Nemocnice Rudolfa a Stefanie Benešov, a.s.

Spokojení klienti

Jsme rádi, že jsou naše pacientky spokojené! srpen 2020
Dobrý den, chtěla bych touto cestou, vyjádřit svoje poděkování a pochvalu gynekologické klinice pod vedením paní primářky Hlaváčkové. Jsem upoutaná na invalidní vozík, celý personál na lůžkovém oddělení a ambulanci o mě pečoval s ochotou láskou a maximální vstřícnosti. Moc děkuji za péči paní primářce Hlaváčkové. Dále bych chtěla poděkovat i rychlé záchraně službě. Opravdu moc děkuji za příkladnou péči moc si vás všech vážím. E. P.


Jsme rádi, že jsou naše pacientky spokojené! srpen 2020
Velké poděkování celému rehabilitačnímu kolektivu pod vedením primářky MUDr. Marie Mrvové za vzornou péči, vlídná slova a péči kterou nám všichni věnovali během našeho pobytu. Děkujeme. M. F. a Z. K.


Jsme rádi, že jsou naše pacientky spokojené! srpen 2020

Na konci června jsem byla hospitalizovaná na rehabilitaci. Vůbec se mi do nemocnice nechtělo, měla jsem z pobytu zde různé obavy. Pobyt na Lůžkové rehabilitaci však rychle a příjemně utekl. Byl nejen příjemný, klidný, zároveň jsem se zde mnoho naučila. Díky sestřičkám, rehabilitačním pracovníkům a ošetřovatelům. Všichni byli velice vstřícní, laskaví, pozorní, s profesionálním přístupem., včetně příjemné a usměvavé vrchní sestry paní Vlachové a všech lékařů. Často pro nás na oddělení dělali činnosti i nad rámec svých povinností. Za vše velmi děkuji a přeji hodně sil a nekonfliktních pacientů. J. H.


Jsme rádi, že jsou naše pacientky spokojené! srpen 2020

Děkuji za včerejší ošetření na chirurgické ambulanci. Na to jaký tam měli šrumec (záchranky, plná čekárna…), smekám před vstřícností, rychlostí a profesionálním přístupem. Jsem také zdravoťnice a mám trochu představu jaká je tam náročná práce;-). Mé poděkování patří panu MUDr. Vítězslavovi Ducháčovi a vrchní sestřičce Lence Baldové:-). Děkuji moc. H. S.


Jsme rádi, že jsou naše pacientky spokojené! srpen 2020

Vážený pan řediteli, ráda bych vyjádřila velké díky kolektivu ortopedického oddělení vaší nemocnice pod vedením pana MUDr. Jiřího Beznosky , kde jsem absolvovala operaci kyčelního kloubu levé nohy. Příjemný přístup k pacientovi i zlaté ruce pana MUDr. Beznosky mi umožnily prožít klidných a celkem bezbolestných 5 dní. Poté jsem byla převezena na oddělení následné rehabilitační péče pod vedením paní primářky MUDr. Marie Mrvové . Celému kolektivu patří též velké poděkování . Dva týdny na tomto oddělení v kamarádské a příjemné atmosféře, kdy se z nemohoucích pacientů stávají opět chodící a sebejistí lidé, kteří odcházejí s úsměvem na tváři a bez bolestí, to je skoro zázrak. Systém, který je nyní nastolen při operaci kyčelních a kolenních kloubů s okamžitou následnou rehabilitací je úžasný a hlavně účinný. Děkuji ještě jednou všem členům těchto kolektivů. Jsem maximálně spokojena. D. T.


Jsme rádi, že jsou naši pacienti spokojeni! srpen 2020

Dobrý den, ráda bych touto cestou poděkovala panu doktorovi MUDr. Aleši Kaněrovi. Na konci června 2020 ve večerních hodinách jsem přijela se svým 13ti letým synem do Benešova na pohotovost se zlomenou rukou. S naprosto profesionálním přístupem mu ruku okamžitě reponoval. Byli jsme už čtyřikrát v Praze v Krči na dětské traumatologii, kde nemohli, než uznat, že ruka byla srovnána bezvadně. Za tři týdny jsme objednáni na sundání sádry a zatím to vypadá, že ruka bude v pořádku. Při poslední návštěvě pan doktor Tomek přiznal, že v jeho případě významně hrozila operace a já jsem přesvědčená o tom, že nebýt rychlého profesionálního zásahu pana doktora Kaněry, tak to dopadlo hůře. Pan doktor byl naprosto perfektní, jak se zjevil v ordinaci, tak zmizel a já neměla ani možnost mu poděkovat, navíc jsem byla trošku vyděšená a nevěděla jsem, jak to všechno dopadne, ale teď bych mu moc ráda poděkovala za spravenou ruku mého syna. Všichni v ordinaci byli skvělí, paní doktorka MUDr. Diana Bedrníčková, MUDr. Sváček Vladimír, MUDr. Klohna Róbert a samozřejmě sestřička Zoulová Šárka. Všem ještě jednou moc děkuji za perfektní práci a profesionální a přitom vlídný lidský přístup za tak pro mě nepříjemné situace. Prosím o předání mého díku všem těmto Vašim zaměstnancům a přeji hezké prožití letních měsíců. G. K.


Jsme rádi, že jsou naši pacienti spokojeni! červenec 2020 

Dobrý den, chtěl bych velmi poděkovat panu doktorovi Šípkovi, který měl službu na chirurgické ambulanci na konci června 2020 a ošetřoval mě. Večer v cca 17,30 mě přivezla záchranná služba s úrazem po pádu z nízkého lešení – měl jsem tržnou ránu na hlavě (jeden steh) a asi dost ošklivou tržnou ránu na palci levé ruky (dva stehy). Pan doktor tomu palci dal šanci, lalok přišil a dnes po necelých třech týdnech je rána v podstatě zhojená, srostlá a zdá se, že nezůstane ani znatelná jizva. Děkuji za rychlé a bezvadné ošetření, na moji chybu (nedobré soustředění na to, co dělám) mi zřejmě zůstane jen vzpomínka bez následků. Přeji panu doktorovi, sestřičce a celému osazenstvu nemocnice klidné léto. Srdečně Ing. B. N.


Jsme rádi, že jsou naši pacienti spokojeni! červenec 2020

Dobrý den. Před několika dny jsme ve vaší nemocnici byli s tříletou dcerou na odběru covid 19 a chtěla bych touto cestou opravdu VELMI poděkovat sestřičce, která i přes velký počet odběru a v ohromném vedru byla naprosto úžasná. Přijeli jsme k vám na doporučení z Prahy a stálo to za to. Dcera prodělala odběr bez stresu a v klidu a téměř bezbolestně. Prosím poděkujte této sestřičce za nás, že jí moc děkuji a vážíme si její obětavé a profesionální práce. Ještě jednou děkuji. J. H. s dcerou N.


Jsme rádi, že jsou naše pacientky spokojené! červenec 2020

Dobrý den, chci moc poděkovat týmu ORL….byla jsem tam na operaci a musím poděkovat panu primáři Jaroslavu Krausovi, paní doktorce Kataríně Jankulové a taky Terezce Lálové za jejich bezchybnou péči kterou mi věnovali, taky bych velice rada poděkovala sestrám Anně Pešatové, Janě Jeništové, Hance Hrůšové a spol., za mě je to opravdu nejlepší oddělení….. a abych nezapomněla, tak sanitárkám taky, prostě jen tak dál…….M. S.


Jsme rádi, že jsou naši pacienti spokojeni! červenec 2020

Vážená nemocnice, rád bych touto formou poděkoval paní doktorce Kristíně Bartůškové a její „sestřičce“ za velice profesionální přístup při mé návštěvě pohotovostní služby – interní oddělení. S pozdravem P. V.


Jsme rádi, že jsou naše pacientky spokojené! červenec 2020

Dobrý den, chtěla bych poděkovat za vysoce odbornou péči s lidským přístupem paní MUDr. Vilímovské a sestřičce Navrátilové. Moc děkuji. J. V.


Jsme rádi, že jsou naše pacientky spokojené! červenec 2020

Vážení, ráda bych poslala poděkování MUDr. Sváčkovi a jeho bezvadné sestřičce za úžasné přijetí na ortopedické pohotovosti. Přišla jsem pro velké bolesti po operaci ramene a několika bezesných nocí v hrozném stavu. Vyposlechli mě ,poradili, usmáli a moc mi tím pomohli. S pozdravem E. N.


Jsme rádi, že jsou naši pacienti spokojeni! červenec 2020

Dobrý den, chtěl bych pochválit ORL, jak ambulanci tak i lůžkové oddělení od 24.6.2020 do 29.6.2020. Operovala mě paní doktorka Mravcová a mohu jen říct že od příjmu do propuštění se o mě tým ORL staral parádně. Hlavně velká chvála paní doktorce Eva Lukavcová která věděla co dělá a jak má postupovat a zároveň lidský vztah k pacientům. Zkrátka takových to lékařů je velmi málo a jsem rád že jsem měl tu možnost takový tým zažít (chirurgický tým, paní doktorka, sestřičky a nezapomínat i na paní uklízečky). Kdybych měl hvězdičkovat tak dávám 6 z 5. Moc jím děkuji. S pozdravem D. J.


Jsme rádi, že jsou naše maminky spokojené! červenec 2020

Dobrý den, chtěli bychom poděkovat lékařům (především Dr. Čechovi z gynekologie a paní primářce Pěkné z anestezie), sestrám, i dalším zaměstnancům gynekologicko-porodnického a novorozeneckého oddělení, a také personálu operačních sálů. Zkrátka všem, se kterými jsme se setkali v rámci hospitalizace. Všichni byli velmi profesionální, ochotní a přátelští a jsme jim vděční za krásný zážitek nejen z porodu, ale i z provázení startem nového životního období. Mnohokrát děkujeme a těšíme se na příští setkání! L.M. a F. M. a N.M.


Jsme rádi, že jsou naše pacientky spokojené! květen 2020
Dobrý den, chci pochválit vašeho interního lékaře a další personál, který sloužil v noci (začátkem května) na Interním příjmu a děkuji i jeho kolegyni neuroložce……… Váš lékař se choval mile a byl fantastický, akorát vypadal velmi unaveně, až mi ho bylo trochu líto, jsem velmi atypická a dostal velmi zabrat, přesto bylo vidět, že mu na mém osudu záleží, a že tu práci dělá s láskou.

„Pane doktore, moc děkuji za vaši snahu i milý přístup a svědomitost a až zase budete o nějaké náročné službě unavený, vzpomeňte si na to, co vám teď píši, vaše práce má smysl, i když je někdy v našich podmínkách náročná. Opravdu vám fandím, abyste byl pořád skvělý a čím dál lepší a díky za mě i za všechny pacienty, kterým jste svým milým přístupem pomohl, pozdravujte ode mě sestřičky a další personál, kterému tímto také děkuji i záchranáře, kteří pochvalu také dostali. Krásný den a pokud jsem vás nějak vyděsila, velmi mě to mrzí, věřte mi, že jsem se opravdu snažila“.:-D;-) S pozdravem V. Č.


Jsme rádi, že jsou naše pacientky spokojené! květen 2020

Dobrý den, tímto bych chtěla poděkovat a pochválit oddělení Gynekologicko-porodnické, kde jsem letos v březnu rodila. Personál, který se i přes 24 hodinové směny v době koronaviru usmíval a byl moc ochotny! Dále chci pochválit oddělení ORL, jmenovitě pana primáře Krause, který byl ochotný a milý a pomohl mi vyřešit velice nepříjemný a akutní problém. Moc si jejich pomoci vážím a děkuji! Přeji všem pevné zdraví a hodně sil v této nelehké době. M.V.


Jsme rádi, že jsou naše pacientky spokojené! duben 2020

Dobrý den, chtěl bych prostřednictvím této platformy poděkovat za včerejší skvělé ošetření manželky na interním oddělení. J. W.


Jsme rádi, že jsou naši pacienti spokojeni! duben 2020

Vážený pane řediteli, vážený pane primáři, chtěl bych touto cestou poděkovat za Váš skvělý tým působící na ambulanci chirurgie v nemocnici Benešov. Před několika týdny jsem s velmi nepříjemnými bolestmi dorazil na ambulanci chirurgie. Lékařka mi po prohlídce nabídla dvě možnosti, a to buď hospitalizaci a následný den operaci, či ambulantní zákrok. Vzhledem k současné situaci jsem se rozhodl pro ambulantní zákrok, který provedl pan doktor Kaněra. Zákrok to byl velmi nepříjemný a bolestivý, každopádně jeho provedení vedlo k následné úlevě od bolesti. Chtěl bych zejména vyzdvihnout profesionální a lidský přístup vašeho personálu. Jmenovitě pak paní doktorku Katarinu Marhefkovou se zdravotní sestrou (bohužel si nepamatuji jméno), pak doktor Kaněra a při následných kontrolách paní doktorku Dianu Bedrníčkovou. Jejich chování, péče o pacienta byla naprosto příkladná a jsem rád, že mi v této nepříjemné situaci pomohli právě tito vaši zaměstnanci. Pevně doufám, že se k nim tato pochvala dostane, neboť si ji vážně zaslouží. Ještě jednou mi tedy dovolte poděkovat. Přeji vše dobré. S pozdravem L. M.


Jsme rádi, že jsou naše pacientky spokojené! duben 2020

Vážený pane řediteli, ráda bych touto cestou poděkovala primářce MUDr. Kateřině Hlaváčkové a jejímu týmu. Na začátku letošního roku jsem byla hospitalizovaná a také operována na gynekologickém oddělení. Jen těžko se hledají slova, kterými bych vyjádřila svou vděčnost za péči, které se mi dostalo. Paní primářka je člověk na svém místě, svou profesionalitou, pečlivostí a hlavně lidským a vlídným přístupem k nám pacientkám. Jsem jí nesmírně vděčná. Díky přístupu celého týmu včetně sestřiček jsem se operace nebála, ta proběhla bez problémů a péče sestřiček po operaci byla vynikající. Někteří známí mě odrazovali od pobytu u vás, ale já musím konstatovat, že tento tým je vynikající. Ráda bych vyslovila poděkování pro sestřičku Žovovou. Děkuji H. B.


Jsme rádi, že jsou naši pacienti spokojení! duben 2020

Dobrý den, byl jsem na odběrovém místě a chtěl bych moc poděkovat paní, která odběry zajišťuje. Chtěl bych poděkovat za celý přístup a chování, ale také za to, že tuto práci dělá, nechá si tam od nás všech kašlat do obličeje a sama tím dost riskuje. Zároveň děkuji celému zdravotnickému personálu, který v posledních dnes zažívá extrémní nápor. Děkuji vám! Š.


Jsme rádi, že jsou naši pacienti spokojeni! duben 2020

Dobrý den, mnoho srdečných díků VŠEM z oddělení neurologie a jednotky intenzivní péče za skvělou, profesionální a nanejvýš citlivou péči, kterou jste poskytli panu P. C. ! ❤️Děkujeme Vám!!! Rodina C. a N.


Jsme rádi, že jsou naši pacienti spokojeni! březen 2020

Dobrý den. Dneska jsem byl u Vás na chirurgii. Hodně lidí. Čekal jsem, že personál bude nervózní. Počítal jsem, že budou možná trochu nepříjemní a v obavách, zda nemám virus. Potřeboval jsem vyndat šicí svorky po úraze hlavy a měl jsem trochu výčitky jestli mám otravovat s takovou banalitou… Nicméně byl jsem moc mile překvapený. Na chirurgické ambulanci byli neskutečně milí a vstřícní, prostě úžasní. Moc velký dík a klobouk dolů před nimi, jak to zvládají!!! Skoro jsem měl chuť si při nejbližší příležitosti něco zlomit, abych se tam vrátil 🙂 (to je samozřejmě pokus o vtip, ale byl a to skutečně oáza v tom stresu, ve kterém právě všichni žijeme). JN


Jsme rádi, že jsou naši pacienti spokojeni! březen 2020

Chtěla bych mnohokráte poděkovat dětskému oddělení, kde jsem byla s dcerou dvě noci do 21.3. Paní doktorky i sestřičky byly fakt skvělý, postaráno o dcerku bylo maximálně. Moc Vám všem děkuji. Anna


Jsme rádi, že jsou naši pacienti spokojeni! březen 2020

Vážený pane řediteli, chtěl bych poděkovat a vyzdvihnout skvěle odvedenou profesionální práci a péči týmu primáře, MUDr. Jaroslava Krause, lůžkového odd. ORL Vaší nemocnice. Byl jsem tam 2x operován s hospitalizací od poloviny února do začátku března 2020. Jejich lidský přístup, ochota vše vysvětlit, dá člověku sílu si říct není to tak hrozný, to S NIMI, určitě zmáknu, SMEKÁM. Dále díky sestřičkám z lůžkového ORL 4.p., srdce na dlani, neustálý úsměv a ochota pro vás cokoli udělat může být vzorem pro vyhlášené špičkové nemocnice v Praze . DĚKUJI. S pozdravem a přáním pěkného dne J. Ž.


Jsme rádi, že jsou naši pacienti spokojeni! březen 2020

Vážení zdravotníci. Chtěl bych touto cestou poděkovat za profesionální výkon a úžasnou péči, které se mi dostalo při operaci kolen a následné rehabilitaci ve vaší nemocnici. Tým pana primáře Beznosky včetně následné rehabilitační péče mi pomohl k návratu do normálního života v poměrně krátké době. Operoval MUDr. Kybal. Děkuji J. S.


Jsme rádi, že jsou naše pacientky spokojené! březen 2020
Váženi, velmi bych chtěla poděkovat za vysoce profesionální výkon a lidsky přístup tymu sestřiček a sloužící paní doktorce na pohotovostní ambulanci na oddělení interny, kteří mě ošetřili v ranních hodinách v sobotu na konci února tohoto roku 2020. Všichni se chovali nesmírně vstřícně, ochotně a byli plni empatie bez náznaku nervozity. Moc si vážím práce zdravotníků a myslím, ze především v nemocnicích je jejich práce opravdu hodně náročná a současně nesmírně důležitá. Všichni, se kterými jsem se to dopoledne setkala, mi potvrdili, ze jsou lidmi a profesionály na svém miste.
Pokud mohu, chtěla bych touto cestou ještě poděkovat rychlé lékařské pohotovosti Vlašim, jejichž posádka byla téhož rána neskutečně rychlá a vstřícná a v moji nelehké situaci mi okamžitě ulevili a pomohli. Bohužel jsem nenašla kontakt, na základě kterého bych mohla poslat poděkováni i jim, proto Vás prosím o předáni této zprávy. Všichni shora jmenovaní si zaslouží jen slova chvály a uznáni.

Všem výše jmenovaným (a dále i nejmenovaným zaměstnancům v rámci našeho regionálního zdravotnictví) bych chtěla kromě poděkování popřát pevné zdraví, pevné vztahy, mnoho energie do dalších dnů a tak, aby jim vydržela ta úžasná nálada a pohoda, která z nich vyzařuje, když ošetřují svoje pacienty. Pěkné dny. S pozdravem a přáním příjemně prožitého dne. M. V.


Jsme rádi, že jsou naše pacientky spokojené! březen 2020

Vážený pane řediteli, dovolte mi, abych touto cestou vyjádřila vděk a poděkování lékařům Vaší nemocnice, kam jsem byla na konci letošního ledna 2020 v časných ranních hodinách převezena ve velmi vážném stavu RZP. Můj velký dík patří službu konajícím lékařům a sestřičkám na oddělení gynekologie a interny, kde jsem byla nejprve vyšetřena a poté přeložena na oddělení ARO. Zvláště bych pak chtěla poděkovat všem zaměstnancům oddělení ARO, kteří se o mě starali. Lékaři tohoto oddělení svou erudicí zachránili moji teprve rok transplantovanou ledvinu! Byla jsem pacientkou oddělení ARO pouhé 3 dny, ale přesto budu vždy ráda vzpomínat na jejich úžasný lidský přístup a vynikající odbornou péči. Jejich erudici a výbornou spolupráci oceňovali i lékaři v pražském IKEMu, kam jsem byla po stabilizaci svého zdravotního stavu přeložena k dalšímu doléčení. Ještě jednou moc děkuji za skvělou péči a všechny lékaře i sestřičky tímto srdečně zdravím. J. K.


Jsme rádi, že jsou naši pacienti spokojeni! březen 2020

Vážený pane řediteli a vážený pane primáři ortopedického oddělení. Chtěl bych Vám touto cestou poděkovat za profesionální přístup všech Vašich zaměstnanců, v tomto případě úžasných lidí, kteří pracují na ortopedickém oddělení nemocnice Rudolfa a Stefanie v Benešově. Od prvého dne, kdy jsem musel vyhledat služby daného oddělení, jsem se vždy potkal s příjemnými a vstřícnými lidmi. Ovšem to vše, překonal nezapomenutelný průběh mé hospitalizace a následná operace v polovině února 2020. Tak, jak zde veškerý personál, naprosto lidsky a empaticky přistupuje k pacientům, není rozhodně jinde samozřejmostí. V tomto případě, není snad ani podstatné někoho jmenovitě vyzdvihovat, protože je podstatné, že jste dokázali vybudovat dokonalý tým lidí, na které musí být jejich nadřízení pyšní. Přesto mi to nedá a tímto se i omlouvám všem ostatním z týmu, ale děkuji MUDr. Holešovskému za samotný zákrok a dále MUDr. Pituchovi za následnou pooperační péči. Považuji za svoji morální povinnost, alespoň touto cestou poděkovat všem těmto úžasným lidem a se svojí zkušeností se tímto podělit i s ostatními. S pozdravem a úctou k Vaší práci, P. K.


Jsme rádi, že jsou naši pacienti spokojeni! březen 2020

K rukám, prim. MUDr. Mrvová Marie. Vážená paní primářko, ráda bych Vám a personálu rehabilitace touto cestou poděkovala za profesionální péči o mou maminku M.P., která byla po operaci komplikované mnohočetné zlomeniny ruky, s kterou nemohla skoro hýbat. Díky Vaší péči může plnohodnotně ruku používat. Dále bych chtěla poděkovat p. Křížkové za vstřícnost při plánování jednotlivých návštěv. Přeji celému kolektivu rehabilitace mnoho úspěchů v profesním i soukromém životě. Ještě jednou velké DĚKUJI. J.P.


Jsme rádi, že jsou naši pacienti spokojeni! březen 2020

Vážený pane řediteli, moc Vám musím poděkovat za veškerou péči na oddělení JIP interní kliniky pod vedením primáře Otavy a hlavně mého ošetřujícího lékaře Jaromíra Falešníka, dále musím poděkovat všem sestrám za profesionální péči a lidský přístup včetně vrchní sestry Marušky, a nemohu nepoděkovat sanitárním sestrám, moje ošetřující lékařka vše hodnotila a úžasem, jakou péči jsem u Vás dostala. souhlasím aby Nemocnice Rudolfa Stefanie Benešova, a. s zveřejnila mé vyjádření a pochvalu celému personálu přeji Vám mnoho úspěchů. Renata K., pacientka vašeho oddělení v lednových dnech 2020. Přeji vám hodně spokojených pacientů jako jsem byla já. Renata. K.


Jsme rádi, že jsou naši pacienti spokojeni! březen 2020

Dobrý den, touto cestou bych ráda poděkovala celému týmu lůžkového oddělení ORL za velmi milý, vstřícný a profesionální přístup při hospitalizaci mého syna a mne jako doprovodu. Vše bylo perfektně vysvětleno a i při dotazech vždy sestry reagovaly s úsměvem. Vím, že práce s pacienty je náročná, proto si této péče velmi vážím. Moc děkují L. a syn L.


Jsme rádi, že jsou naši pacienti spokojeni! březen 2020

Dobry den, touto cestou bych chtěla moc poděkovat personálu porodnického oddělení a šestinedělí. Mé největší díky patří porodní asistence Andree Kastnerové, a MUDr. Michalovi Holubovi, za krásny porod, který se uskutečnil v listopadu 2019….., moc vám děkujeme, kdybych mela ještě jednou rodit tak jedině Benešov 😀. S pozdravem S.+J.


Jsme rádi, že jsou naši pacienti spokojeni! březen 2020

Dobrý den, velice rád bych touto cestou pochválil a poděkoval oddělení ortopedie pana primáře MUDr. Beznosky. Všem lékařům a sestrám na tomto oddělení, kteří se o mne velmi pečlivě starali po operaci kyčelního kloubu. Chtěl bych také vyjádřit své díky celému oddělení následné rehabilitační péče paní prim. MUDr. Mrvové, lékaře, lékařky, rehabilitační pracovníky i sanitářky za obětavou a příkladnou péči při mé pooperační léčbě. P.Š.


Jsme rádi, že jsou naši pacienti spokojeni! únor 2020
Dobrý večer, pane řediteli Mrvo, jen bych chtěl velmi poděkovat, koncem prosince 2019 jsem k Vám dorazil na neurologii z dovolené v Rakousku s obrnou lícního nervu. Samozřejmě vystrašený a trochu ochrnutý, přiznám se, že jsem ani nevěděl, že tato nemoc existuje. Rád bych tedy poděkoval za příkladný a lidský přístup ať už paní doktorky Jany Linhartové z neurologie, které nejenže léčí, ale umí i zvednout náladu, což je opravdu fajn, zvlášť když se člověk cítí dole. Následovala rehabilitace, byl jsem v péči Klárky Benicio, paní Fialové a sestřičky Bětky (zde nevím příjmení). Každopádně tam máte skvělý tým profesionálů a úžasným přístupem. Po 14 dnech jsem měl mimiku zpět tak ze 70% a následně jsem léčbu ukončil (a to jsem na Nový rok nezvedl ani obočí). Bylo to moc fajn, protože celou dobu jsem se setkával pouze s vstřícným a laskavým jednáním a výbornou péči. A za to opravdu děkuji. Navíc jsem měl možnost porovnat s péčí v Rakousku (skončil jsem na pohotovosti v Innsbruku) a můžu Vás ubezpečit, že péče u nás je na stejné úrovni. Dobrých zpráv je málo a je třeba je šířit. A proto jsem se rozhodl napsat tento email, je bohužel častou realitou, že my Češi si rádi spíše stěžujeme. Takže ještě jednou moc děkuji Vám i Vašim kolegům. Mějte se fajn M. B.


Jsme rádi, že jsou naši pacienti spokojeni! únor 2020
Dobrý den, rádi bychom se vyjádřili k průběhu porodu a následné péči ve Vaší nemocnici. Na začátku ledna 2020 se nám ve Vaší nemocnici narodil syn. Chtěli bychom tímto e-mailem poděkovat veškerému personálu, který se o nás v průběhu porodu kvalifikovaně a ochotně staral, a to konkrétně Renatě Bílkové, Dr. Miroslavu Frisovi a velmi ochotné porodní asistence Jiřině Sekáčové. Současně bychom rádi poděkovali sestrám a lékařům na novorozeneckém oddělení a oddělení šestinedělí, za následnou péči a potřebnou pomoc. Díky Vašim zaměstnancům máme z celého porodu a následné hospitalizace pozitivní zážitek. Budeme rádi, když naše poděkování svým zaměstnancům předáte. Děkujeme a přejeme hezký zbytek dne, J. N. a R. T.


Vážené ředitelství Nemocnice Rudolfa a Stefanie: únor 2020
Obracím se na Vás touto formou, neboť Oddělení následné 24h péče v 2.patře je nyní v rekonstrukci a není možné jim dodatečně poděkovat dopisem za jejich obětavé služby.
Tímto chválím a za celou rodinu vřele děkuji celému týmu Oddělení následné 24h péče v 2.patře, který se obětavě a vstřícně staral o našeho dědečka J. K.. Zaslouží si pochvalu za svůj lidský přístup k pacientovi, za ochotu vždy pomoci, za pochopení pro naše a dědovi potřeby a že dopřáli dědečkovi strávit své těžké chvíle v klidném a harmonickém prostředí. Prosím, vyřiďte jim naše velké díky. Dále děkuji Petru Ballkovi, řediteli MUDr. Mrvovi a primáři MUDr. Otavovi za jejich vstřícnost a ochotu pomoci bývalému zaměstnanci Vaší Nemocnice v jeho posledních chvílích. S pozdravem P. C.


Těší nás, že jsou naši pacienti spokojeni! leden 2020
Vážený pane řediteli, touto cestou by jsem ráda poděkovala za vynikající péči lékařů, sestřiček a celého personálu chirurgického odd. pod vedením pana primáře O. Maška. Velice vlídné jednání, jak na příjmu, na ambulanci, tak i na lůžkovém odd.ve II. patře. Hospitalizována jsem byla přes svátky. Všichni jsou mladí lidé, mají své rodiny a rádi by trávili svátky se svými rodinami. Přesto nikomu z nich nechyběl úsměv a zodpovědný přístup k nám pacientům. Můžeme mít tisíce přání, ale jen zdraví, štěstí a přátelství dává smysl našim dnům. Přeji nemocnici hodně úspěchů a děkuji.
S pozdravem N.V.


Těší nás, že jsou naši pacienti spokojeni! leden 2020
Dobrý den, chtěla bych touto cestou poděkovat paní doktorce Horákové Zuzaně a sestřičce Zdeňce Fišerové za mimořádně lidský přístup při mém vyšetření a následně celému oddělení 2.p. pod vedením pana primáře Votavy. Mockrát vám všem za všechno děkuji. V.J.


Jsme rádi, že jsou naši pacienti spokojeni! leden 2020
Vážený pane řediteli, ráda bych touto cestou vyjádřila svůj vděk a poděkování za péči, která se dostala mé matce na interním oddělení, 2. patro. Na oddělení oceňuji nejvíce profesionalitu a lidskost, se kterou zde přistupují k pacientům i jejich rodinám. Nic pro tento personál nebyl problém a vše s úsměvem vyřešili. Ještě jednou moc děkuji.
S pozdravem J. C.


Jsme rádi, že jsou naši pacienti spokojeni! leden 2020
Dobrý den, chtěla bych tímto velice poděkovat celému kolektivu Interny. Koncem prosince 2019 sem byla převezena moje 96letá maminka s vodou na plicích, která byla zapříčiněna vadou chlopně. Přijala jí mladá paní doktorka (bohužel nevím jméno), která byla velice vstřícná. Po dvou dnech se odd. stěhovalo do jiné budovy. Vše bylo dokonale zorganizované. Nyní maminka spadá pod MUDr. Šeráka. Není na tom dobře, ale pan doktor i všechny sestřičky jdou opravdu příkladem tomuto zaměstnání. Maminku často polohují, krmí jí a opravdu se k ní chovají velice hezky. Takže ještě jednou prosím vyřiďte velké díky tomuto kolektivu, opravdu si to zaslouží! Děkuji a s pozdravem A. K.