Dobrovolné testování veřejnosti na covid-19 antigenními testy

Pro dobrovolné odběry covid-19 pro veřejnost antigenními testy přemístíme stávající odběrové místo č. 2 do prostor, které se nacházejí v bývalém ambulantním rehabilitačním oddělení v budově B ve 4. patře, a to od čtvrtka 17. 12. 2020. Do té doby, tedy ve středu 16. 12. 2020, bude testování probíhat v současném odběrovém boxu č. 2 u kotelny – vjezd z ulice Erbenova.

Vchod pro veřejnost k testování bude od čtvrtka 17. 12. 2020 vyčleněn zvlášť, z boku pavilonu Oddělení dlouhodobé ošetřovatelské péče, který je hned naproti parkovišti mezi obchodem a stánkem na zmrzlinu.

Pro imobilní pacienty bude vchod s výtahem z druhé strany budovy (před vrátnicí vlevo).

„Odběrové místo je připravené, prostory jsou dostatečně velké a vybavené, například tu bude zřízeno šest čekáren, aby se kumulovalo co nejméně lidí,“ uvedla hlavní sestra Mgr. Karin Kápičková MBA.

Rezervační systém funguje prozatím přes nemocniční webové stránky www.hospital-bn.cz „Portál pacienta“. Veřejnost bude moci přijít i bez objednání, ale s vědomím toho, že bude muset setrvat, než přijde na řadu. Denní kapacita bude zhruba 160 až 200 testů.

Odběrové místo pro testování antigenními testy pro veřejnosti je otevřené od pondělí do pátku od 7:00 do 12:00 a od 12:30 do 15:30 hod. V sobotu od 7:00 do 12:00 hod. Poslední odběr provádíme 30 min. před koncem provozní doby. Kontakt tel. 702 153 653

Veškeré aktuální informace budou zveřejněny na webových stránkách nemocnice.

Více informací o testování  zde