celého personálu. Chci poděkovat primáři MUDr. Otavovi a ošetřující lékařce MUDr. Žídkové, celému zdravotnickému personálu za jejich přístup k pacientům. Lékaři se o mne starali a vysvětlili mi můj zdravotní problém a danou situaci. Ještě jednou děkuji lékařům i sestrám za jejich nelehkou práci. S pozdravem F. S.

Těší nás, že jsou naše maminky spokojené! srpen 2019
Vážený pane řediteli, ráda bych velice poděkovala celému týmu Gynekologicko – porodnického oddělení Nemocnice Rudolfa a Stefanie Benešov. V červenci jsem byla hospitalizována a bylo mi sděleno, že mi musí vyvolat porod. Porod samotný pak proběhl druhý den. Chtěla bych velice ocenit veškeré pracovníky, se kterými jsem během této doby přišla do styku. Musím říci, že porod v benešovské nemocnici byl příjemný. Jelikož vše trvalo dlouho, vystřídalo se u mě více doktorek, konkrétně MUDr. Matoušová, MUDr. Vlčková a MUDr. Brdková. Chtěla bych poděkovat za velice citlivý a laskavý přístup, profesionální vedení porodu a zároveň respektování soukromí. U porodu byl přítomen manžel a i on byl nadšený z celkového zážitku. Během porodu se o mě starala i porodní asistentka paní Hlaváčková, byla přítomna dětská sestra Vávrová a hlavně chci moc poděkovat slečně Veronice Lebedové (doufám, že jsem nespletla její jméno, je v nemocnici na praxi a studuje v Českých Budějovicích). Ta se mnou byla velmi často už od středy, starala se o mě a byla jsem unešená z jejího přístupu. Je pro tuto práci opravdu stvořená. Velice empatická, klidná a profesionální mladá dáma. V průběhu porodu jsem musela dostat i epidurál, který mi zaváděla paní primářka MUDr. Pěkná z ARO , a bylo to hned na první pokus bez problémů.
Můj porod byl alespoň pro mě velmi dlouhý, dcera se narodila až navečer, ale celý tým mi byl velkou oporou a pomocí. Jsem moc ráda, že jsem na ně v nemocnici natrefila a je skvělé, že jsou maminkám k dispozici.
Velice kladně hodnotím i pobyt na oddělení pro novorozence, kde se o nás staralo neskutečně moc sester a doktorů, přičemž se mi nestalo, že bych se setkala s jakoukoliv nepříjemnou reakcí z jejich strany. Právě naopak všichni byli velice starostliví, trpěliví a ochotní pomoci, či zodpovědět všechny dotazy. Z nemocnice nás propustili po všech řádných kontrolách.
Dále bych také chtěla velice poděkovat MUDr. Magdě Vlčkové, která je mou praktickou gynekoložkou, tudíž mě provázela celé těhotenství a jsem ráda, že mohla být chvíli i u porodu.
Závěrem chci jen dodat, že budu všem porod v Nemocnici Rudolfa a Stefanie v Benešově jenom doporučovat. S pozdravem N. M.

Těší nás, že jsou naše maminky spokojené! srpen 2019
Chtěli bychom z celého srdce poděkovat za provedení porodu, kdy jsme přivedli na svět našeho syna Vojtěcha. Děkujeme za perfektní, příjemný a lidský přístup se kterým jsme se setkali. A to jmenovitě hlavně panu doktorovi Holubovi, porodní asistentce Kněnické a dalším lidem v týmu. Byla to pro nás naprosto pozitivní zkušenost po celou dobu strávenou v porodnici, ještě jednou celá rodina mnohokrát děkujeme za veškerou péči a budeme moc rádi, pokud se tato pochvala dostane celému týmu. H. L. a V. K.

Těší nás, že jsou naše pacientky spokojené! A navíc, když takovou krásnou pochvalu na interní oddělení napíše pacientka, které je 96 let! srpen 2019 
„Pátek 9. 8. 2019 opouštím Vaší nemocnici a vyžádala jsem si tuto knihu (pochval), abych pochválila Váš personál, jak jsou důslední v plnění svých povinností v nepříjemných službách, obdivuhodně konají a ještě se na mě usmějí a jejich finanční platy nejsou takové, jaké by si zasloužili. To platí i pro p. Honzu, který s velkým úsilím převáží pacienty a ještě se usmívá. I lůžkoviny vždy čisté, rovněž osobní prádlo!“
J.H.

Děkujeme za pochvalu, která přišla od pacientky na interní oddělení v 1. patře. červenec 2019
Děkuji za vzornou péči všech ošetřujících lékařů a hlavně všem sestřičkám za laskavé zacházení s pacienty, i když to nemají vždy lehké. Především moc děkuji rehabilitační sestřičce za velikánskou péči. Nechodila jsem, postavila mě na nohy a nyní začínám chodit. Díky sestřičko, Martino Pištěková. Děkuji též všem sanitárkám a pomocnému personálu za péči. Vděčná pacientka M.N.

Těší nás, že jsou naši pacienti spokojeni! červenec 2019
Dobrý den, rád bych Vám tímto moc poděkoval za přistup lékaře večerní-noční směny na dětském odděleni, pana Dr. Navrátila. Byl pozitivní, milý, vše nám vysvětlil. Fakt dobrá práce, velmi oceňuji. Pěkný den Vám všem. R.O.

Těší nás, že jsou naše pacientky spokojené!!!
Již měsíc se chystám poděkovat za příjemný přístup ke mně, jako pacientovi, a dnes, když to píši, budu děkovat dvakrát. V červnu jsem byla ošetřena na ORL paní MUDr. Zuzanou Jeřábkovou – za úžasný, odborný a lidský přístup, se zájmem o mé problémy a potíže, za což ji chci opravdu od srdce moc poděkovat. Sestřička příjemná s úsměvem na rtech a hned se cítím lépe. Bohužel, nevím, jak se sestřička jmenuje…. Velký dík ji za úsměv a lidskost. Ještě děkuji paní doktorce a sestřičce, že mě nechaly čekat, než přijede manžel, na kyslíku ve vedlejší ordinaci.
Další ošetření na ORL proběhlo v červenci. Byla jsem přivezena v poměrně vážném stavu, ale okamžitá péče paní doktorky a sestřičky mi velmi pomohla. Průběh ošetření se vyvíjel dobře. Jejich péčí jsem se zklidnila a ochotně spolupracovala, stále mě chválily a to mi také prospělo. Vlídná slova a úsměv dokáží zázraky. Paní MUDr. Lucii Brnové, děkuji za odbornost, preciznost provedeného zákroku a upřímný lidský přístup s úsměvem a hřejivým slovem. Sestřičce Brejlové děkuji za podporu slovem a úsměvem a dobré sekundování paní doktorce. Také mě umožnila ve vedlejší ordinaci zůstat na kyslíku do příjezdu manžela. Namítnete, že je to jejich povinnost, ale lidský přístup je každého jiný, a tady byl velmi příjemný. Ještě jednou velký dík. S pozdravem A. A.

Těší nás, že jsou naši pacienti spokojeni! červenec 2019
Dobrý den, chtěla bych moc poděkovat za úžasnou, profesionální, lidskou a prostě skvělou péči o pacientku na oddělení ARO, děkuji celému týmu pod úžasným vedením paní primářky J. Pěkné, učinili jste opravdový zázrak, moc děkujeme rodina V.Š.

Těší nás, že jsou naši pacienti spokojeni! červenec 2019
Dobrý den, rád bych tímto Vaší nemocnici zpětně poděkoval za příkladnou péči Vašeho personálu na Gynekologicko-porodnickém oddělení. Velmi vstřícný a lidský přístup oceňuji já i má žena, která zde přivedla na svět našeho syna. Jmenovitě bych rád vyzdvihl hlavně všechny, kteří nám byli v té nejdůležitější chvíli nápomocni, tj. porodní asistentky paní Jana Císařová a Daniela Nováková, dětská setra Renata Bílková a paní doktorka MUDr.Magda Vlčková. Musím však zdůraznit, že také ostatní sestry z novorozeneckého oddělení nám byly v začátcích společného života velmi nápomocní a tímto jim všem taktéž děkujeme za péči a velmi dobrý přístup. V budoucnu budeme Vaše služby určitě nadále doporučovat a samozřejmě taktéž využívat, neboť z celého pobytu jsme byli velmi mile překvapeni a potěšeni. S pozdravem P. M.

Těší nás, že jsou naši pacienti spokojeni! červenec 2019
Dobrý den, dovolte mi, abych jménem naší rodiny a babičky (Vaší pacientky) poděkoval za výbornou péči, které se jí dostalo na oddělení ARO benešovské nemocnice, kde byla hospitalizována v předchozích dnech po komplikacích spojených s operací kolene. S přístupem personálu byla jak ona, tak i naše rodina velmi spokojená a jsme rádi, že v takto pro nás těžké situaci, kdy je rodinný příslušník hospitalizován, je o něj dobře postaráno a má veškerou péči, kterou potřebuje. Vážíme si toho. Závěrem si dovolujeme požádat o předání našich vřelých díků i personálu zmíněného oddělení. Ještě jednou děkujeme a přejeme mnoho úspěchu a i nadále takto výbornou péči o pacienty v benešovské nemocnici. Hezký den. Z. V.

Těší nás, že jsou naši pacienti spokojeni! červenec 2019
Dobrý den, ráda bych touto cestou vyjádřila poděkování týmu dětské pohotovosti za jejich špičkovou práci. V minulých týdnech jsem byla nucena zdravotním stavem obou synů navštívit benešovskou pohotovost několikrát a vždy jsem se setkala s úsměvem, obětavostí a hlavně profesionálním přístupem. Děkuji panu doktorovi Navrátilovi (i když o jeho kvalitách vím, jelikož je náš dětský lékař), ale i paní doktorce Tomanové a ostatním doktorkám, ale i sestřičkám. Myslím si, že je pro všechny rodiče obrovská úleva, že takto kvalitní dětská pohotovost v našem kraji je. Krásné léto a jen spokojené pacienty. S pozdravem M. M.

Těší nás, že jsou naši pacienti spokojeni! červenec 2019
Dobrý den, první zkušenost s Vaší nemocnicí byla skvělá a to konkrétně na dětském oddělení, kde jsem byla s dvou letou dcerkou hospitalizována 3 noci. Celý tým od lékařů přes sestřičky až po paní uklízečku byl výborný. Chování, trpělivost, lidský přístup, komunikace (byla mi zodpovězena každá otázka starostlivé matky), úsměv na tváři, ctění soukromí (zaklepání na dveře). Oddělení máte moderní, barevné, hernu pěknou (ale tam dcera bohužel nemohla, střevní obtíže), za to jsme byly na pokoji s televizí a velice ocenily klimatizaci a dvojité žaluzie, vzhledem k venkovnímu vedru. Vidět jí zase plnou života, s chutí si povídat, smát se a chodit je k nezaplacení – na ambulanci jsem jí donesla v náručí, spavou, uplakanou, vyčerpanou z průjmů a zvracení doma. Děkuji za uzdravení dcery. A.K.

Těší nás, že jsou naši pacienti spokojeni! červen 2019
Vážený pane primáři interního oddělení. Teprve po přečtení propouštěcí zprávy moji manželky z koronární jednotky nemocnice v Praze na Karlově jsem si uvědomil, že díky péči Vašeho týmu vlastně přežila svou smrt. Byla k Vám přivezena záchrankou ve velmi kritickém stavu, až se ztrátou paměti a zřejmě i ze srdeční zástavou a s následnou dg. velmi zanedbaný infarkt myokardu. Prvotní všestranná péče na Vaší klinice mi ji zachránila. Děkuji Vám a prosím o tlumočení mého poděkování Vašim kolegům, kteří se na její záchraně podíleli. P.V.

Těší nás, že jsou naše pacientky spokojené! červen 2019
Vážení, děkuji za péči o moji mamku, po dobu její hospitalizace na interním oddělení – 1. patro. Poděkování patří lékařům, sestrám a ostatním, kteří se dobře starali. Dále bych ráda poděkovala RZ, v noci před několika dny, jsem je musela zavolat, aby pomohli. Moc všem děkuji. Z. Č.

Těší nás, že jsou naše pacientky spokojené! červen 2019
Vážený pane řediteli, rádi bychom poděkovali personálu Vašeho gynekologicko porodnického oddělení, jmenovitě prim. MUDr. Stanislavu Matouškovi za péči v době mého rizikového těhotenství a MUDr. Michalovi Holubovi za péči, kterou mi věnoval, ve chvíli pro mě tak složité, v době rozbíhajícího se porodu našich dvojčat. Jeho rozhodné, přesto klidné a profesionální jednání a přístup mi pomohly dodat naději, že s dvojčaty, která se drala na svět to dobře dopadne. Přeji Vám a zaměstnancům nemocnice mnoho úspěchů v tak náročné práci. Eva a Michal Holešovi

Těší nás, že jsou naše pacientky spokojené! květen 2019
Dobrý den. Ve dnech konec března, a začátek dubna jsem byla hospitalizována ve Vaší nemocnici na gynekologickém oddělení, kde mi byla provedena operace. Chtěla bych poděkovat touto cestou především paní primářce Kateřině Hlaváčkové za její ochotu a přístup k nám pacientům. Je to opravdu paní primářka na svém místě. Dále děkuji celému kolektivu sester na tomto oddělení, jsou především moc ochotné, milé pracovité a hlavně mají lidský přístup k pacientům. Přála bych Vám, aby všechny Vaše oddělení fungovaly stejně perfektně jako oddělení pod vedením paní primářky Hlaváčkové ještě jednou moc děkuji . I. Č.

Těší nás, že jsou naše pacientky spokojené! květen 2019
Vážení, tímto bych chtěla vyjádřit velkou pochvalu personálu, jak lékařskému, tak i fyzioterapeutickému. Během 3 týdnů, které jsem na tomto oddělení strávila po operaci endoprotézy kolenního kloubu, se mi dostalo profesionálního i lidského přístupu. Zejména mě potěšila pečlivost a milé zacházení. Vážím si toho, že se našlo takovéto zařízení s tak kvalitní péčí, které mi ulehčilo rekonvalescenci po zmíněné operaci. Třešničkou na pomyslném dortu byla i úroveň stravování. Velký dík všem. S úctou V.B.

Těší nás, že jsou naši pacienti spokojení! květen 2019
Dobrý den. Začátkem letošního roku byl můj otec přeložen na ONP24 ve vaší nemocnici. Musím říci, že jsem z počátku nebyla nadšená, jelikož jsem měla špatné zkušenosti jinde. Po pár dnech jsem ale zjistila, že toto oddělení se staniční sestrou Janou Jedlanovou je úplně v jiném gardu. Sestry ochotné, usměvavé s pochopením pro pacienta. Tímto bych je chtěla velmi pochválit a vám popřát, aby jste měli více takových sester, jelikož pro nemohoucí pacienty je vlídné slovo a milé zacházení, tím největším lékem. S pozdravem J. S.

Těší nás, že jsou naše maminky spokojené! květen 2019
Dobrý den, nikdy jsem nepatřila k lidem, kteří by měli zapotřebí sdílet své poznatky či recenze. Domnívám se však, že mé zkušenosti z vaší porodnice si alespoň písemné poděkování zaslouží. V dubnu jsem v nemocnici Benešov porodila sekcí pod spinální anestezií svého prvního potomka. Byla jsem první, u které se u vás provedl bonding po porodu císařským řezem pod vedením prim. MUDr. Kateřiny Hlaváčkové. Všichni na sále byli neuvěřitelně milí a příjemní, vše mi bylo vysvětleno. Celý tým od pediatrů po anesteziology působil velmi profesionálně a komplexně – byl to prostě koncert. Ačkoliv bydlíme v Praze, jsem přesvědčena o tom, že Benešov byla pro nás ta nejlepší volba. Porod pro mě byl velmi pěkným zážitkem a jsem moc ráda, že jsem syna po porodu mohla mít hned u sebe. Už se těším, až si k vám přijdeme pro jeho sourozence. Velké DÍKY! S pozdravem K.B.

Těší nás, že jsou naši pacienti spokojen! duben 2019 

Dobrý večer, rada bych poděkovala všem na oddělení ORL, v datu od 17. – 19. 4. za perfektní přístup k mému synovi. Ačkoli pobyt v nemocnici není příjemný, my jsme si připadali jako v hotelu. Moc děkujeme a přejeme příjemné pacienty a tak rychle uzdravení, jaké probíhá u nás. Hezky večer. P.L.

Těší nás, že jsou naši pacienti spokojeni! 13. 3. 2019

Dobrý den, touto cestou bych moc chtěla poděkovat celému personálu na gynekologicko-porodnickém oddělení. Rodila jsem zde druhé děťátko a naprostá spokojenost. Pan doktor Miroslav Fris je doktor s velkým „D“. Odnesla jsem si skvělý zážitek z porodu. I porodní asistentky, sestřičky na lůžkovém úžasný, přátelský přístup. Všem mohu jen doporučit. Ještě jednou mockrát děkuji za úžasnou péči. Tereza Seidlova

Těší nás, že jsou naši pacienti spokojeni! březen 2019
Dobrý den, chtěl bych touto cestou upřímně poděkovat všem lékařům, zdravotním sestřičkám, sanitárkám Nemocnice Rudolfa a Stefanie, konkretně chirurgii A , JIP za vynikající péči a starost, kterou mi poskytli během mé hospitalizace v měsíci lednu 2019. Oceňuji, že si i při tak náročné a odpovědné práci dokáží při kontaktu s pacientem udržet velmi citlivý, lidský a vstřícný přístup. Jejich profesionalitu a výbornou kvalitu lékařské péče pak nejlépe dokládá můj dobrý pooperační stav. Usměvavý a ochotný personál svědčí o tom, že práce je pro ně posláním, že chápou problémy lidí, kteří jsou odkázáni na jejich pomoci, že se člověk cítí dobře, má svoji důstojnost.
S pozdravem a mnoha díky. E. V.

Těší nás, že jsou naši pacienti spokojeni! březen 2019
Vážený pane řediteli, koncem ledna 2019 jsem byla hospitalizovaná na oddělení ortopedie a ráda bych touto cestou poděkovala celému týmu tohoto oddělení, včetně lékařů (MUDr. Pituch a MUDr. Musil), sestřiček, fyzioterapeutek a sanitářů. Všichni fungovali jako úžasný tým s úsměvem na tváři. Proto bych Vás ráda poprosila o poděkování celému týmu za úžasné, milé prostředí a skvělou péči. S pozdravem, M.P.

Těší nás, že jsou naši pacienti spokojeni! březen 2019
Dobrý den, koncem ledna 2019 jsem byl po úrazu (hluboká řezná rána na levé noze) ošetřen v chirurgické ambulanci. Ačkoliv často slýchám kritiku na adresu vaší nemocnice, chci poděkovat celému kolektivu za bezchybnou a profesionální práci. Vzorný přístup k pacientům se potvrdil i dnes, když jsem byl se svým úrazem na kontrole. Ještě jednou děkuji. Mgr. M. T.

Těší nás, že jsou naši pacienti spokojeni! 8. 3. 2019
Dobrý den, touto cestou chci velmi poděkovat celému oddělení ORL. Při hospitalizaci mého syna a mě jako doprovodu se k nám personál velmi vstřícně choval, měl zájem o zdravotní stav mého syna, velké díky patří sestřičkám a také sanitárním pracovnicím, které vždy s úsměvem a ochotou pomáhaly. MUDr. Nedeliak je velice příjemný lékař a znalec svého oboru, moc mu děkuji za profesionální přístup jak při vyšetření na ambulanci, tak i vysvětlení všeho, co bylo potřeba k operaci mého syna. Velké díky patří ošetřující lékařce Kubatové za její péči. Jsem ráda, že jsem si vybrala vaše odd. ORL, i když máme dojezd 60 km. Děkuji s pozdravem Voksová Lucie a syn Lukášek

Těší nás, že jsou naši pacienti spokojeni! 25. 2. 2019
Dobrý den, se synem jsem navštívila chirurgickou pohotovost a od sestry na RTG až po ambulanci, následně sádrovou, naprostá spokojenost. Již dle čekárny bylo vidět, že mají fakt frmol. Čekala jsem, že tu budeme do večera, ale do 2,5 hodin jsme byli venku, což mě mile překvapilo. Na ambulanci byl zrovna pan doktor Jan Štulík a měl skvělý přístup k malému, to samé dvě sestry s úsměvem na rtech, na to jaký byl nával stále usměvaví lidé. Ošetření proběhlo v 15:22 tak snad se dostane pochvala ke správným lidem s pozdravem Kladivová s Toníkem

Těší nás, že jsou naši pacienti spokojeni! 30. 1. 2019
Dobrý den, moc bych chtěla touto cestou poděkovat zaměstnancům z oddělení Interny. V posledním měsíci jsem musela nemocnici navštívit 2x ve stavu, kdy mi bylo špatně a bála jsem se o sebe. Setkala jsem se s příjemným, profesionálním, milým a empatickým přístupem, jak od paní doktorky, pana doktora a samozřejmě i sestřiček. Z nemocnice jsem odešla v dobrém stavu a klidnou duší. V dnešní době si určitě takových lidí važte. Moc děkuji. J.R.

Těší nás, že jsou naši pacienti spokojeni! 29. 1. 2019
Vážený pane řediteli, začátkem ledna 2019 jsem byl hospitalizován na ortopedickém oddělení s operací levého kolena. Přístup a jednání pana primáře MUDr. Jiřího Beznosky a celého oddělení byl velmi profesionální, současně vstřícný a lidský. Vzhledem k tomu, že mám možnost srovnání přístupu pracovníků v rámci zdravotnických zařízení, dovoluji si Vás požádat o poděkování panu primáři MUDr. Beznoskovi a jeho týmu za jejich péči a ochotu v jednání a přístup k pacientům. J. D.

Těší nás, že jsou naši pacienti spokojeni! 9. 1. 2019
Dobrý den, ráda bych touto cestou poděkovala všem zaměstnanců gynekologického oddělení Vaší nemocnice. V prosinci 2018 jsem byla hospitalizována na gynekologickém oddělení (2. patro) pro plánovanou operaci. Jsem odborná učitelka na střední zdravotnické škole v Praze, a proto dokáži plně ocenit a docenit profesionalitu, laskavý a empatický přístup zaměstnanců výše jmenovaného oddělení a to zejména porodních asistentek. Všem přeji v novém roce 2019 pohodu a klid v osobním i pracovním životě. Ještě jednou mnohokrát děkuji a skláním se před tím, jak vykonáváte své náročné povolání. S úctou H.Š.

Těší nás, že jsou naši pacienti spokojeni! 4. 1. 2019
Dobrý den. Chtěla jsem moc poděkovat záchranářům, doktorům a personálu 13.12. jsme byli přijati na ošetření po autonehodě, ráno kolem šesté hodiny. Bylo o nás dobře postaráno, tak jsem chtěla moc poděkovat za péči, které se nám dostalo. M.K.

Těší nás, že jsou naše pacientky spokojené! 13. 12. 2018
Vážený pane řediteli. Byla jsem operována na ortopedickém oddělení vaší nemocnice. Na oddělení primáře MUDr. Beznosky jsem byla velice spokojená. Všichni byli velice milí a příjemní, ať už se jedná o mého operatéra MUDr. Lukáše Chromého anebo ostatní lékaře, sestry a další personál. Vše šlo dobře, a tak pátý den jsem byla převezena na rehabilitační oddělení paní primářky Mrvové. Jestli bylo na ortopedii vše OK, tak tady to byl skoro šok. Od primářky přes vrchní sestru, sestry, rehabilitační pracovnice, sanitářky až po pracovníky úklidu by všichni zasloužily pochvalu před nastoupenou jednotkou. Jejich profesionalita, ochota, milé jednání vždy s úsměvem mě velice příjemně překvapilo. Pracuji také v nemocnici v Praze a moc dobře vím, jak je pro pacienty důležité chování personálu. Na oddělení paní primářky Mrvové jsou všichni na jedničku s hvězdičkou a ještě 2x podtrženou. Prosím vás o velikou pochvalu pro všechny, opravdu si to všichni moc zaslouží. Kéž by bylo ve zdravotnictví takových lidí víc. Vždyť ta pohoda a ochota personálu, to je pro nás pacienty poloviční uzdravení. Přeji všem pohodové svátky a do příštího roku zdraví a spokojenost. 
Ještě jednou moc za všechno děkuji. H.F

Těší nás, že jsou naši pacienti spokojeni! 10. 12. 2018
Vážený pane řediteli, jsem klientkou vaší nemocnice a právě v těchto chvílích se zotavuji na oddělení gynekologie. Musím podotknout, že s přístupem veškerého personálu gynekologie jsem moc spokojená, všichni byli velice milí a ochotní. Už od vstupu do nemocnice kdy na mě byl neskutečně milý, evidentně lékař, což bylo poznat z jeho chování (byl v civilu a asi si jen něco zapomněl a vracel se do nemocnice), bohužel jméno nevím, ale tento pan by si zasloužil také velké uznání za jeho přístup. Velice ráda bych však vyzdvihla CELÝ tým, co byl u mého zákroku, především pak paní doktorku, Marii Borůvkovou!!! Paní doktorka byla strašně milá, příjemná, ochotná, lidská, a ač je to pro mě, úplně cizí člověk, v té těžké situaci, mi dávala pocit bezpečí, je to neuvěřitelný člověk co dokáže dodat sílu. Kéž by byli všichni lékaři takový jako paní doktorka Borůvková. Před lety, kdy jsem zde ležela s dcerou na dětském oddělení, jsem psala stížnost, těch se asi vždy najde víc, než pochval a jsem ráda, že můžu napsat i já chválu na oddělení gynekologie především pak na paní doktorku Borůvkovou. S pozdravem a přáním hezkého dne Z. P.

Těší nás, že jsou naši pacienti spokojeni! 7. 12. 2018
Vážený pane řediteli, chtěla bych Vaším prostřednictvím poděkovat pracovníkům Endoskopického centra a to: MUDr. V. Burdovi, sestře E. Malychové, J. Pěkné a zároveň pracovníků z odd. ARO-MUDr. M. Strnadovi a sestře B. Michalcové. Nemůžu ani vyjádřit mé velké obavy a hlavně strach z tohoto vyšetření. Ale mé obavy byly zcela zbytečné, protože nastoupil tým úžasných profesionálů. S takovým perfektním přístupem k pacientovi jsem se dlouho nesetkala. Ještě jednou všem moc velký dík. Spokojená pacientka M. A.

Těší nás, že jsou naši pacienti spokojeni! 27. 11. 2018
Vážený pane řediteli, ráda bych touto cestou vyjádřila svůj vděk za péči, které se mému synovi (a mně) dostalo na oddělení ORL a chirurgie hlavy a krku. Po celou dobu hospitalizace v listopadu tohoto roku, jsme se na tomto oddělení a též v příslušné ambulanci setkali s velmi vlídným zacházením, profesionalitou, ochotou, trpělivostí, empatií, lidskostí a pochopením – a to napříč personálem – od sanitárky, sester, zřízence až po lékaře. Velmi děkuji nemocnici za možnost být po dobu hospitalizace co nejvíce nablízku synovi. 
Děkuji. J. Š.

Těší nás, že jsou naše maminky spokojené! 16. 11. 2018
Vážený pane řediteli, před necelými 14-ti dny jsem v porodnici Nemocnice Rudolfa a Stefanie Benešov přivedla na svět dceru Karolínku. Chtěla bych touto cestou vyjádřit pochvalu nad všemi zaměstnanci, se kterými jsem se během své hospitalizace setkala.
Mé velké poděkování patří pracovníkům oddělení Gynekologicko-porodnického, Novorozeneckého, Anesteziologického i řadovým provozním zaměstnancům. Práci všech pracovníků hodnotím velmi kladně. Při porodu pro mne byli přítomní odborníci velkou oporou jak z hlediska profesního, teoretického, ale i lidského. Svým erudovaným, empatickým, pozitivním a vstřícným přístupem mne dokázali podpořit v náročných chvílích, které při porodu nastaly. Poporodní péče o mne i o mou dceru opět vykazovala vysokou úroveň.
Benešovskou porodnici budu určitě vřele doporučovat a ráda se do ní vrátím. Ještě jednou velké poděkování všem. S přáním hezkého dne M.Š. a dcera Karolínka.

Těší nás, že jsou naši pacienti spokojeni! 10. 11. 2018
Vážený pane řediteli, chtěl bych touto cestou velice poděkovat za výbornou péči celého chirurgického oddělení, kam jsem byl přivezen po těžkém úrazu. Odborný, ale i lidský a vstřícný přístup pana primáře Maška, pana doktora Šípka, všech sestřiček a ostatního personálu mi pomáhal zvládnout nelehkou situaci. Shodou okolností se v době mojí hospitalizace na stejném oddělení ocitl (a byl též operován) i můj bratr, který se rovněž k poděkování připojuje. Děkuji též za péči při kontrolách na chir. ambulanci a pomoc s vyřízením veškeré dokumentace staniční sestře pí Baldové. S pozdravem T. K. a R. K.

Těší nás, že jsou naši pacienti spokojeni! 12. 11. 2018
Dobrý den, chtěla bych touto cestou poděkovat celému týmu gynekologicko-porodnického oddělení za profesionální a přitom chápající a vlídný přístup během porodu a celého mého pobytu na tomto oddělení i následné péče po propuštění domů založené třeba jen na telefonické konzultaci. Můj dík za profesionálně a při tom trpělivě odvedenou práci také patří anesteziologovi. Byla jsem z celého pobytu velice mile překvapena. Děkuji za sebe i za svého synáčka. S pozdravem P.B.

Těší nás, že jsou naši pacienti spokojeni! 17. 11. 2018
Při jejich náročném povolání neztrácejí úsměv a slova útěchy. Přeji všem pacientům, aby byli spokojeni tak, jako jsem byla já. Děkuji za příkladnou péči a přeji veškerému personálu hodně sil k zvládání tak náročného profese. Jitka Hejná

Vážíme si takových pochval! 17. 11. 2018
Ráda bych poděkovala touto cestou všem lékařům, sestřičkám i ostatnímu personálu z oddělení JIP. Na oddělení oceňuji nejvíce profesionalitu a lidskost se kterou zde přistupují k pacientům. I přes nemocniční prostředí je zde atmosféra skoro jako doma. A.S. Benešov