Nemocnice Rudolfa a Stefanie Benešov, a.s.

Spokojení klienti

Jsme rádi, že jsou naši klienti spokojení!!! červenec 2021
Dobrý den paní primářko, ráda bych Vám poděkovala za péči na Vašem porodnickém oddělení. Dne 16. 7. 2021 se mi u Vás narodil náš druhý syn. Prvního syna jsem rodila v porodnici u Apolináře, takže mám možnost srovnání. Váš personál je neuvěřitelný. Navštívila jsem již pár zdravotnických zařízení, ale tohle je vážně až neuvěřitelné. Za týden u Vás jsem nepotkala nikoho nepříjemného, nikoho, kdo by se neusmíval nebo se mnou nemluvil jako se svojí kamarádkou. Vaši zaměstnanci dělají všechno tak pečlivě, až se tomu nechce uvěřit. Žádný dotaz nebyl problém, sestřičky se o mě staraly opravdu krásně, i sanitáři, co mě vezli na sál se mnou mluvili o rodině, o dětech, člověk ani nemá pocit, že jede na operaci. Lékaři se mnou celou dobu operace vtipkovali. Sestřička Maruška Svobodová by měla soutěžit na sestřičku roku. Je to neuvěřitelná osoba, empatická, citlivá, přátelská. U Apolináře bylo vše problém, nikdo mi nic neřekl, nevysvětlil, já měla pak problémy s krční páteří, kluk křivou hlavičku, jelikož jsme netušili, že se dítě musí přetáčet, problémy s kojením a následně deprese, protože jsem tam každý den dostávala za něco vynadáno. Sestry tam byly vyloženě jedovaté, všechny. Všechny Vaše sestry do jedné byly milé, laskavé a opravdu svojí práci dělají tak poctivě, od uklízečky až po magistry na dětském oddělení, že je to až neuvěřitelné. Jídlo bylo skvělé, u Apolináře jsem přemýšlela nad jídlem, co to vlastně je. To jak to máte krásně zařízené, pokoje, chodbu, vše potřebné na pokoji, soukromí …. až jsem tomu nevěřila. Už jsem Vaši porodnici vychválila u své gynekoložky, MUDr. Vandy Lochmanové a budu ji chválit dál. Kdybych tohle tušila, tak jsem s prvním těhotenstvím ani k Apolináři nešla. Vaše sestra Stěhulová je také moc fajn, MUDr. Holub se mnou při první návštěvě mluvil přes 40 min a ještě se omluvil, že to bylo tak stručné, že musí běžet. Mluvil se mnou jako kamarád. Opravdu by Vám Vaše lidi mohl kde jaký manager ve firmě jenom závidět. Klobouk dolů před nimi, ničeho se neštítí, nic není problém, vše dělají přepečlivě, vše desetkrát vysvětlí. Kdybych nebyla „starší“ , klidně si u Vás odrodím ještě jednou. Velký díky všem! S pozdravem a velkým díkem za mého syna. D. D.


Jsme rádi, že jsou naši klienti spokojení!!! červenec 2021
Vážený pane řediteli, chtěla bych touto cestou poděkovat za spolupráci s Vaší nemocnicí, konkrétně oddělení následné péče (LOP), jmenovitě prim. MUDr. Bláhovi a MUDr. Kadaníkové, současně i sestřičkám, neboť všichni projevují nejen velmi kvalitní odborný, ale zejména i lidský přístup. Nejde jen o náhodný případ, ale toto naše stanovisko vychází z dlouhodobé spolupráce. Současně bych chtěla poděkovat i za několika měsíční spolupráci s očkovacím centrem – prim. MUDr. Bláhové a vrchní sestře J. České. Veškeré dění spojené s očkováním (proti Covid 19)  našich klientů a zaměstnanců – (od organizace, komunikace, vyzvedávání vakcín, vydávání certifikátů apod. ) probíhalo naprosto plynule a vše, na čem jsme se dohodli bylo vždy splněno do posledního detailu. Děkujeme a přejeme pěkné letní dny. S úctou  Mgr. Hana Charvátová, vedoucí úseku služeb, zástupce ředitele CSS Tloskov


Jsme rádi, že jsou naši klienti spokojení!!! červenec 2021
Vážení, dne 18.7. 2021 jsem byl po úraze – rozseknutí ucha ošetřen na oddělení ORL Vaší nemocnice. Touto cestou chci vyjádřit své poděkování a obdiv za perfektně provedený lékařský zákrok a velmi příkladně lidské jednání MUDr. Janu Buriánovi a zdravotní sestře Radce Neradové. Závěrem chci říct, že bych si velice přál, aby ošetření všude probíhalo tak, jako v mém případě ve Vaší nemocnici. J. K.


Jsme rádi, že jsou naši klienti spokojení!!! červenec 2021
Vážená, milá a krásná paní doktorko Kyzourová z neurologického oddělení benešovské nemocnice. Ráda bych Vám ještě jednou touto cestou moc poděkovala za vše, co jste pro mě udělala. Dobře si uvědomuji, že mě na JIP dovezla RZ téměř nevědomou, nejistou a vystrašenou. Další si z té noci bohužel moc nepamatuji. Za to hned druhý den jste svým krásným obličejíčkem, klidnou a rozvážnou mluvou získala moji nezvratnou důvěru Nesmírně obdivuji Vaši specializaci a odborný přístup k pacientkám. Sama na místě jsem se přesvědčila o Vaší trpělivosti s milým přístupem (není opravdu nic jednoduchého nám starším něco vysvětlovat). Proto se domnívám, že Vás Vaše zaměstnání (lépe řečeno poslání), skutečně baví a zajímá. To je prostě obdivuhodné. Nejraději bych Vám Vážená paní doktorko napsala, jak se moc těším na setkání s Vámi, ale jistě chápete ten děsný paradox – nechci už být nemocná. Když zůstanete stejná, jako jste nyní, všichni kolem Vás budou šťastni! Upřímně a z celého srdce Vám přeji mnoho úspěchů spokojenosti i radosti v práci i v osobním životě. Také abyste byla stále zdravá! S úctou A. B., Vaše vděčná pacientka.


Jsme rádi, že jsou naši klienti spokojení!!! červenec 2021
Vážený pane řediteli, děkuji týmu lékařů a primáři interního oddělení nemocnice Benešov za péči a rychlé vyšetření paní P. Jmenovaná byla přijata na 2. patro tohoto oddělení ve věku 86 let na přelomu června a července tohoto roku. Ochota a profesionální přístup, které se jí dostalo, mě přesvědčilo, že naše zdravotnictví a zmíněné oddělení Vaší nemocnice je na vynikající úrovni a zaslouží se velkého uznání. Velké dík patří i jedné ze sestřiček Nadě Řehákové, která lidským a citlivým přístupem pomohla zmírnit bolest a depresi po sdělení nepříznivé diagnózy, kterou v takovéto chvíli člověk prožívá. Zaslouží si velký obdiv a pochvalu. J. Z., přítel pacientky 91 let.


Jsme rádi, že jsou naši klienti spokojení!!! červenec 2021
Dobrý den, poté, co mě na chirurgii/ortopedii spravili, postoupil jsem na rehabilitaci. Musím říci, že jsem ZASE nadšený. Konkrétně z přístupu MUDr. Petra Sedláčka. Jeho odborný výkon nejlépe posoudím, až absolvuji všechny předepsané terapie, ale už teď oceňuji jeho vstřícnost, vtipnost atd. Převyprávěl mi, co mi vlastně chybí, a vysvětlil, co doporučuje a jaké výsledky mohu očekávat (a kdy). Hravě získal mou plnou důvěru. Děkuji! J. G.


Jsme rádi, že jsou naši klienti spokojení!!! červenec 2021
Dobrý den, chtěla bych velice pochválit personál, jak lékaře, tak sestřičky a sanitářky a sanitáře interního lůžkového oddělení 1.patra. Měla jsem zde hospitalizovanou maminku na začátku července 2021, všichni na oddělení jsou velice vstřícný a ochotní a proto si zaslouží pochvalu. Děkuji ještě jednou za takový personál co je na 1.patře interního oddělení. S pozdravem dcera V. K.


Jsme rádi, že jsou naši klienti spokojení!!! červenec 2021
Touto cestou bych chtěla poděkovat „chirurgickému oddělení“ na začátku července jsem byla záchrannou službou převezena do této nemocnice s tržnou ránou na lýtku. Chci všem moc moc moc poděkovat za profesionální, lidský a milý přístup. Hlavně MUDr. ZDENĚK SKÝPALA. I lízátko jsem od MUDr. SKÝPALA a sestřičky dostala za statečnost 🙂 . Jsem Vám všem vděčná. I přes to co máte v této nelehké době za sebou se stále usmíváte. Váš profesionální a lidský přístup by měl být příkladem pro všechny. Děkuji Vám, že jste. Že to nevzdáváte a svou práci děláte s láskou. Vaše pacientka M. H.


Jsme rádi, že jsou naši klienti spokojení!!! červenec 2021
Dobrý den, chtěla bych velice pochválit personál, jak lékaře, tak sestřičky a sanitářky a sanitáře interního lůžkového oddělení 1. patra. Měla jsem zde hospitalizovanou maminku na začátku července 2021, všichni na oddělení jsou velice vstřícní a ochotní a proto si zaslouží pochvalu. Děkuji ještě jednou za takový personál, co je na 1. patře interního oddělení. S pozdravem dcera V. K.


Jsme rádi, že jsou naši klienti spokojení!!! červenec 2021
Touto cestou bych chtěla poděkovat chirurgickému oddělení. Na začátku července jsem byla záchrannou službou převezena do této nemocnice s tržnou ránou na lýtku. Chci všem moc moc moc poděkovat za profesionální, lidský a milý přístup. Hlavně MUDr. ZDENĚK SKÝPALA. I lízátko jsem od MUDr. SKÝPALA a sestřičky dostala za statečnost :-). Jsem Vám všem vděčná. I přes to, co máte v této nelehké době za sebou, se stále usmíváte. Váš profesionální a lidský přístup by měl být příkladem pro všechny. Děkuji Vám, že jste. Že to nevzdáváte a svou práci děláte s láskou. Vaše pacientka M.  H.


Jsme rádi, že jsou naši klienti spokojení!!! červenec 2021
Vážený pane řediteli, na konci června jsem podstoupil operaci kolene na ortopedickém oddělení Vaší nemocnice. Chtěl bych touto cestou poděkovat za skvělou péči všem, kteří se na ní podíleli. Velké dík patří MUDr. Holešovskému za provedení operace a příkladnou pooperační péči. Dále bych chtěl poděkovat staniční sestře Mgr. Strnadové a zdravotnímu bratrovi O. Merhautovi za jejich profesionální a lidský přístup. Na ortopedickém oddělení jsem byl hospitalizován opakovaně a musím říct, že poskytovaná péče je na vysoké úrovni. S pozdravem H.


Jsme rádi, že jsou naši klienti spokojení!!! červenec 2021
Dobrý den, pane řediteli. Chci pochválit; také tak činím touto cestou. Chválím pohotovost interního oddělení. V sobotu na začátku července 2021 jsem v dopoledních hodinách přivezla dceru k ošetření, neb měla ošklivou reakci na druhou dávku očkování proti Covid. Pan MUDr. Jan Frajtko velmi záhy rozpoznal stav mé dcery. Není to reakce na Modernu, nýbrž Flegmona po vpichu. Dcera dostala léky a vyčerpávající poučení, jak se má nadále vypořádat s touto infekcí. Děkuji panu doktorovi, sestřičce za úžasný přístup a velmi milé chování, odbornost a pohotovost při ošetření. Můžete být právem na tyto zaměstnance nemocnice v Benešově velmi hrdý! Prosím, sdělte jim mou pochvalu a dík! Děkuji a zdravím. M. G.


Jsme rádi, že jsou naši klienti spokojení!!! červen 2021
Dobrý den, děkuji Vám za moc milý a vřelý přístup při očkování. Věřím, že tato práce může být stresující a únavná, přesto ale sestřičky a doktorky byly moc příjemné a celé očkování mohlo díky nim proběhnout hladce. Děkuji mnohokrát, přeju hodně štěstí a síly do dalších dnů!  M. P.


Jsme rádi, že jsou naši klienti spokojení!!! červen 2021
Dobrý den, zase musím chválit, a sice personál, který právě teď slouží na covid odběrovém místě č.1 (zeleném). Jsou milí, rychlí a ochotní, i ten v zásadě nepříjemný odběr je v jejich podání … příjemný. J. G.


Jsme rádi, že jsou naši klienti spokojení!!! červen 2021
Dobrý den, děkuji Vám za moc milý a vřelý přístup při očkování. Věřím, že tato práce může být stresující a únavná, přesto ale sestřičky a doktorky byly moc příjemné a celé očkování mohlo díky nim proběhnout hladce. Děkuji mnohokrát, přeju hodně štěstí a síly do dalších dnů! M. P.


Jsme rádi, že jsou naši klienti spokojení!!! červen 2021
Vážení přátelé, byl jsem dnes s drobným úrazem na chirurgické ambulanci a nakolik to bylo možné, byl jsem nadšený. Věnovali se mi MUDr. Holešovský a sestra Hana Rohlíčková a byli oba skvělí. Vstřícní, chápaví, profesionální. Předem jsem věděl, co budou dělat a proč, a dělali to nesmírně ohleduplně – a ještě přitom zvládli se mnou příjemně konverzovat. Ne že bych se přímo těšil, až se tam příště objevím, ale když už bych musel, tak prosím zase tam. Jestli můžete, promítněte jim tu mou spokojenost do pohyblivé složky platu, resp. mzdy. Zdraví J. G.


Jsme rádi, že jsou naši klienti spokojení!!! květen 2021
Vážený pane řediteli, chtěli bychom vám touto cestou poděkovat. Na konci května, o víkendu podvečer náš 4letý vnuk  spadl na břicho ze studny na roh betonového schodu. Rychlou záchrannou službou byl následně převezen na chirurgii Vaší nemocnice. Od samotného prvního přijetí lékařem na chirurgické ambulanci, přes RTG a sonografické vyšetření, jsme se setkali s velmi milým přijetím a profesionálním přístupem veškerého zasahujícího personálu. A to včetně zdravotních sester a pomocného zdravotnického personálu, který se vnukovi také hezky věnoval. Budeme rádi, když se naše ocenění a poděkování dostane ještě jednou Vašim zaměstnancům. Přejeme Vám i celému Vašemu týmu v této nelehké době co nejméně práce a jen samé úspěšné zásahy. E. a S. Z. Olomouc


Jsme rádi, že jsou naši klienti spokojení!!! květen 2021
Dobrý den, chtěl bych poděkovat za intenzivní péči všem zdravotníkům, kteří o mě pečovali během mého dlouhého pobytu od konce prosince 2020 až do začátku února 2021. Na oddělení, kde jsem byl uveden do umělého spánku, mě zdravotníci moc psychicky pomohli, když už jsem to chtěl „zabalit“. Teprve tam jsem pochopil, jak těžkou službu musejí vykonávat a řešit řadu složitých problémů. Jen např. každodenní mytí nepohyblivých pacientů vyžaduje nemalou fyzickou námahu. Škoda, že jsem nemohl zdravotníky v uzavřených „skafandrech“ fyzicky poznat. Jen jedno jméno mi zůstalo v paměti, sestra paní Nováková. Obdivoval jsem, jak tyto drobné ženy dovedou zručně ošetřit nepohyblivého pacienta, a ještě vlévat naději k návratu do běžného života. Mnoho zdaru přeje P. S.


Jsme rádi, že jsou naše klientky spokojené!!! květen 2021
Dobrý den paní vrchní. Doufám, že se neurazíte, že jsem si dovolila Vás oslovit touto cestou, ale považuji za svoji povinnost Vám přiblížit jak moc jsem byla spokojená s péčí a lidským přístupem sestřiček z JIP na interním oddělení, kde byla nedávno hospitalizována moje maminka s cévní mozkovou příhodou. S tak milým přístupem a profesionálním jednáním jsem se dosud nesetkala. Nejen, že byli všichni vstřícní a působili velmi profesionálním dojmem, ale také prokázali, že mají srdce na správném místě. Kdykoliv jsem volala a ptala se na zdravotní stav, vždy mi bylo vyhověno aspoň po sesterské stránce, pokud pan doktor byl zrovna zaneprázdněný. Také mě velmi zaujal přístup staniční sestry, která mi ochotně umožnila návštěvu, i když jsem byla neohlášená a byla jsem mile překvapena, že se mi osobně představila a dokonce pomohla mamince dobít kredit na mobilním telefonu, protože sama by to nedokázala a nemohla by s námi jinak komunikovat. Moc děkuji, máte skvěle sehraný tým na celém interním pavilonu. Přeji spoustu sil do dalších let . S pozdravem L. B.

Jsme rádi, že jsou naše klientky spokojené!!! květen 2021
Dobrý den, chtěla bych moc poděkovat za milé chování, a lidský přístup MUDr. Vitu Petrů, ale i všem sestřičkám z interní ambulance, kde jsem byla ošetřena v dubnu. Přeji celému kolektivu hodně zdraví, a hodně spokojených pacientů, jako jsem byla já. J. K.


Jsme rádi, že jsou naši klienti spokojení!!! květen 2021
Chtěla bych opravdu moc poděkovat všem lékařům a sestřičkám, prostě celému kolektivu z Interního oddělení  za skvělou ve všech směrech profesionální péči. Za laskavost a srdečnost v jednání s naší babičkou, která má po prodělané mrtvičce problém s dorozumíváním a špatně slyší.  Právě v dnešní těžké době, zejména pro Vás, jsem se na tomto oddělení setkala  s velkým porozuměním a vstřícným a lidským jednáním. Velice si vážím Vaší každodenní snahy ulevit pacientům v jejich  mnohdy těžkých chvílích. Se srdečným pozdravem L. P.


Jsme rádi, že jsou naše klientky spokojené!!! květen 2021
Vážený pane řediteli! Ráda bych vás touto cestou informovala, jaký máte tým na gynekologickém oddělení. ÚŽASNÝ!!!! Paní primářka Hlaváčková to společně se svým zástupcem MUDr. Kroužkem vedou báječně! Důležitým bodem je také staniční sestra Vnoučková, která má vše pod perfektní kontrolou a šlape to tam jako hodinky.
Nechci dál vyjmenovávat jmenovitě všechny sestřičky, sanitáře, lékaře, abych náhodou někoho neopomněla.
VŠICHNI ke své práci přistupují velmi profesionálně a jako bonus, s úsměvem. Kluci sanitáři, i na operačních sálech-SUPER!
SESTŘIČKY- andělé, kteří pomohou rády a ochotně s čímkoliv!
LÉKAŘI – borci! I o víkendu šlapou všichni jako hodinky a snaží se dát pacientkám první poslední. Můžete být PYŠNÝ na takový tým!
Ještě jednou děkuji za vřelou péči!
J. K. Benešov


Jsme rádi, že jsou naši klienti spokojení!!! květen 2021
Vážený pane řediteli, ráda bych tímto emailem poděkovala Vám, vedení celé nemocnice a hlavně jednotlivým zaměstnancům za výbornou péči, které se mi dostalo v posledních týdnech na několika odděleních. Okolnosti mého zdraví mě nejprve dovedly na rehabilitační oddělení, kde se mého případu ujala MUDr. Marie Mrvová. Její přístup byl velmi milý a pomoc veliká. Napsala mi rehabilitační služby a také poslala na neurologické oddělení.
Na neurologickém oddělení Vaší nemocnice se mě ujala MUDr. Eva Kyzourová spolu se zdr. sestrami, které v tu dobu měly službu. Paní doktorka mi věnovala veškerou péči, provedla příslušná vyšetření, byla velmi ochotná, milá a její přístup byl nejen profesionální, ale také lidský.
Mé rehabilitace jsou vedené fyzioterapeutkou p. Ježkovou, která je opravdu výborná. Celé oddělení působí velmi přátelsky a personál na recepci ochotný a vstřícný stanovit termín, který člověku nejvíce vyhovuje, přestože množství pacientů je ohromné. Zejména velice děkuji pí. Čermákové.
Prosím Vás, zda byste mohl mé díky předat příslušným primářům oddělení (MUDr. Zdeněk Waller a MUDr. Marie Mrvová) a hlavně příslušným zaměstnancům. Ještě jednou moc děkuji za Vaši práci, za benešovskou nemocnici jako takovou a veškeré nasazení v tyto složité dny! S přáním dobrých dní, Mgr. L. P.


Jsme rádi, že jsou naši klienti spokojení!!! duben 2021
Dobrý den, rád bych touto cestou poděkoval kolektivu Chirurgického oddělení A, kde jsem byl nedávno hospitalizován. Jmenovitě musím velmi pochválit p. Jana Krýsla. Jeho chování a přístup mě velmi potěšil. Ještě jednou díky J. Š.


Jsme rádi, že jsou naše klientky spokojené!!! duben 2021
Dobrý den, chtěla bych touto cestou poděkovat celému oddělení Vaší porodnice, kde jsem byla hospitalizována začátkem dubna. Sestřičky během porodu byly naprosto skvělé a mimořádné poděkování patří sestřičkám na novorozeneckém oddělení. Jejich přístup ke mně i malému Matouškovi byl mimořádný a moc mi pomohly v nelehkých chvílích. Prosím o předání zprávy paní primářce Hlaváčkové. Moc děkuji za vše!! T. N.

Jsme rádi, že jsou naši klienti spokojení!!! duben 2021
Dobrý den, velmi si vážím práce všech zdravotníků, hlavně těch v naší nemocnici. Mám jen ty nejlepší zkušenosti, především s ortopedickým oddělením, kde mi velmi všichni pomohli a pomáhají, ať lékaři nebo sestřičky a když jsem zde byla na operacích, tak samozřejmě i všichni ostatní (sanitáři, uklízečky…¨). Moc jim fandím a jen doufám, že v této době, kdy museli všichni pomáhat i s covidovými pacienty, tak že to všichni přežili a přežijí ve zdraví a bez zdravotních problémů. Na podzim naše nemocnice pořádala sbírku, tuším, že na nový, lepší, ventilátor (možná šlo o jiný přístroj). Zajímalo by mě, kolik se vybralo (také jsem maličko přispěla) a jestli už se ten daný přístroj zakoupil. Děkuji všem zdravotníkům  za jejich obětavou a náročnou práci a lituji, že nemohu nijak přispět, ani brigádou, nemám zdravotnické vzdělání a navíc už jsem „stará babka“…….. a tudíž v rizikovější skupině. Přesto všem držím pěsti, ať se všichni drží !!!  Snad už se ta situace zlepší ! Ještě jednou díky všem za Vaší práci !!!!! Zdravím !  J. B.


Jsme rádi, že jsou naši klienti spokojení!!! duben 2021
Ráda bych touto cestou poděkovala panu MUDr. Vítu Petrů, který se o mne v listopadu 2020 postaral v rámci nemoci Covid19. Pan doktor byl velice profesionální, trpělivý, ochotný, vstřícný, vše mi velmi srozumitelně vysvětlil a komunikoval se mnou i telefonicky. Velmi, opravdu velmi mu za veškerou projevenou péči děkuji. Byl to právě on, kdo mi pomohl se z nemoci dostat. U ostatních před ním, během nemoci Covid19, jsem takovou zkušenost bohužel neměla. Je to obrovská bezmoc, když Vám jako pacientovi Váš nejbližší lékař není schopen pomoci, protože sám se bojí nebo Vám sdělí, že nemá ochranné pomůcky. Panu doktorovi Petrů přeji v osobní a pracovním jen to nejlepší! S pozdravem M. Š.


Jsme rádi, že jsou naši klienti spokojení!!! duben 2021
Vážený pane řediteli, ráda bych touto cestou vyjádřila svoji úctu a poděkování týmu interny, zvláště paní MUDr. Horákové, která se starala výjimečně  o mou matku V. K., která u Vás byla hospitalizovaná v březnu. Zdraví jistě všichni považujeme za dar, ale nejvíce si jeho hodnotu uvědomíme v situaci, kdy sami vážně onemocníme. Jsem si jistá, že v těchto nelehkých chvílích je pro každého pacienta i celou jeho rodinu velmi důležitý přístup lékařů a ostatního ošetřujícího personálu. My jsme měli štěstí. MUDr. Horáková, která ošetřovala mou matku, se chovala nejen velmi profesionálně, ale zároveň lidsky a účastně.
S úsměvem se nejen starala, citlivě přistupovala k potřebám mé matky a nám – rodině vždy ochotně odpovídali na dotazy. To vše přispívalo k psychické pohodě a k postupnému zlepšování stavu. Dnes se cítí výborně, dostala místo v léčebně a ráda bych ve jménu naší maminky všem lékařům, celému týmu sester a ošetřujícímu personálu vyslovila svůj dík za jejich vynikající práci a lidský přístup. Přeji Vám i všem, kdo o ni pečoval, hodně zdraví, štěstí a mnoho úspěchů ve Vaší tolik potřebné práci. S úctou, R. K. R. (dcera) a L. K.(syn)


Jsme rádi, že jsou naši klienti spokojení!!! duben 2021

Dobrý den,  chtěla bych  poděkovat Vaší nemocnici. Konkrétně  ORL, panu primáři za úžasný přístup, co měl k mému tchánovi. Nám vše řekl, jak to bude vše probíhat.  Bylo to úžasné jednání. Moc děkuji  L. V.


Jsme rádi, že jsou naši klienti spokojení!!! duben 2021

Vážená paní, vážený pane, ráda bych chtěla touto cestou poděkovat Vaši nemocnici za poskytnutou hospitalizaci a péči, které se mi v této nelehké době dostalo po zhoršení mého zdravotního stavu při onemocnění Covid-19. V tomto těžkém období pro nás všechny, hlavně tedy pro vás, mi Vaši zdravotníci, a tím myslím všechny, od lékařů, sester, záchranky až po sanitáře na oddělení Chirurgie B- Covid, poskytli tu nejlepší péči. Byli empatičtí, lidští, profesionální i v mých nejtěžších chvílích. Prosím, vyřiďte mé velké poděkováním všem na tomto oddělení. A přeji Vám všem zdraví, sílu a odhodlání do dalších dní. S přáním hezkého dne J. Š


Jsme rádi, že jsou naši klienti spokojení!!! březen 2021
Chtěla bych velice moc poděkovat celému týmu kovidového oddělení chirurgie za velice pozornou, profesionální a hlavně empatickou péči. Vážené sestry, doktoři, doktorky, žákyňky, vojáci, zdravotní bratři i uklízečky a ostatní které pacient ani nepotká a podílíte se na chodu skrytě Vám všem velice děkuji . Váš profesionální přístup ale i osobní mě postavil na nohy. Určitě řeknete, že to bylo hlavně na mě, ano zdravotně bylo, ale pokud je člověku špatně a někdo s ním soucítí tak psychika je velice mocný lék. Děkuji za každou jehličku, kapačku, pilulku která mě vrátila domů. Jste SKVĚLÝ   J. F.


Jsme rádi, že jsou naši klienti spokojení!!! březen 2021
Dobrý den. Rád bych poděkoval za péči o moji mámu paní V. S.  Na vašem interním oddělení byla hospitalizovaná týden v půlce února. O celém týmu od pana primáře až po uklízeče se máma vyjadřuje s obrovským respektem a obdivem. Po návratu z nemocnice se rychle zotavila. Přitom, když ji k Vám vezli, tak si myslela, že je to její konec. Dnes se cítí dobře, až na slabší kondičku. S přáním hezčích dnů ještě jednou děkuji. M.S.


Jsme rádi, že jsou naši klienti spokojení!!! březen 2021
Dobrý den, na konci minulého týdne jsem byla propuštěna z COVID ODDĚLENÍ na Chirurgii. Chtěla bych tímto ještě jednou poděkovat za komplexní péči, která mi byla od pondělního akutního příjmu,  kdy jsem měla  problémy s dýcháním  poskytnuta!! Mohu napsat a jen Vám všem říct, že to děláte DOBŘE!! Strašně děkuji za pomoc, za optimismus, že jste mě dostali do stavu, který mi umožnil se vrátit k mé rodině domů.
Vnímám obrovský respekt, vnímám Vaše obrovské nasazení a strašně moc Vám za to děkuji! Svou práci děláte všichni na maximum a věřte, že to je to, co nám, kteří jsou nemocní, kterým  kolikrát není do smíchu udělá velký posun v hlavě! A pomůže nám to si vybojovat nazpět ZDRAVÍ.
PŘEJI Vám co nejmíň pacientů a věřím,  že očkování nám pomůže tento boj více a více vyhrávat! A již nebudete pod takovým psychickým tlakem!  S úctou K. L.


Jsme rádi, že jsou naši klienti spokojení!!! březen 2021
Dobrý den, minulý týden jsme s prarodiči navštívili očkovací centrum. VELKÉ díky všem zaměstnancům za ohromně milý a empatický přístup ke starým lidem. Děkujeme, jsou skvělí! Srdečně J. N.


Jsme rádi, že jsou naši klienti spokojení!!! březen 2021
Dobrý den, chtěl bych poděkovat Všem z interního oddělení 1. a 2. patro za skvělou péči a lidský přístup. Ještě jednou mnohokrát děkuji. S pozdravem F. B.


Jsme rádi, že jsou naši klienti spokojení!!! březen 2021
Dobrý den, byla jsem v benešovské nemocnici hospitalizována na přelomu února a března kvůli operaci appendixu. Chtěla bych poděkovat lékařům a sestřičkám za příkladný přístup k pacientce. Sestry se mě i druhým pacientkám na pokoji velmi věnovaly, byly ochotné, milé a velmi příjemné. Také bych chtěla pochválit a poděkovat studentkám Stř. zdravotnické Benešov a jejich učitelkám. Paní učitelky jim vše velmi mile vysvětlovaly a bylo vidět, že mají ke studentkám hezký vztah. Děvčata byla velmi ochotná a šikovná. Prosím moc o předání mého poděkování.
Přeji všem zdravotníkům hodně sil v této nelehké době a všem patří moje poděkování.
S pozdravem A. M.


Jsme rádi, že jsou naši klienti spokojení!!! březen 2021
Vážený pane primáři, v sobotu (na konci února) jsme bohužel museli poprvé s dcerou (5 let) vyhledat dětskou pohotovost. Jednalo se o bolest bříška. Přiznám se, že trošku s předsudkem jsme vyrazili k vám na dětskou pohotovost do nemocnice Rudolfa a Stefanie. Moje veškeré obavy se však během pár minut rozplynuly. Ošetřující lékař MUDr. Navrátil si dokázal dceru získat na svou stranu. Byl velmi empatický, lidský a vtipný. Dcera se přestala bát. Rovněž i zdravotní sestřička byla velmi milá. V neděli navečer jsme museli bohužel pro zhoršení stavu opět k vám na pohotovost a opět skvělá lékařka MUDr. Poláčková. Vzhledem ke stavu dcery navrhla hospitalizaci a provést potřebná vyšetření. S MUDr. Poláčkovou jsem si odsouhlasila, že budu u všech vyšetřeních s dcerou, což mi potvrdila, že je u vás samozřejmost a opravdu nebyl ani jeden problém. Dcera byla klidná, protože věděla, že jsem s ní a veškerý personál byl opravdu skvělý!!! Dcera odběr krve téměř nepostřehla. Výsledky se mnou MUDr. Poláčková konzultovala ještě v neděli večer.
Pane primáři, velmi oceňuji a vážím si přístupu personálu dětského oddělení. Naše hospitalizace byla dvoudenní a po celou dobu byl opravdu veškerý personál velmi vstřícný, empatický. Navíc Dr. Klaunička s dárkem pro dceru pozvedla její náladu.
Co velmi oceňuji je podpora přítomnosti rodiče a nejsou zde upírána práva dítěte na přítomnost zákonného zástupce. Velmi děkuji vašemu oddělení za přístup a vaši profesionální, ale zároveň i lidskou práci. Vyřiďte prosím poděkování i ostatním členům vašeho týmu.
Ještě jednou děkuji. S pozdravem A. H.


Jsme rádi, že jsou naši klienti spokojení!!! březen 2021
Vážený pane řediteli, vážení zdravotníci benešovské nemocnice. Jmenuji se B. S.,  je mi více jak 70 let a chtěla bych personálu vaší nemocnice poděkovat. V pondělí 1.3.2021, kdy byla zahájena možnost registrace k očkování proti Covidu 19 pro osoby starší 70 let, jsem trochu nejistě zavolala do ordinace praktické lékařky MUDr. Novákové s prosbou o informaci k očkování. Sestra si mě hned zaznamenala jako zájemce s tím, že mám ještě zavolat koncem týdne. V úterý, 2. 3. mi sama telefonicky oznámila, že se mám k očkování dostavit již ve čtvrtek 4. 3. Očkování  bylo výborně zorganizované, připravené, o příjemném jednání nemluvě a hned jsem dostala termín k očkování druhou dávkou vakcíny.
Jak je vidět, jde to. A proto vám děkuji, neboť všichni mí známí vrstevníci v republice mi tu rychlost a ochotu závidí. Díky paní doktorce Šafářové a její zdravotní sestře mám hezký den.
Vám všem ho také přeji, máte můj obdiv.
B.S.


Jsme rádi, že jsou naši pacienti spokojení!!! březen 2021
Chtěla bych tímto pochválit péči a přístup paní doktorky Kotoučové z Neurologického oddělení. Je vždy, pokaždé vstřícná, pečlivá, laskavá. Vždy mi svým ošetřením pomůže. A dále sestřičku Janu Marešovou – je z toho oddělení. I ona je rovněž vždy ochotná, milá a usměvavá.
Děkuji E. Č.


Jsme rádi, že jsou naši klienti spokojení!!! březen 2021
Dovoluji si touto cestou vyjádřit dík za příkladnou péči týmu lékařů a sestřiček z interní ambulance i lékařské pohotovostní služby interního oddělení. Moc mi pomohli a velice si jejich náročné práce vážím. Pacientka E. K.


Jsme rádi, že jsou naši klienti spokojení!!! únor 2021
Dobrý den, chtěla bych poděkovat pracovnicím očkovacího centra. Povedlo se mi zaregistrovat mého tchána, roč. 1928, na očkování proti Covidu. První dávku dostal 18.1., druhou 8.2. Po oba termíny byly sestřičky milé, usměvavé, vše fungovalo jako na drátkách, což v této vypjaté době velmi oceňuji, a tatínek byl spokojený, že dlouho nečekal. Ještě jednou děkuji J. K


Jsme rádi, že jsou naši pacienti spokojení!!! únor 2021
Dobrý den, minulý týden jsem byla hospitalizována s plícemi na 2. interním oddělení. Moc mě pomohl pan primář Otava a paní doktorka Horáková, za tom jim velice moc děkuji. Také děkuji všem zaměstnancům za milou ochotu a čistotu prostředí. Byla jsem moc spokojená a za to Vám ještě jednou všem moc děkuji a přeji Vám všem moc zdraví. M. N.


Jsme rádi, že jsou naši klienti spokojení!!! únor 2021
Dobrý den, vyslovuji poděkování a zároveň podiv nad tím, jak nemocnice RaS zvládla očkování zdravotníků na Covid 19, bylo provedeno rychle a bez problémů. Myslím a nejen já, přestože nejsem zaměstnanec, že nemocnici patří za to velký dík a pochvala, nejsem sám i ostatní kolegové sdílí se mnou tento názor.
Děkujeme.  MUDr. J. J. a jeho sestřička B. N.,  Gyn4You s.r.o.


Jsme rádi, že jsou naši pacienti spokojení!!! leden 2021
V lednu 2021 jsem byla hospitalizovaná na interním oddělení v prvním patře. Byli jste všichni vstřícní, srdeční, laskaví, ochotní, trpěliví, lidští, veselí, náladu zvedající, od nejnižšího personálu, až po nejvyšší. Patří Vám za to velké uznání a dík. Pán Bůh, ať Vám žehná. M. S.


Jsme rádi, že jsou naši pacienti spokojení!!! leden 2021
Dobrý den. Od úterý, do dnešního dne –  22.1.,  jsem ležela nejdříve na interním oddělení 2.patro a pak na JIP. Moc Vám všem děkuji za příjemné chování, a hlavně za velkou pomoc. Jste (jedničky na zlatou medaili) ochotný, usměvavý i v této těžké době pro nás všechny. Z. CH.


Jsme rádi, že jsou naše pacientky spokojené!!! leden 2021

Dobrý den, ráda bych touto cestou chtěla poděkovat. V říjnu jsem k vám přijela s úrazem ruky. Vstřícné a rychlé jednání. Při operaci se nejdříve uvažovalo o amputaci prstu. Naštěstí byl nakonec k operaci přivolán z ortopedie dr. Jíra, který dal do prstu dráty a tím ho zachránil. Dnes už s ním začínám i hýbat. Velké díky. P. Z.


Jsme rádi, že jsou naše pacientky spokojené!!! leden 2021
Byla jsem u Vás v nemocnici hospitalizována na konci roku 2020 na Covid oddělení – 2.p. Chirurgie. Ráda bych touto cestou chtěla poděkovat mojí ošetřující paní doktorce Cihelkové, všem sestřičkám, p. doktorům, vojákům a všemu personálu na tomto oddělení. Je mi přes 80 let, ale s tak obětavými lidmi jsem se nesetkala v žádném zdravotnickém zařízení. Sami unaveni pomohli, dobrým slovem potěšili, že vše dobře dopadne. Děkuji všem, i vám, že máte tak skvělý a profesionální personál. Přeji Vám všem dodatečně do Nového roku hodně zdraví, štěstí a doufejme, že bude brzy lépe.
Prosím, poděkujte všem na Covid odd. za jejich obětavost.

Děkuji M. J.


Jsme rádi, že jsou naše maminky spokojené!!! leden 2021

Dobrý den, chtěla bych vyzdvihnout skvělý přístup lékařů a sester ve Vaší nemocnici. Již v březnu, kdy jsem v benešovské porodnici přivedla na svět své první miminko jsem byla nadšená z péče a přístupu při porodu i po něm. Na konci roku jsme byli nuceni navštívit se synem ve večerních hodinách dětskou ambulanci. Jak na ambulanci, tak na rentgenu jsme se setkali se skvělými, usměvavými pozitivně naladěnými lidmi. Zvlášť musím vyzdvihnout paní doktorku MUDr. Petru Kohoutovou, byla neskutečně milá, na nás i na syna a vše rychle vyřešila. Opravdu člověk na správném místě. Kdybychom měli v budoucnu jakýkoliv problém, rozhodně se znovu rozhodneme pro Vaši nemocnici, s přístupem v jiných nemocnicích v kraji se to absolutně nedá srovnat. Děkujeme. M. Š.


Jsme rádi, že jsou naše pacientky spokojené!!! leden 2021
Dobrý večer v Novém roce!
Velmi ráda bych chtěla poděkovat za profesionální přístup a přijetí a to konkrétně paní ze záchranné služby, bohužel jméno nevím, která mě na konci minulého roku ošetřila v Sázavě a následně jsem byla přijata k Vám do Benešovské nemocnice na pohotovost. Tam se o mě kromě sestřiček pečlivě a profesionálně starala paní doktorka Štěpánka Kosová. Během doby hospitalizace, cca 3,5 hodiny, jsem měla možnost stát se na malou chvíli součástí její každodenní práce a sledovat tak celé dění. Během této doby ošetřily spolu s kolegyní mnoho pacientů, vyřizovaly mnoho telefonů a to vše vždy vstřícným a individuálním přístupem.

Mrzí mě, že nakonec se vše seběhlo tak rychle, že jsem neměla možnost při odchodu paní doktorce Kosové osobně poděkovat. Tudíž bych to chtěla touto cestou napravit. Děkuji Vám za veškerou péči a přeji Vám i všem zdravotníkům ať je tento rok pro nás všechny klidnější, plný radosti a v neposlední řadě hlavně mnoho zdraví. S pozdravem A. R.