Nemocnice Rudolfa a Stefanie Benešov, a.s.

Nepřítomnost v ambulancích – leden

Onkologie dne 22. 1. 2021 uzavřena. Děkujeme za pochopení


Cévní poradna – nebude ordinovat od 11. 1. 2021 do 29.1. 2021. Děkujeme za pochopení


Spánková laboratoř omezení provozu do odvolání z důvodu personální reorganizace při pandemii Covid-19 jsou ordinační hodiny pouze v pondělí 9 – 14 hodin. Ošetřujeme pouze předem objednané pacienty. Děkujeme za pochopení.


PLICNÍ AMBULANCE pro nemoc do odvolání UZAVŘENA akutní případy se mohou obrátit na interní ambulanci pavilon E. Děkujeme za pochopení.


Endoskopické centrum včetně gastroenterologické a hepat. poradny do odvolání UZAVŘENO z důvodu personální reorganizace při pandemii Covid-19. Akutní GFS budou nadále prováděny. Ostatní akutní případy zajišťuje interní a chirurgická ambulance. Děkujeme za pochopení.


KARDIOLOGICKÁ AMBULANCEzůstává i nadále uzavřena do odvolání. Plánované kontroly jsou zrušeny, recepty možno vyzvednout na interní ambulanci nebo zavolat na 317 756 292. Akutní případy se mohou obrátit na interní ambulanci. Děkujeme za pochopení.


Dětská neurologie nebude od 11. 11. 2020 ordinovat každou středu až do odvolání.


Je pozastaveno provádění sonografie dětských kyčlí. Od 19. 10. 2020 po dobu koronavirové pandemie, o opětovném zahájení provozu této ambulance budeme informovat.


Do odvolání je od 10. 9. 2020 uzavřen odběrový box na poliklinice Benešov. Zájemci o odběr krve mohou navštívit odběrový box v nemocnici, ve Vlašimi, nebo Voticích.