Nemocnice Rudolfa a Stefanie Benešov, a.s.

Boubelaté bohyně přispěly na dětské oddělení

Na svatého Valentýna obdrželo dětské oddělení benešovské nemocnice další symbolický šek na 5 000 Kč, který věnovala majitelka módního e-shopu SmallBIGshop, paní Jana Zimandlová.

K předání šeku došlo přímo na dětském oddělení za přítomnosti ředitele Nemocnice Rudolfa a Stefanie MUDr. Romana Mrvy, primáře dětského oddělení MUDr. Michaela Richtera, vrchní sestry Marie Marvanové a samozřejmě paní Jany Zimandlové, která si následně mohla prohlédnout celé nově zrekonstruované oddělení.

E-shop SmallBIGshop se zaměřuje na plus size oblečení a krásu plnějších ženských tvarů, a tak není divu, že finanční částka věnovaná malým pacientům pochází z dražby dárkových předmětů, která proběhla 18. 11. 2017 v rámci křtu loga skupiny Boubelaté bohyně.

„Paní Zimandlové opět velice děkujeme a vážíme si jejího přispění našim malým pacientům. Jakákoliv dobrovolná finanční či materiální pomoc je velkým přínosem nejenom pro naše oddělení, ale celou nemocnici. Věnovanou částku opět využijeme na nákup věcí potřebných pro zajištění pohodlí dětí, které jsou u nás hospitalizované. Např. za předchozí finanční dar, taktéž ve výši 5 000 Kč, od paní Zimandlové jsme nakoupili 18 ks pyžámek různé velikosti, župánek, 2 mikiny a spoustu ponožek. Toto oblečení se využívá v případech, kdy se malý pacient např. nechtěně umaže a nemá co na převlečení, nebo v případech akutního příjmu, kdy malý pacient nemá k dispozici své věci,“ poděkoval primář dětského oddělení Nemocnice Rudolfa a Stefanie MUDr. Michael Richter.