Přeskočit na obsah

Dělník ve zdravotnickém zařízení

Máchova 400, 256 01 Benešov Nástup: Ihned

Přijmeme dělníka ve zdravotnickém zařízení na pomocné práce na zdravotnických odděleních.

Náplň práce

  • Pomocné práce na zdravotnických odděleních
  • Fyzicky náročná práce

Požadujeme

  • čistý trestní rejstřík
  • minimálně základní vzdělání
  • dodělání v budoucnu sanitárského kurzu za přispění nemocnice
  • práce v nepřetržitém provozu (turnusy)

Nabízíme

  • Adekvátní  mzdové podmínky (fixní + nenároková pohyblivá složka mzdy + příplatky za noc, víkend, svátek + zvyhodnění za turnusový režim)
  • Parkování zdarma v areálu nemocnice
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Věrnostní odměna
  • CAFETERIE BENEFITŮ
  • Zvýhodněné závodní stravování
  • Možnost zvýhodněného využití firemních jeslí
  • 5 dní dovolené navíc nad ZP
  • 3 dny zdravotního volna (Sick Days)
  • Zdarma očkování proti chřipce
  • Další zaměstnanecké benefity (zvýhodněná cena pedikúry, masáží, kosmetiky apod.)

Máte zájem o tuto pozici?

Vyplňte prosím formulář níže nebo nás kontaktujte na
+420 317 756 565 nebo pam@hospital-bn.cz

Přiložit životopis

Přetáhněte soubor sem,
nebo klikněte na odkaz nahrát soubor

Přiložit motivační dopis

Pole označená * jsou povinná

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.