Nemocnice Rudolfa a Stefanie Benešov, a.s.

Spokojení klienti

 

Jsme rádi, že jsou naši pacienti spokojeni! únor 2020
Dobrý večer, pane řediteli Mrvo, jen bych chtěl velmi poděkovat, koncem prosince 2019 jsem k Vám dorazil na neurologii z dovolené v Rakousku s obrnou lícního nervu. Samozřejmě vystrašený a trochu ochrnutý, přiznám se, že jsem ani nevěděl, že tato nemoc existuje. Rád bych tedy poděkoval za příkladný a lidský přístup ať už paní doktorky Jany Linhartové z neurologie, které nejenže léčí, ale umí i zvednout náladu, což je opravdu fajn, zvlášť když se člověk cítí dole. Následovala rehabilitace, byl jsem v péči Klárky Benicio, paní Fialové a sestřičky Bětky (zde nevím příjmení). Každopádně tam máte skvělý tým profesionálů a úžasným přístupem. Po 14 dnech jsem měl mimiku zpět tak ze 70% a následně jsem léčbu ukončil (a to jsem na Nový rok nezvedl ani obočí). Bylo to moc fajn, protože celou dobu jsem se setkával pouze s vstřícným a laskavým jednáním a výbornou péči. A za to opravdu děkuji. Navíc jsem měl možnost porovnat s péčí v Rakousku (skončil jsem na pohotovosti v Innsbruku) a můžu Vás ubezpečit, že péče u nás je na stejné úrovni. Dobrých zpráv je málo a je třeba je šířit. A proto jsem se rozhodl napsat tento email, je bohužel častou realitou, že my Češi si rádi spíše stěžujeme. Takže ještě jednou moc děkuji Vám i Vašim kolegům. Mějte se fajn M. B.

Jsme rádi, že jsou naši pacienti spokojeni! únor 2020
Dobrý den, rádi bychom se vyjádřili k průběhu porodu a následné péči ve Vaší nemocnici. Na začátku ledna 2020 se nám ve Vaší nemocnici narodil syn. Chtěli bychom tímto e-mailem poděkovat veškerému personálu, který se o nás v průběhu porodu kvalifikovaně a ochotně staral, a to konkrétně Renatě Bílkové, Dr. Miroslavu Frisovi a velmi ochotné porodní asistence Jiřině Sekáčové. Současně bychom rádi poděkovali sestrám a lékařům na novorozeneckém oddělení a oddělení šestinedělí, za následnou péči a potřebnou pomoc. Díky Vašim zaměstnancům máme z celého porodu a následné hospitalizace pozitivní zážitek. Budeme rádi, když naše poděkování svým zaměstnancům předáte. Děkujeme a přejeme hezký zbytek dne, J. N. a R. T.

Vážené ředitelství Nemocnice Rudolfa a Stefanie: únor 2020
Obracím se na Vás touto formou, neboť Oddělení následné 24h péče v 2.patře je nyní v rekonstrukci a není možné jim dodatečně poděkovat dopisem za jejich obětavé služby.
Tímto chválím a za celou rodinu vřele děkuji celému týmu Oddělení následné 24h péče v 2.patře, který se obětavě a vstřícně staral o našeho dědečka J. K.. Zaslouží si pochvalu za svůj lidský přístup k pacientovi, za ochotu vždy pomoci, za pochopení pro naše a dědovi potřeby a že dopřáli dědečkovi strávit své těžké chvíle v klidném a harmonickém prostředí. Prosím, vyřiďte jim naše velké díky. Dále děkuji Petru Ballkovi, řediteli MUDr. Mrvovi a primáři MUDr. Otavovi za jejich vstřícnost a ochotu pomoci bývalému zaměstnanci Vaší Nemocnice v jeho posledních chvílích. S pozdravem P. C.

Těší nás, že jsou naši pacienti spokojeni! leden 2020
Vážený pane řediteli, touto cestou by jsem ráda poděkovala za vynikající péči lékařů, sestřiček a celého personálu chirurgického odd. pod vedením pana primáře O. Maška. Velice vlídné jednání, jak na příjmu, na ambulanci, tak i na lůžkovém odd.ve II. patře. Hospitalizována jsem byla přes svátky. Všichni jsou mladí lidé, mají své rodiny a rádi by trávili svátky se svými rodinami. Přesto nikomu z nich nechyběl úsměv a zodpovědný přístup k nám pacientům. Můžeme mít tisíce přání, ale jen zdraví, štěstí a přátelství dává smysl našim dnům. Přeji nemocnici hodně úspěchů a děkuji.
S pozdravem N.V.

Těší nás, že jsou naši pacienti spokojeni! leden 2020
Dobrý den, chtěla bych touto cestou poděkovat paní doktorce Horákové Zuzaně a sestřičce Zdeňce Fišerové za mimořádně lidský přístup při mém vyšetření a následně celému oddělení 2.p. pod vedením pana primáře Votavy. Mockrát vám všem za všechno děkuji. V.J.

Jsme rádi, že jsou naši pacienti spokojeni! leden 2020
Vážený pane řediteli, ráda bych touto cestou vyjádřila svůj vděk a poděkování za péči, která se dostala mé matce na interním oddělení, 2. patro. Na oddělení oceňuji nejvíce profesionalitu a lidskost, se kterou zde přistupují k pacientům i jejich rodinám. Nic pro tento personál nebyl problém a vše s úsměvem vyřešili. Ještě jednou moc děkuji.
S pozdravem J. C.

Jsme rádi, že jsou naši pacienti spokojeni! leden 2020
Dobrý den, chtěla bych tímto velice poděkovat celému kolektivu Interny. Koncem prosince 2019 sem byla převezena moje 96letá maminka s vodou na plicích, která byla zapříčiněna vadou chlopně. Přijala jí mladá paní doktorka (bohužel nevím jméno), která byla velice vstřícná. Po dvou dnech se odd. stěhovalo do jiné budovy. Vše bylo dokonale zorganizované. Nyní maminka spadá pod MUDr. Šeráka. Není na tom dobře, ale pan doktor i všechny sestřičky jdou opravdu příkladem tomuto zaměstnání. Maminku často polohují, krmí jí a opravdu se k ní chovají velice hezky. Takže ještě jednou prosím vyřiďte velké díky tomuto kolektivu, opravdu si to zaslouží! Děkuji a s pozdravem A. K.

Jsme rádi, že jsou naši pacienti spokojeni! listopad 2019
Vážení, chtěli bychom touto cestou poděkovat celému týmu Oddělení dlouhodobé ošetřovatelské péče pod vedením primáře MUDr. Bláhy za vynikající péči o našeho tatínka F. Š. Péče byla, a stále je, naprosto profesionální, zároveň lidsky vstřícná a laskavá. Děkuji za celou rodinu. J. B.

Jsme rádi, že jsou naši pacienti spokojeni! listopad 2019
Vážení, chtěli bychom alespoň touto cestou velmi poděkovat za péči a za velice lidský přístup dvou lékařů a s nimi spolupracujících sestřiček na pohotovosti interny Vaší nemocnice, jmenovitě za péči poskytnutou nám oběma za situace, která asi není příliš obvyklá, kdy jsme se v rozmezí dvou dnů postupně oba dostali na pohotovost interny Vaší nemocnice. Jsme manželé, oba ve stáří kolem 85 – 86 let. V sobotu navečer v říjnu tohoto roku po malé vycházce, zkolabovala manželka a byla rychlou záchrannou službou (s velmi obětavými zdravotníky) převezena před 19 hod. večer na pohotovost interny vaší nemocnice, s velmi vysokým krevním tlakem, po předchozím kolapsu. Službu konající lékařka paní MUDr. Jitka Pečenková, spolu se zdravotními sestřičkami, se velice pečlivě věnovala manželce, jejímu vyšetření, poskytnutí akutních léků, a vypracovala pečlivou zprávu, která byla v následujících dnech cenným vodítkem pro ošetřující lékařku. Za 2 dny, v pondělí v pozdějších večerních hodinách se udělalo špatně mně a mladší syn mě dovezl po 23 hod. na pohotovost na internu Vaší nemocnice, tedy na stejné místo, kde byla před dvěma dny ošetřována manželka. Službu konající lékař pan MUDr. Jaromír Falešník, spolu se zdravotními sestřičkami se mi velice pečlivě věnoval, posuzoval možný vliv mých existujících nemocí na akutní stav, byl velmi vstřícný, přívětivý a teprve po akutní medikaci a zjištění, že jsem již v pořádku, jsem mohl odjet domů. Také jeho písemná zpráva byla poté cenným vodítkem pro ošetřující lékařku. Pro nás oba byl cenný nejen samotný pečlivý medicínský přístup, ale současně lidský přístup jak paní MUDr. Jitky Pečenkové, tak pana MUDr. Jaromíra Falešníka; takový přístup člověku, za takové situace velice psychicky pomáhá.
Prosíme, abyste alespoň touto cestou předali vyjádření našeho upřímného poděkování za nám poskytnutou péči a za lidský přístup oběma lékařům a zdravotním sestřičkám; velice si toho vážíme. S velikými díky J. Č. a J. Č.

Jsme rádi, že jsou naše maminky spokojené! listopad 2019
Dobrý den, ráda bych se s vámi na pár řádcích podělila o svou velmi pozitivní zkušenost s porodnickým oddělením nemocnice Rudolfa a Stefanie. Rozmýšlela jsem se dlouho, zda pro svůj první porod zvolit jednu z pražských renomovaných porodnic. Nakonec jsem se rozhodla benešovskou nemocnici, primárně kvůli vzdálenosti od místa bydliště. Už od prvních návštěv na monitoru jsem věděla, že jsem dobře udělala. Hezké prostředí, příjemný, vstřícný a vždy dobře naladěný personál. Velmi jsem ocenila soukromí nadstandardního pokoje. Věřím, že samotný porod u mě probíhal velmi hladce právě díky skvělé péči porodní asistentky Jany Hlaváčkové a pana doktora MUDr. Tarase Lyscenka, kteří na porodním sále navodili pohodovou atmosféru a provedli mě rychle a „téměř bezbolestně“ porodem  Následnou poporodní péči hodnotím také na výbornou! Sousedka je v 12t těhotenství a také se rozhoduje, kde rodit. Můj vzkaz je, ať neváhá. Děkuji za sebe i naší malou, a budu ráda, pokud se moje zpětná vazba dostane k týmu porodnického oddělení. S pozdravem J. Z.

Jsme rádi, že jsou naše pacientky spokojené! říjen 2019
Vážená nemocnice, chtěla bych Vám popsat mé zkušenosti z benešovské nemocnice. Léčím se s onemocněním štítné žlázy u MUDr., Jenšovského, a v dubnu 2019 po jeho návštěvě mi byla doporučena operace, která se týkala odstranění celé štítné žlázy. Poslal mě do Vaší chirurgické ambulance. Poté, co jsem navštívila Vaši ambulanci, se mě ujal MUDr. Ducháč a celou situaci se mnou podrobně rozebral. Citlivý přístup zdravotních sester hlavně sestry Baldové mě uklidnily natolik, že se mé obavy z obávané operace zcela rozplynuly. Musím říct, že mě potěšil i naplánovaný zákrok na květen 2019.
Do nemocnice jsem nastoupila v neděli. Na chirurgické ambulanci se mnou bez průtahů sepsali příjem a odešla jsem na lůžkové oddělení 2. patro. Ráno v pondělí za mnou MUDr. Ducháč znovu přišel a promluvil se mnou o operaci. Čímž mě opět uklidnil. Operace proběhla bez problémů, já se následně probudila na Vaší Jipce. Sestry na Jipce jsou velmi milé a pečlivé. Strávila jsem tam 24 hodin. Musím ocenit jejich práci. Neležela jsem tam sama, byli tam ještě 2 pacienti. Mé soukromí bylo zajištěno a oceňuji jejich pečlivou práci, nejen ke mně, ale i k zbylým dvěma pacientům. V úterý v poledních hodinách jsem mohla být převezena na pokoj. Opět mohu pochválit přístup sester a ostatního personálu na oddělení chirurgie. Ve čtvrtek přišel můj den propuštění. Ráno po rozhovoru s MUDr. Ducháčem, který mi opět vysvětlil celou mou situaci, jsem počkala na dokumentaci a odešla domů. Samozřejmě jsem navštívila Chirurgickou ambulanci, ale teď už bez obav. Všechny musím pochválit za přístup ke mně, k pacientovi. S pozdravem D. J.

Jsme rádi, že jsou naše pacientky spokojené!  říjen 2019
Dobrý den, dovolte mi prosím, abych jménem naší rodiny a paní Z. P., opět poděkoval Vaší nemocnici, konkrétně chirurgickému oddělení B za výbornou péči, která se jí dostávala. Byla to nejen skvělá péče, ale i velmi lidský přístup personálu tohoto oddělení k řešení jejího zdravotního stavu, který si vyžádal přes 4 měsíce intenzivní hospitalizace. Její léčení ještě není ukončeno. Pevně věříme, že již vše proběhne hladce a to nejhorší je již za námi všemi. Na základě žádosti paní Z. P., máme výslovně poděkovat těmto skvělým zaměstnancům: Sestry – Kačka Čermáková, Monča Novotná, Míša Jankovská, Jiřinka Šteigerová, Jana Nouzová, Jana Grůberová, Lucka Krůpová, Gábi Kuklová, Šíra Al-Aliová, Míša Pokorná, Petra Brzková. Staniční sestra – Jana Holečková. Vrchní sestra – Renata Volková. sanitářky – Dáša Jarolínková, Edita Al-Aliová. Sanitář – Tomáš Fišer. Budeme velmi rádi, když jim naše upřímné poděkování předáte. Velmi si vážíme toho, když víme, že je naše maminka, manželka, babička a prababička ve skvělých rukách. Špičkovou péči dostávala jak na ARO, tak i na chirurgii B. Je to pro nás potvrzením, že na těchto odděleních jsou lidé na správném místě a přistupují k péči o pacienty s nejvyšším možným nasazením, které by mělo být standardem v každé nemocnici. V tomto případě, ač to někdy nebylo pro paní Z. P. lehké, jí to výrazně usnadnilo pobyt ve Vaší nemocnici a my jsme za to moc rádi. Ještě jednou tedy moc děkujeme a vážíme si toho, co výše uvedení lidé pro paní Z. P. a vlastně celou naší rodinu udělali. Hezký den a upřímné díky, Z. V.

Jsme rádi, že jsou naši pacienti spokojeni! říjen 2019
Dobrý den, dovolte prosím vyjádřit mé pocity z provozu vaší nemocnice a přístupu vašich zaměstnanců. Na doporučení mých přátel jsem požádal ve vaší nemocnici o odbornou pomoc Mudr. Šimona Kybala. I přes markantní vytížení personálu díky obsazenosti Ortopedické ambulance v den mé první návštěvy, jsem byl mile překvapen pozitivním lidským – milým přístupem. A to mohu skutečně srovnávat. Věřte. Prošel jsem u vás předoperačním vyšetřením v naprosté pohodě a humoru. Po nástupu na operaci ramene o po celou dobu mé hospitalizace ve vaší nemocnici mě provázala velmi přátelská atmosféra a profesionální jednání ze strany personálu. Nemohu vyčíst skutečně jedinou slabinu, které bych se všiml. Operace se zřejmě podařila – jsem čtrnáct dní po ní. Jsem bez komplikací. U nás ve firmě mám na starosti řízení lidských zdrojů a quality systém kontroly výroby. Vím, jak těžká práce je s lidmi. U vás věřím to máte výrazně snadnější. Váš Team je super. Prosím poděkujte vašim lidem za jejich práci mým jménem. Rozhodně si to zaslouží. S obdivem a úctou váš věrný pacient. T. V.

Těší nás, že jsou naše pacientky spokojené! říjen 2019
Chtěla bych touto cestou VELMI poděkovat celému týmu JIP a interního oddělení, kteří sloužili včera večer. Kolegyni bylo včera velmi zle – srdíčko. Skutečně se domnívala, že se z toho nedostane. Děkuji všem za profesionální přístup, výbornou a rychlou péči. DĚKUJEME, ŽE JSTE TU PRO NÁS. S pozdravem Mgr. K. Ř.

Těší nás, že jsou naši pacienti spokojeni! září 2019
Dobrý den. V srpnu v nočních hodinách jsem byl vyšetřen a přijat na lůžkové oddělení s arytmií srdce. Příjem proběhl velice profesionálně, příjemné a lidské jednání paní doktorky i sester. /Jméno paní doktorky si nepamatuji, asi MUDr. Fialová/. Na lůžkovém oddělení jsem byl rovněž spokojen jak s čistotou, tak s profesionalitou celého personálu. Chci poděkovat primáři MUDr. Otavovi a ošetřující lékařce MUDr. Žídkové, celému zdravotnickému personálu za jejich přístup k pacientům. Lékaři se o mne starali a vysvětlili mi můj zdravotní problém a danou situaci. Ještě jednou děkuji lékařům i sestrám za jejich nelehkou práci. S pozdravem F. S.

Těší nás, že jsou naše maminky spokojené! srpen 2019
Vážený pane řediteli, ráda bych velice poděkovala celému týmu Gynekologicko – porodnického oddělení Nemocnice Rudolfa a Stefanie Benešov. V červenci jsem byla hospitalizována a bylo mi sděleno, že mi musí vyvolat porod. Porod samotný pak proběhl druhý den. Chtěla bych velice ocenit veškeré pracovníky, se kterými jsem během této doby přišla do styku. Musím říci, že porod v benešovské nemocnici byl příjemný. Jelikož vše trvalo dlouho, vystřídalo se u mě více doktorek, konkrétně MUDr. Matoušová, MUDr. Vlčková a MUDr. Brdková. Chtěla bych poděkovat za velice citlivý a laskavý přístup, profesionální vedení porodu a zároveň respektování soukromí. U porodu byl přítomen manžel a i on byl nadšený z celkového zážitku. Během porodu se o mě starala i porodní asistentka paní Hlaváčková, byla přítomna dětská sestra Vávrová a hlavně chci moc poděkovat slečně Veronice Lebedové (doufám, že jsem nespletla její jméno, je v nemocnici na praxi a studuje v Českých Budějovicích). Ta se mnou byla velmi často už od středy, starala se o mě a byla jsem unešená z jejího přístupu. Je pro tuto práci opravdu stvořená. Velice empatická, klidná a profesionální mladá dáma. V průběhu porodu jsem musela dostat i epidurál, který mi zaváděla paní primářka MUDr. Pěkná z ARO , a bylo to hned na první pokus bez problémů.
Můj porod byl alespoň pro mě velmi dlouhý, dcera se narodila až navečer, ale celý tým mi byl velkou oporou a pomocí. Jsem moc ráda, že jsem na ně v nemocnici natrefila a je skvělé, že jsou maminkám k dispozici.
Velice kladně hodnotím i pobyt na oddělení pro novorozence, kde se o nás staralo neskutečně moc sester a doktorů, přičemž se mi nestalo, že bych se setkala s jakoukoliv nepříjemnou reakcí z jejich strany. Právě naopak všichni byli velice starostliví, trpěliví a ochotní pomoci, či zodpovědět všechny dotazy. Z nemocnice nás propustili po všech řádných kontrolách.
Dále bych také chtěla velice poděkovat MUDr. Magdě Vlčkové, která je mou praktickou gynekoložkou, tudíž mě provázela celé těhotenství a jsem ráda, že mohla být chvíli i u porodu.
Závěrem chci jen dodat, že budu všem porod v Nemocnici Rudolfa a Stefanie v Benešově jenom doporučovat. S pozdravem N. M.

Těší nás, že jsou naše maminky spokojené! srpen 2019
Chtěli bychom z celého srdce poděkovat za provedení porodu, kdy jsme přivedli na svět našeho syna Vojtěcha. Děkujeme za perfektní, příjemný a lidský přístup se kterým jsme se setkali. A to jmenovitě hlavně panu doktorovi Holubovi, porodní asistentce Kněnické a dalším lidem v týmu. Byla to pro nás naprosto pozitivní zkušenost po celou dobu strávenou v porodnici, ještě jednou celá rodina mnohokrát děkujeme za veškerou péči a budeme moc rádi, pokud se tato pochvala dostane celému týmu. H. L. a V. K.

Těší nás, že jsou naše pacientky spokojené! A navíc, když takovou krásnou pochvalu na interní oddělení napíše pacientka, které je 96 let! srpen 2019 
„Pátek 9. 8. 2019 opouštím Vaší nemocnici a vyžádala jsem si tuto knihu (pochval), abych pochválila Váš personál, jak jsou důslední v plnění svých povinností v nepříjemných službách, obdivuhodně konají a ještě se na mě usmějí a jejich finanční platy nejsou takové, jaké by si zasloužili. To platí i pro p. Honzu, který s velkým úsilím převáží pacienty a ještě se usmívá. I lůžkoviny vždy čisté, rovněž osobní prádlo!“
J.H.

Děkujeme za pochvalu, která přišla od pacientky na interní oddělení v 1. patře. červenec 2019
Děkuji za vzornou péči všech ošetřujících lékařů a hlavně všem sestřičkám za laskavé zacházení s pacienty, i když to nemají vždy lehké. Především moc děkuji rehabilitační sestřičce za velikánskou péči. Nechodila jsem, postavila mě na nohy a nyní začínám chodit. Díky sestřičko, Martino Pištěková. Děkuji též všem sanitárkám a pomocnému personálu za péči. Vděčná pacientka M.N.

Těší nás, že jsou naši pacienti spokojeni! červenec 2019
Dobrý den, rád bych Vám tímto moc poděkoval za přistup lékaře večerní-noční směny na dětském odděleni, pana Dr. Navrátila. Byl pozitivní, milý, vše nám vysvětlil. Fakt dobrá práce, velmi oceňuji. Pěkný den Vám všem. R.O.

Těší nás, že jsou naše pacientky spokojené!!!
Již měsíc se chystám poděkovat za příjemný přístup ke mně, jako pacientovi, a dnes, když to píši, budu děkovat dvakrát. V červnu jsem byla ošetřena na ORL paní MUDr. Zuzanou Jeřábkovou – za úžasný, odborný a lidský přístup, se zájmem o mé problémy a potíže, za což ji chci opravdu od srdce moc poděkovat. Sestřička příjemná s úsměvem na rtech a hned se cítím lépe. Bohužel, nevím, jak se sestřička jmenuje…. Velký dík ji za úsměv a lidskost. Ještě děkuji paní doktorce a sestřičce, že mě nechaly čekat, než přijede manžel, na kyslíku ve vedlejší ordinaci.
Další ošetření na ORL proběhlo v červenci. Byla jsem přivezena v poměrně vážném stavu, ale okamžitá péče paní doktorky a sestřičky mi velmi pomohla. Průběh ošetření se vyvíjel dobře. Jejich péčí jsem se zklidnila a ochotně spolupracovala, stále mě chválily a to mi také prospělo. Vlídná slova a úsměv dokáží zázraky. Paní MUDr. Lucii Brnové, děkuji za odbornost, preciznost provedeného zákroku a upřímný lidský přístup s úsměvem a hřejivým slovem. Sestřičce Brejlové děkuji za podporu slovem a úsměvem a dobré sekundování paní doktorce. Také mě umožnila ve vedlejší ordinaci zůstat na kyslíku do příjezdu manžela. Namítnete, že je to jejich povinnost, ale lidský přístup je každého jiný, a tady byl velmi příjemný. Ještě jednou velký dík. S pozdravem A. A.

Těší nás, že jsou naši pacienti spokojeni! červenec 2019
Dobrý den, chtěla bych moc poděkovat za úžasnou, profesionální, lidskou a prostě skvělou péči o pacientku na oddělení ARO, děkuji celému týmu pod úžasným vedením paní primářky J. Pěkné, učinili jste opravdový zázrak, moc děkujeme rodina V.Š.

Těší nás, že jsou naši pacienti spokojeni! červenec 2019
Dobrý den, rád bych tímto Vaší nemocnici zpětně poděkoval za příkladnou péči Vašeho personálu na Gynekologicko-porodnickém oddělení. Velmi vstřícný a lidský přístup oceňuji já i má žena, která zde přivedla na svět našeho syna. Jmenovitě bych rád vyzdvihl hlavně všechny, kteří nám byli v té nejdůležitější chvíli nápomocni, tj. porodní asistentky paní Jana Císařová a Daniela Nováková, dětská setra Renata Bílková a paní doktorka MUDr.Magda Vlčková. Musím však zdůraznit, že také ostatní sestry z novorozeneckého oddělení nám byly v začátcích společného života velmi nápomocní a tímto jim všem taktéž děkujeme za péči a velmi dobrý přístup. V budoucnu budeme Vaše služby určitě nadále doporučovat a samozřejmě taktéž využívat, neboť z celého pobytu jsme byli velmi mile překvapeni a potěšeni. S pozdravem P. M.

Těší nás, že jsou naši pacienti spokojeni! červenec 2019
Dobrý den, dovolte mi, abych jménem naší rodiny a babičky (Vaší pacientky) poděkoval za výbornou péči, které se jí dostalo na oddělení ARO benešovské nemocnice, kde byla hospitalizována v předchozích dnech po komplikacích spojených s operací kolene. S přístupem personálu byla jak ona, tak i naše rodina velmi spokojená a jsme rádi, že v takto pro nás těžké situaci, kdy je rodinný příslušník hospitalizován, je o něj dobře postaráno a má veškerou péči, kterou potřebuje. Vážíme si toho. Závěrem si dovolujeme požádat o předání našich vřelých díků i personálu zmíněného oddělení. Ještě jednou děkujeme a přejeme mnoho úspěchu a i nadále takto výbornou péči o pacienty v benešovské nemocnici. Hezký den. Z. V.

Těší nás, že jsou naši pacienti spokojeni! červenec 2019
Dobrý den, ráda bych touto cestou vyjádřila poděkování týmu dětské pohotovosti za jejich špičkovou práci. V minulých týdnech jsem byla nucena zdravotním stavem obou synů navštívit benešovskou pohotovost několikrát a vždy jsem se setkala s úsměvem, obětavostí a hlavně profesionálním přístupem. Děkuji panu doktorovi Navrátilovi (i když o jeho kvalitách vím, jelikož je náš dětský lékař), ale i paní doktorce Tomanové a ostatním doktorkám, ale i sestřičkám. Myslím si, že je pro všechny rodiče obrovská úleva, že takto kvalitní dětská pohotovost v našem kraji je. Krásné léto a jen spokojené pacienty. S pozdravem M. M.

Těší nás, že jsou naši pacienti spokojeni! červenec 2019
Dobrý den, první zkušenost s Vaší nemocnicí byla skvělá a to konkrétně na dětském oddělení, kde jsem byla s dvou letou dcerkou hospitalizována 3 noci. Celý tým od lékařů přes sestřičky až po paní uklízečku byl výborný. Chování, trpělivost, lidský přístup, komunikace (byla mi zodpovězena každá otázka starostlivé matky), úsměv na tváři, ctění soukromí (zaklepání na dveře). Oddělení máte moderní, barevné, hernu pěknou (ale tam dcera bohužel nemohla, střevní obtíže), za to jsme byly na pokoji s televizí a velice ocenily klimatizaci a dvojité žaluzie, vzhledem k venkovnímu vedru. Vidět jí zase plnou života, s chutí si povídat, smát se a chodit je k nezaplacení – na ambulanci jsem jí donesla v náručí, spavou, uplakanou, vyčerpanou z průjmů a zvracení doma. Děkuji za uzdravení dcery. A.K.

Těší nás, že jsou naši pacienti spokojeni! červen 2019
Vážený pane primáři interního oddělení. Teprve po přečtení propouštěcí zprávy moji manželky z koronární jednotky nemocnice v Praze na Karlově jsem si uvědomil, že díky péči Vašeho týmu vlastně přežila svou smrt. Byla k Vám přivezena záchrankou ve velmi kritickém stavu, až se ztrátou paměti a zřejmě i ze srdeční zástavou a s následnou dg. velmi zanedbaný infarkt myokardu. Prvotní všestranná péče na Vaší klinice mi ji zachránila. Děkuji Vám a prosím o tlumočení mého poděkování Vašim kolegům, kteří se na její záchraně podíleli. P.V.

Těší nás, že jsou naše pacientky spokojené! červen 2019
Vážení, děkuji za péči o moji mamku, po dobu její hospitalizace na interním oddělení – 1. patro. Poděkování patří lékařům, sestrám a ostatním, kteří se dobře starali. Dále bych ráda poděkovala RZ, v noci před několika dny, jsem je musela zavolat, aby pomohli. Moc všem děkuji. Z. Č.

Těší nás, že jsou naše pacientky spokojené! červen 2019
Vážený pane řediteli, rádi bychom poděkovali personálu Vašeho gynekologicko porodnického oddělení, jmenovitě prim. MUDr. Stanislavu Matouškovi za péči v době mého rizikového těhotenství a MUDr. Michalovi Holubovi za péči, kterou mi věnoval, ve chvíli pro mě tak složité, v době rozbíhajícího se porodu našich dvojčat. Jeho rozhodné, přesto klidné a profesionální jednání a přístup mi pomohly dodat naději, že s dvojčaty, která se drala na svět to dobře dopadne. Přeji Vám a zaměstnancům nemocnice mnoho úspěchů v tak náročné práci. Eva a Michal Holešovi