Výsledky vyšetření na protilátky covid-19 nyní dostanete i e-mailem

V nemocnici vám v případě vašeho zájmu provedeme vyšetření protilátek na covid-19 přímo v naší laboratoři. Samotné vyšetření se provádí výhradně za přímou úhradu (zdravotní pojišťovny toto vyšetření neproplácejí). Žádanku na vyšetření si můžete vyzvednout v pokladně nemocnice (budova D, za vrátnicí) nebo stáhnout zde na webu. Nejprve zaplatíte částku dle zvolené varianty vyšetření, pak vám bude na odběrovém boxu oddělení biochemie v budově D odebrána krev.

Výsledek vyšetření se dozvíte buď osobně v laboratoři v nemocnici nebo NOVĚ od 27. 7. 2021 můžete dostat výsledek i na váš uvedený e-mail.

Krev na protilátky odebíráme také v odběrovém boxu na poliklinice Malé nám. Benešov (platba zde pouze kartou). Od 26. 7. do 13. 8. 2021 uzavřen z důvodu čerpání dovolené!

Varianty vyšetření:

1. SARS-CoV-2 (COVID-19) IgG, cena 390 Kč: Test je vhodný pro získání informace o onemocnění prodělaném v minulosti nebo po očkování. Výsledek je schopen poskytnout informaci o vytvořených IgG protilátkách, které mohou mít ochranný účinek před budoucí infekcí.
  2. SARS-CoV-2 (COVID-19) IgM, IgG, cena 750 Kč: Test je vhodný pro získání informace o podezření na probíhající nebo čerstvě odeznívající infekci a je doplňkem k PCR testu. Pokud pacient tvoří protilátky, je výsledek schopen poskytnout informaci o případném průběhu onemocnění.

Provozní doba na odběr vzorků je ve všední dny od 6:00 do 14:00 hod.

Na vyšetření se nemusíte objednávat.

Informace v laboratoři podáváme od 7:00 do 14:00 hod., prosíme, volejte pouze v tento čas. Děkujeme

Aktuální žádanka ke stažení: žádanky na protilátky 3x