Nemocnice Rudolfa a Stefanie Benešov, a.s.

Odběrový box – poliklinika Benešov

Odběrová laboratoř benešovské nemocnice je pacientům k dispozici také v centu města Benešov, a to v přízemí polikliniky Benešov, Malé Náměstí 1700.

Aktuálně

Od 1. 4. 2022 nabízí Nemocnice Rudolfa a Stefanie Benešov možnost laboratorního vyšetření samoplátcům na odběrovém boxu v prostorách polikliniky na Malém náměstí Benešov. Na odběrový box tak mohou přijít zájemci bez doporučení lékaře. Platba je zde možná pouze bezkontaktně – platební kartou. Na odběrovém boxu jsou prováděny odběry krve, moči a biologického materiálu pro biochemická, hematologická, imunologická, virologická a mikrobiologická vyšetření. Službu mohou využít děti i dospělí a je zpoplatněna dle a aktuálního ceníku na webu nemocnice –  CENÍKY NEMOCNICE (ceník laboratorních vyšetření).

Leták odběrový box poliklinika samoplátci


Je možnost zde odebrat vzorky i pro vyšetření protilátek na onemocnění covid-19. Platba je pouze bezkontaktně – platební kartou. Žádanku si můžete vyzvednout na místě nebo stáhnout z webu nemocnice. Pokud jste si nechali odebrat krev na protilátky covid-19 v nemocnici, je možné si výsledky vyzvedávat na odběrovém boxu zde na poliklinice.


Služby odběrového boxu:

  • Pro pacienty – odběry krve a moče pro biochemická, hematologická, imunologická, virologická a mikrobiologická vyšetření na základě žádanky od lékaře
  • Pro lékaře – sběrné místo laboratorního materiálu a souvisejících dokumentů lékařů, kteří sídlí
    v poliklinice Benešov a blízkém okolí, bezplatný svoz biologického materiálu každý všední den, výsledky laboratorních vyšetření elektronickou cestou v den ukončení vyšetření, nebo následující den prostřednictvím svozu

 

Telefonní číslo 702 166 434

Provozní doba

Po – Pá 06:00 – 14:00