Kampaň na podporu dárcovství krve odstartovala

Středočeský kraj odstartoval kampaň na podporu dárcovství krve s názvem Hrdina je v každém z nás. Celá myšlenka kampaně spočívá v tom, že každý z nás se může stát hrdinou. Není k tomu potřeba mít žádné superschopnosti, jen ochotu darovat krev, čímž můžeme zachránit život druhých. Do kampaně z dílny příbramské nemocnice se zapojí všechny krajské nemocnice, a to v rámci informační „Roadshow“ po Středočeském kraji. Již ve čtvrtek 13. 10. 2022 bude první zastávka benešovské nemocnice od 10:00 do 15:00 na Masarykově náměstí. Naše sestřičky zájemcům odpoví na veškeré dotazy ohledně dárcovství krve. A pokud nevíte, jakou máte krevní skupinu, můžete to zjistit zítra přímo u našeho stánku.

Více o kampani, jejíž ambasadorem je známý fotbalista Jan Koller naleznete na webu www.budsuperhrdina.cz