5. 9. 2024

Standardní lůžkové oddělení neurologie:

Od 1. 9. 2024 do odvolání je neurologické oddělení (ambulantní i lůžková část) z personálních důvodů v Nemocnici Rudolfa a Stefanie Benešov, a.s., nemocnice Středočeského kraje uzavřeno. Pacienti vyžadující neurologické vyšetření, ošetření či léčbu musí vyhledat jiné zdravotnické zařízení.

Pracoviště EEG:

Pracoviště EMG:

Neurologická ambulance:

4. 9. 2024

Neurologické oddělení:

Uzavření oddělení neurologie do odvolání

28. 8. 2024

Život u nás

Zapojte se do ankety Porodnice roku 2024. Napište recenzi na naši porodnici na eMimino.cz a soutěžte o hodnotné ceny

26. 8. 2024

Nutriční poradna:

Nutriční poradna bude od 26. 8. 2024 do 30. 9. 2024 uzavřena, kromě ambulance prim. MUDr. Pěkné (středa). Děkujeme za pochopení.

5. 8. 2024

Život u nás

Zapojili jsme se do projektu Betty. Dětské oddělení tak nabízí testování dětí na cukrovku, a to jen z kapky krve

© 2024, Nemocnice Rudolfa a Stefanie Benešov, a.s.

Vytvořeno v Beneš & Michl