Na Den dětí přivezla dárky malým pacientům Nadace Křídla dětem

1. 6. 2022

• Dnes 1. června přesně na Den dětí přijela zástupkyně Nadace Křídla dětem Markéta Sehnalová na naše dětské oddělení, aby přivezla malým pacientům dárky z jarní sbírky – lego, ručně vyrobené plyšové hračky, knížky, plakáty, hrnečky i drobné dárečky. Sbírka se konala od začátku dubna a vynesla také 2 715 korun.
  • „Chtěli bychom poděkovat Mateřské škole Čtyřlístek z Benešova, která věnovala do sbírky výtěžek ze svého školkového jarmarku, a samozřejmě děkujeme všem ostatním dárcům. Dětem udělaly dárky velkou radost. Už se těšíme na další kolo sbírky, které se uskuteční na podzim. Dárky pak potěší hospitalizované děti na Vánoce,“ uvedla organizátorka Markéta Sehnalová.
  • My také děkujeme všem, kteří chtějí pomáhat. „Děti na oddělení nebo v ambulanci potěší každá drobnost, kterou dostanou, a na chvíli zapomenou na svou bolístku. V minulé sbírce jsme dostali například dětské náplasti s obrázky a ty byly opravdu velkým hitem,“ poznamenala vrchní sestra Kateřina Karabellová.