Všeobecná sestra/záchranář na interní MOJIP

Máchova 400, 256 01, 256 01 Benešov Nástup: ihned

Přijmeme zdravotní sestru/zdravotnického záchranáře na oddělení interní MOJIP.

Požadujeme

• Ochotu pracovat v nepřetržitém provozu (turnusy)

Nabízíme

• Adekvátní finanční ohodnocení s možností růstu na základě získané praxe
  • Náborový příspěvek: VS/ZZ S3,S4 ve výši 100 000,- Kč na plný úvazek se závazkem setrvání 5 let v nemocniciVS/ZZ  S2 ve výši 75 000,- Kč na plný úvazek se závazkem setrvání 5 let v nemocnici, praktická sestra ve výši 50 000,- Kč na plný úvazek se závazkem setrvání 5 let v nemocnici
  • Příspěvek na bydlení po dobu 2 let při plném pracovním úvazku pro mimobenešovské uchazeče
  • Možnost zajištění ubytování v místě pracoviště rovněž s příspěvkem na bydlení
  • Možnost přechodného ubytování v kapacitách nemocnice (bez příspěvku na bydlení)
  • Podporu vzdělávání
  • Věrnostní odměna
  • Firemní benefity – CAFETERIE BENEFITŮ, zvýhodněné stravování, parkování zdarma v areálu nemocnice, firemní jesle, příspěvek na penzijní připojištění, týden dovolené navíc, 3 dny zdravotního volna (Sick Days), očkování proti chřipce zdarma, péče o tělo (zvýhodněná cena masáží, kosmetiky apod.)
  • NEPOŽADUJEME KVALIFIKAČNÍ DOHODY NA SPECIALIZAČNÍ VZDĚLÁVÁNÍ !
  • Absolventům zdravotnických škol oboru zdravotnický asistent / praktická sestra dále nabízíme: Úhradu školného na vysoké škole nebo vyšší odborné škole při studiu kombinované formy studia. Studijní stipendium při stanoveném prospěchu na státní vysoké škole.

Máte zájem o tuto pozici?

Vyplňte prosím formulář níže nebo nás kontaktujte na
+420 317 756 565 nebo pam@hospital-bn.cz

Přiložit životopis

Přetáhněte soubor sem,
nebo klikněte na odkaz nahrát soubor

Přiložit motivační dopis

Přetáhněte soubor sem,
nebo klikněte na odkaz nahrát soubor

Pole označená * jsou povinná

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.