Nemocnice Rudolfa a Stefanie Benešov, a.s.

Ambulance ORL začnou fungovat od 6. 3. 2023 v budově naproti lékárně. Ordinovat tu budou do podzimu 2024

Ambulance oddělení ORL, chirurgie hlavy a krku se dočasně přestěhovaly z přízemí pavilonu chirurgie (CH) do budovy B, 4. patro, která je naproti lékárně a nachází se zde i Očkovací centrum (covid-19). 

Ambulance ORL zahájí provoz v těchto prostorech 6. března 2023 a lékaři tu budou ordinovat do podzimu 2024. Ke stěhování muselo dojít kvůli přístavbě chirurgického pavilonu, jejíž první etapa skončí již v letošním roce. „Práce na stavbě Centrálního příjmu a přístavby chirurgického pavilonu pokračují podle plánu“, uvedl technický ředitel PhDr. Jan Kolbaba.

V chirurgickém pavilonu nadále zůstává lůžkové oddělení ORL ve 4. patře a na stejném patře funguje nově také ORL pohotovost (vchod od velkých výtahů). Do budovy B se přestěhovaly ambulance všeobecná, audiologie a foniatrie. Hlavní vstup do pavilonu je od vrátnice vlevo dolů, kde se nachází výtah.

Ordinační doba ambulance je od pondělí do pátku od 8:00 do 15:00 hodin. Ale akutní pacienti budou už od 14:00 hodin ošetřeni na pohotovosti v budově CH, 4. patro. Pohotovost má ordinační hodiny od pondělí do pátku od 14:00 do 8:00 hod., o víkendu 24 hodin.

Ke stažení: Přemístění ORL ambulance