Zápasník MMA Karlos Vémola přijel podpořit vojáky, kteří pomáhají v naší nemocnici

Nemocnici Rudolfa a Stefanie Benešov navštívil ve čtvrtek 29. 4. 2021 zápasník MMA Karlos Terminátor Vémola. Podpořit přijel skupinu vojáků ze 44. lehkého motorizovaného praporu generála Josefa Ereta z Jindřichova Hradce, kteří v naší nemocnici pomáhali na covidových odděleních několik týdnů a kterým příští týden jejich poslání u nás končí.

S některými z nich se zná díky bojovým sportům. S sebou přivezl jako dárek výtisky své knihy „Zrození Terminátora Karlos Vémola“ se svým autogramem. Vojáky přijel pozdravit i Tomáš Peleška, policista a rovněž zápasník MMA s přezdívkou „Robocop“.

Vojáci pomáhali na covidových odděleních interny, oddělení ARO a právě sem „Terminátora“ a „Robocopa“ vzali, aby mu představili prostředí a personál. Poděkovali také kuchařkám a zavítali i na dětské oddělení. Nemocnice děkuje vojákům za jejich pomoc, která byla opravdu velká.