V posledních týdnech se zvýšil počet testovaných lidí

Vážení klienti, v posledních týdnech se enormně zvýšil počet testovaných lidí na onemocnění covid-19 v našich odběrových místech. Prosíme, počítejte s tím, že se na odběrovém místě tvoří fronty a budete muset posečkat, než přijdete na řadu i přesto, že jste objednaní. Prosíme, buďte k sobě i k nám ohleduplní. Snažíme se pracovat co nejrychleji, ale naše personální kapacity jsou vzhledem k nemocnosti mezi zaměstnanci a obrovskému náporu pacientů s covid-19 velmi omezené. Jsme především nemocnice a naší prioritou je léčba nemocných, kromě odběrů na covid-19 pečujeme a staráme se o desítky nemocných koronavirem, o Vás, Vaše příbuzné a známé. Jsme již opravdu velmi unavení. Doufejme, že se situace brzy zlepší. Děkujeme za pochopení.

Vaše Nemocnice Rudolfa a Stefanie