SPOLU TO ZVLÁDNEME – začala sbírka na nákup plicního ventilátoru pro naši nemocnici

Začala sbírka na nákup plicního ventilátoru pro naši nemocnici. Děkujeme!

„Podporuji sbírku Ventilátor pro Benešov. Plicní ventilátory nám pomohou zachránit život pacientů s nejtěžšími příznaky COVID-19. Tyto přístroje ale budou pro naši nemocnici velmi užitečné i v budoucnu, až koronavirus porazíme. Děkujeme vám za pomoc,“  MUDr. Roman Mrva, předseda představenstva, ředitel nemocnice Rudolfa a Stefanie Benešov, a.s.

„Sbírku na nákup plicní ventilace pro naši nemocnici velmi vítáme. Každá koruna, kterou tímto způsobem darujete na nákup plicní ventilace, přispěje k záchraně lidských životů. Děkujeme vám za pomoc,“ PhDr. Jan Kolbaba, technický ředitel.

Plicní ventilátor MONNAL T60 stojí přes 280 tisíc korun, děkujeme všem, kteří se do sbírky zapojí!

Moderní přenosný plicní ventilátor MONNAL T60 je vhodný pro ventilaci kojenců, dětí i dospělých pacientů při transportu nebo ventilaci na jednotce intenzivní péče