Očkovací centrum se nachází v budově B

Od pátku 15. 1. 2021 je spuštěna centrální registrace na očkování proti covid-19. O pomoc s registrací volejte bezplatnou celorepublikovou linku 1221 (je k dispozici v pracovních dnech od 8 do 19 hodin a o víkendu od 9 do 16.30 hodin.)

S registrací seniorům 80+ od 15. ledna také pomohou:

Bc. Barbora Macháčková, DiS., POSEZ Benešov – 776 630 297
Pavel Doubrava, DiS., sociální pracovník MěÚ Benešov – 722 965 305

Jak se mohu k očkování přihlásit?

• – Očkování v České republice probíhá od 27. prosince 2020.
  • – Nejdříve jsou očkovaní zdravotníci, zaměstnanci a klienti domovů pro seniory.
  • – Od 15. ledna 2021 se mohou k očkování přihlašovat obyvatelé České republiky, kteří jsou starší 80 let. Od února se může registrovat široká veřejnost.
  • – Registrace k očkování a rezervace termínů probíhá za pomoci centrálního rezervačního systému na adrese crs.uzis.cz.
  • – S registrací mohou pomoct jak rodinní příslušníci, tak bezplatná linka 1221.
  • – Systém podle zadaných údajů (např. věk, zdravotní stav) určí prioritu a přidělí zájemci termín očkování.
  • – Dle typu vakcíny proběhne očkování v jednom nebo dvou termínech.
  • – K samotnému očkování je třeba donést občanský průkaz, průkaz od zaměstnavatele a poslední zprávu od lékaře, která se týká zdravotních problémů, které zájemce do systému zapsal.

V naší nemocnici se 12. 1. 2021 zprovoznilo Očkovací centrum proti onemocnění covid-19 v budově „B“ ve 4. patře (bývalá ambulance rehabilitace), vchod vlevo od vrátnice. V tuto chvíli probíhá očkování zdravotnického personálu. Centrální on-line registrační formulář bude v provozu od 15. ledna. Více čtěte na našem webu https://www.hospital-bn.cz/pro…/ockovani-proti-covid-19/