AKTUÁLNĚ: Informace z Očkovacího centra COVID-19

Vážení zájemci o očkování,

plošné ponížení dodávek vakcíny Comirnaty do ČR se  nějaký čas promítne i do snížení dávek přidělovaných našemu očkovacímu centru.

Abychom mohli dodržet všechny doporučené metodiky, včetně postupného přeočkovávání zdravotníků druhou dávkou vakcíny a očkování personálu sociálních zařízení, dojde ke zrušení velké části rezervací již zaregistrovaných seniorů.

K dnešnímu dni nastává i změna v registračním portále, kdy se přechází na režim „zvacích“ SMS zpráv.

Každý registrovaný občan (již registrovaný i nově se registrující) obdrží novou SMS zprávu v okamžiku, kdy pro něj bude na preferovaném – vybraném očkovacím místě volný termín a vakcína k dispozici. Zvací SMS je jednorázová (není zasílána opakovaně) a obsahuje PIN2.

Zvací SMS budou odesílány postupně dle kritérií (dostupnost termínu a vakcíny, dle věku). Podle těchto kritérií budou zvací SMS rozesílány průběžně v následujících týdnech.

Pokud občan potřebuje změnu očkovacího místa je nutné provést novou registraci.

Omlouváme se tímto všem, kterým se z důvodu vyšší moci zruší jejich původně rezervovaný termín.

Očkovací tým při Nemocnici Benešov