Výběrové řízení na provozovatele kavárny v Komplexním rehabilitačním centru

Nemocnice Rudolfa a Stefanie Benešov, a. s., nemocnice Středočeského kraje vypisuje výběrové řízení na provozovatele kavárny v prostorách nově vybudovaného Komplexního rehabilitačního centra. Jedná se o prostor kavárny o celkové výměře 85,5 m2 a zázemí kavárny, včetně sociálního zařízení o celkové výměře 27 m2.

Nabídka musí obsahovat:

• Stručný popis konceptu kavárny
  • Obsah nabízeného sortimentu
  • Návrh otevírací doby
  • Navrhovanou výši nájmu za měsíc (jedná se o nájem bez služeb – elektřina, voda, teplo)
  • Návrh délky kontraktu na provozování kavárny
  • Stručné představení uchazeče, zejména s důrazem na profesní praxi a zkušenosti s poskytování těchto nebo obdobných služeb

Nabídky je možné podávat na sekretariát ředitele od 8:00 do 14:00 v pracovní dny. Nabídku je nutné doručit v zalepené obálce s označením „Výběrové řízení na provozovatele kavárny v Komplexním rehabilitačním centru“.

Kritéria výběru:

• Výše nájmu 80%
  • Koncept kavárny 10%
  • Obsah nabízeného sortimentu 10%

Termín pro podání nabídek je 20. října 2020 v 14:00 hodin.