Odběry antigenních testů pro veřejnost se přestěhovaly ze 4. do 3. patra budovy B. Vchod zůstává stejný!

Odběrové místo č. 2 – ANTIGENNÍ TESTY zdarma od pátku 22. 1. 2021 nově ve 3. patře budovy B

Dobrovolné testování veřejnosti na COVID-19 antigenními testy probíhá od 16. 12. 2020 do odvolání, testování se mohou zúčastnit všichni občané ČR, je zdarma a je možné ho opakovat po 5 dnech. Preventivní antigenní testování není primárně určeno pro symptomatické pacienty (tj. osoby s příznaky onemocnění covid-19) nebo pro osoby v karanténě. I nadále platí, že osoby s příznaky onemocnění kontaktují svého praktického lékaře, který indikuje potřebné vyšetření nebo vystaví žádanku na PCR test. Osoby v karanténě musí 5. – 7. den absolvovat PCR test, který indikuje praktický lékař nebo krajská hygienická stanice.

Odběrové místo č. 2 se nachází v budově „B“ ve 3. patře, (bývalá Střední zdravotnická škola) vchod z boku pavilonu mezi obchodem a stánkem na zmrzlinu naproti parkovišti. Pro imobilní pacienty je určen vchod s výtahem z druhé strany budovy (před vrátnicí vlevo)

Nelze testovat z automobilu!

Kontakt: 702 153 653, objednávání přes „Portál pacienta“, dostavit se můžete i bez objednání, ale s vědomím toho, že budete muset setrvat, než přijdete na řadu.

Otevřeno pondělí až pátek od 7:00 do 12:00 a od 12:30 do 15:30 hod., sobota 7 – 12 hod.

Poslední odběr provádíme 30 min. před koncem provozní doby!

Klienti přicházejí bez žádanky od praktického lékaře či hygienické stanice, prokázat se musí občanským průkazem nebo průkazem pojištěnce

Výsledek testu se dozvíte do 20 minut