Děkujeme, že pomáháte našim malým pacientům

20. 12. 2022

• Tradiční sbírka Nadačního fondu Křídla dětem byla ukončena v polovině prosince a její patronky v pondělí 19. 12. 2022 přivezly dárky, které lidé nakoupili malým pacientům na naše dětské oddělení. Mezi stálice patří paní Míla, která háčkuje krásné plyšáky, dárky poslala i mateřská škola ze Strančic a spoustu jednotlivých lidí darovalo hračky nebo i finanční hotovost na transparentní účet (5 500 Kč). Letos jste byli velmi štědří a moc děkujeme. Jako první si vybral dáreček dvouletý Daneček, který je u nás hospitalizovaný s maminkou. Ještě jednou děkujeme, radost v dětských očích je k nezaplacení!
  • Hned dvě milé návštěvy přijely na dětské oddělení 16. 12. 2022. Přivezly dárečky našim malým pacientům. Z Vlašimi darovala prodejna Wiki výtěžek ze sbírky přes 6800 korun. V Krhanicích vyhlásili sbírku pro dětské oddělení při akci rozsvícení vánočního stromu, která skončila 12. prosince. Občané nosili různé věcné dary a také finančně přispívali do kasičky. Vybralo se přes 6000 korun. Za tyto peníze byly pořízeny další dárky, které nám přivezl pan starosta Aleš Papoušek. To vše teď můžeme v předvánočním čase a o svátcích rozdávat nemocným dětem.
  • Před Vánoci přinesl drobné dárečky i pan Bc. Jakub Baštýř z Benešova.
  • Moc děkujeme všem lidem, kteří přispěli! Děti mají vždy ohromnou radost z každé maličkosti.