Nemocnice Rudolfa a Stefanie Benešov, a.s.

Spokojení klienti

Jsme rádi, že jsou naši pacienti spokojení!!! duben 2022
Dobrý den, chtěla bych touto cestou velmi poděkovat Neurologické ambulanci ve vaší nemocnici. Jsem po operaci páteře  a jen díky nim, jsem začala žít život bez bolesti !!!! Největší dík patří paní doktorce Kyzourové, která vše zařídila velmi rychle, mile a ochotně. Všechny sestřičky byly vždy milé, hodné, empatické a na kontrolu k nim jsem se těšila. Nikdy jim nepřestanu být vděčná. Ještě jednou DĚKUJI MOC ZA VŠECHNO !!!!!!! S pozdravem J. B.


Jsme rádi, že jsou naši pacienti spokojení!!! duben 2022
Dobrý den. Začátkem dubna jsem navštívila pohotovost pro dospělé ve Vaší nemocnici. Sice je to pro mě dál, ale vzhledem k tomu, že jsem u Vás absolvovala již dva porody a byla jsem maximálně spokojena, jsem byla ráda, že mi můj stav dovolil dojet až k Vám. Chtěla bych tímto poděkovat všem, kdo včera sloužil – paní doktorce Vejrové ale i VŠEM sestřičkám, které ten den sloužily. Jejich péče a zejména lidský přístup, byl měl jít příkladem všem nemocnicím. Nemám tedy s návštěvami pohotovosti moc bohaté zkušenosti, ale když už se vystresovaný člověk s nějakými potížemi dostane na lékařskou pohotovost, tak si myslím, že by to mělo vypadat přesně tak, jako u Vás. Poprosím Vás o předání mého mailu na příslušná místa. Ještě jednou všem moc děkuji   L. J.


Jsme rádi, že jsou naši pacienti spokojení!!! duben 2022
Vážený pane řediteli, dovoluji si Vám napsat svoje zkušenosti s kvalitou péče o pacienta v benešovské nemocnici Rudolfa a Stefanie, které jsem získal na základě zde provedené operace ramena a následné rehabilitační péče. Vlastní artroskopické operaci, která byla provedena v polovině ledna 2022, předcházela v roce 2021 řada konzultací a následně vyšetření, jednak se zkušeným ombudsmanem benešovské nemocnice panem Petrem Ballekem a zejména pak se skvělým ortopedem panem MUDr. Róbertem Pituchem, který mně nejprve vysvětlil všechny možnosti řešení mého zdravotního problému, poté postup při operaci v okamžiku, kdy jsem se pro tento zákrok definitivně rozhodl, a rovněž mi detailně zodpověděl všechny moje doplňující dotazy.
Bezprostředně po zákroku jsem, samozřejmě jako laik, nemohl posoudit úspěšnost operace, protože mě čekala následná rehabilitace, která byla zahájena hned druhý den po operaci, de facto ještě na nemocničním lůžku a poté nejprve v domácím prostředí. Následující týden jsem již začal docházet do nově vybudovaného rehabilitačního pavilonu přímo v areálu nemocnice, kde jsem se mohl vlastní rehabilitaci naplno věnovat.
V rehabilitačním pavilonu jsem se však nestačil divit, jakým způsobem to zde funguje. Vše myslím v tom nejlepším smyslu toho slova. Počínaje přijímací kanceláří, kde se se mnou vždy jedna z dam snažila trpělivě poskládat termíny všech procedur tak, aby mi to maximálně vyhovovalo a zároveň aby byly procedury k dispozici, protože i zde si Covid-19 průběžně vybíral svoji daň v podobě byť jen krátkodobé nepřítomnosti řady rehabilitačních pracovníků. Dalším příjemným šokem pro mne bylo vybavení jednotlivých místností – mám na mysli motodlahy, běžecký/chodící pás, magnetoterapii, elektroléčbu, různé typy vířivek, infra lampy, různé přístroje a pomůcky v sále s názvem Posilovna, atd. Nemám sice jakékoliv srovnání s jinými podobnými pracovišti, ale i tak si troufnu říci, že je zdejší vybavení špičkové a navíc maximálně využité. Je zde zkrátka neskutečný „frmol“. To nejlepší si však nechávám nakonec. Všechny místnosti, přístroje a pomůcky by nebyly k ničemu, kdyby zde nebyla doslova armáda rehabilitačních pracovníků, kde převažují dámy. Jejich přístup ke každému jednotlivému pacientovi je úžasný, pokaždé soustředěný, milý, vstřícný. Při každém sebemenším problému pacienta okamžitě reagují a mění aktuální plán dle potřeby a reakce jeho organismu na danou proceduru. Nejvíce času jsem strávil na motodlahách a v sále Posilovna, kde se může v jednom okamžiku sejít více pacientů, takže jsem byl takovým situacím u dvojice „pacient-rehabilitační pracovnice“ přítomen opakovaně. A vždy jsem byl jimi fascinován. Byla to skutečná PÉČE. Během různých procedur jsem prošel rukama více rehabilitačních pracovnic, jejichž všechna jména bohužel neznám, nicméně moje poděkování patří hlavně dámám na motodlahách, zejména paní Borákové, která mě navíc měla i na individuální cvičení. Díky nim mohu po necelých 3 měsících konstatovat, že rameno se dostalo do takového stavu, ve kterém jsem jej neměl již řadu let. Po dobu rehabilitace jsem byl i nadále pod kontrolou jednak pana MUDr. Pitucha, ale i rehabilitační lékařky paní MUDr. Michálkové. Pan MUDr. Pituch mi při každém setkání sdělil, abych počítal s návratem ramena do uspokojivého stavu zhruba tak po 3-6 měsících. Nyní mohu říci, že se trochu „mýlil“. Každému bych přál takový „omyl“. Stojí však za ním jeho skvělá práce, a všech jeho kolegů, na operačním sále, podpořená následnou rehabilitační péčí ve výše popsaných podmínkách. Díky vám všem! S pozdravem J.P.


Jsme rádi, že jsou naši pacienti spokojení!!! březen 2022
Hezký den, gynekologickému a porodnickému oddělení, staniční sestře paní Vnoučkové a jejímu týmu. Před rokem jsme Vás hodně potrápily a Vy jste nám oběma zachránili život. Dianka se narodila ve 29.týdnu s 1370g a teď to na ní vůbec nepoznáte. Až bude situace příznivější, přijdeme se za Vámi zase podívat. Prozatím Vám posílám foto, jak se té naší princezně daří, a jak oslavila 1.rok. Přejeme Vám krásný den. L. a D. D.


Jsme rádi, že jsou naši pacienti spokojení!!! březen 2022
Dobrý den, rád bych alespoň touto formou poděkoval lidem, které jsem spolu se synem, potkal o víkendu koncem února na chirurgické pohotovosti Nemocnice Benešov. Syna ošetřoval pan doktor Holešovský, anestezii prováděla paní doktorka Borůvková, jména sestřiček a dalšího personálu neznám, ale fajn byli všichni. Přestože mám dva sportující kluky a drobné bolístky jsme občas řešili, s tak sympatickými a vstřícnými lidmi jsem se v českém zdravotnictví nikdy nesetkal. Prosím vyřiďte jim mé poděkování a snad budu mít v nejbližší době cestu kolem, pro osobní poděkování. S pozdravem T.K.


Jsme rádi, že jsou naši pacienti spokojení!!! březen 2022
Dobrý den, před měsícem v sobotu odpoledne jsem byla vyšetřena na LSPP a byla jsem velmi mile překvapena přístupem a důsledností se kterou jsem byla vyšetřena. Chtěla bych moc poděkovat a pochválit sestřičku, pana doktora MUDr. Marcel Truelle a na SONO vyšetření MUDr. Jakub Richter. Kéž by bylo ve Vaší nemocnici více takových zdravotníků. Hezký den.  I. V.


Jsme rádi, že jsou naši pacienti spokojení!!! březen 2022
Pochvala pro personál! Dobrý den, od 16 .1.2022 jsem prošla třemi odděleními, ortopedii, rehabilitací a JIP. Chtěla bych touto cestou všem velmi poděkovat za skvělou péči, přístup a lidskost. Panu doktorovi Pituchovi za skvělou operaci kyčle, ale obzvláště chci poděkovat panu doktorovi Otavovi a panu primáři Urbánkovi za záchranu svého života při rozsáhlé embolií plic, která mě postihla nedávno. Jsem jim velice vděčná a nikdy nepřestanu. Víc takových lékařů. Velké díky!!!!!   J.


Jsme rádi, že jsou naši pacienti spokojení!!! březen 2022
Vážený pane řediteli.  Chtěla jsem Vám poděkovat za vynikající péči, která se nám od Vaší nemocnice dostala a dostává. Především od MUDr. Breburdy, který pomohl mému manželovi a poté i mě. Dále také MUDr. Zdeněk Skýpala a MUDr. Nikolas Petrov z chirurgického oddělení. Nedávno jsme navštívili opět chirurgii z důvodu úrazu dcerky ve školce – chvála MUDr.  Kataríně Marhefkové – vynikající přístup k dcerce a prvotřídní ošetření. Chvála patří i lékařům na ORL oddělení – navštívili jsme jak já, tak i dcerka – MUDr. Vendula Langerová, MUDr. Alžběta Kubalíková, MUDr. Vendula Langerová, MUDr. Michal Sisák, MUDr. Anna Rumanová. Díky patří i internímu oddělení – několikrát byl manžel odvezen rychlou záchrannou službou na interní oddělení, kde byl velmi spokojen s péčí a přístupem lékařů i sestřiček.  Výše uvedeným lékařům a sestřičkám na odděleních ještě jednou touto cestou děkujeme, zároveň patří velké díky i Vaší osobě.  V této nelehké době přejeme mnoho zdraví, klidu a pevné nervy všem. S pozdravem a přáním hezkého dne.   Ing. S. Č.


Jsme rádi, že jsou naši pacienti spokojení!!! březen 2022
Vážený pane řediteli, chtěla jsem Vám poděkovat za vynikající péči, která se nám od Vaší nemocnice dostala. Především od MUDr. Breburdy, který pomohl mému manželovi a poté i mě. Dále MUDr. Zdeněk Skýpala z chirurgického oddělení. Nedávno jsme navštívili opět chirurgii z důvodu úrazu dcerky ve školce – chvála MUDr Katarína Marhefková.  Děkuji,  S.


Jsme rádi, že jsou naši pacienti spokojení!!! únor 2022
Dobrý den,  chtěl bych poděkovat za pečlivé a úspěšné vyléčení mého úrazu nohy. Ošetřil mě MUDr. Nikolas Petrov z chirurgického oddělení a dále jsem k němu jezdil na kontroly. .Jsem  diabetik, měl jsem obavu o zhojení, vše proběhlo hladce a pan doktor má velice příjemný a lidský přístup. Ještě jednou děkuji. S pozdravem a přáním hezkého dne P.  V.


Jsme rádi, že jsou naši pacienti spokojení!!! únor 2022
Vážení, dovolte mi jménem mým i mého manžela, který byl nedávno hospitalizovaný na MOJIP interního oddělení, ze srdce poděkovat sestřičkám a všem, kteří se podíleli na péči o něj. Bohužel nebyl zrovna vzorným a spolupracujícím pacientem, ale i přesto byl personál plný pochopení a profesionality.
Až donedávna, jsem si myslela ,že empatie a vstřícnost už se mezi zdravotníky moc ,,nenosí“. .Jsem šťastná, že jsem díky nim zase začala zdravotníkům důvěřovat . Prosím předejte jim mé, a především manželovo poděkování. I. Z.


Jsme rádi, že jsou naši pacienti spokojení!!! únor 2022
Interní oddělení – poděkování. Vážení, byl jsem již několikrát na Vašem oddělení hospitalizován, naposledy do 21. 1. 2022. Zdravotní stav se mi výrazně zlepšil Vždy jste mi poskytli perfektní medicinskou péči. Nejen odbornost i  vzorné prostředí Vašeho oddělení je obdivuhodné. Dovolte mi Vám všem lékařům, sestrám i dalším na oddělení upřímně poděkoval.
Ještě jednou moc děkuji!  Z. K.


Jsme rádi, že jsou naše pacientky spokojené!!! únor 2022
Dobrý den, paní primářko Hlaváčková, před 14-ti dny, jsem podstoupila vyvolávaný porod, který vedla paní doktorka M. Vlčková. Chtěla bych moc poděkovat paní doktorce,  která mě vlastně provázela už od screeningu ve 20tt. I přes velikou bolest byl a je pro mě narození syna nádherným zážitkem. Neměli to se mnou na porodním boxu jednoduché, o to víc si vážím veškeré péče a způsob vedení porodu. Děkuji za příjemný pobyt a péči na Vašem oddělení.  Přeji hezký zbytek týdne a mnoho spokojených rodiček jako jsem byla já.  S pozdravem T. C.


Jsme rádi, že jsou naši pacienti spokojení!!! leden 2022
Dobrý den pane řediteli, mezi lidmi vládne v současné době většinou zášť, bezohlednost, a hlavně potřeba si neustále na něco stěžovat. Já jsem se vydala jinou cestou, a to chvály a potřeby poděkovat těm, kteří si to opravdu zaslouží. Ráda bych vyjádřila svůj dík za péči, kterou Vaše nemocnice věnuje po zlomenině krčku mému tatínkovi V. S., nejdříve po operaci na ortopedii, poté na oddělení následné péče a nyní na rehabilitačním oddělení. Touto cestou chci vyjádřit poděkování a obdiv celému týmu lékařů , lékařek , sestřiček i pomocnému personálu. Jejich profesionalita, ochota a laskavý přístup ulehčuje pobyt pacientům obzvláště v této době, kdy nemohou vídat své blízké. Jménem mého tatínka moc děkuji sestřičkám na rehabilitačním oddělení , které mají vždy milé slovo a pochopení,  a v době Vánoc mu pomohly překonat dny bez blízkých. Jak říká : ,,nejsou tu sestřičky – jsou tu andělé“.
Ještě jednou moc děkuji a do nového roku Vám všem přeji pevné zdraví , spokojenost a úspěch v soukromí i v práci. M.B.


Jsme rádi, že jsou naši pacienti spokojení!!! leden 2022
Dobrý den, chtěl bych poděkovat za lidský a vstřícný přístup v péči o mého otce neurologickému oddělení,  jmenovitě doktorce Kyzourové. S pozdravem M. M.