Nemocnice Rudolfa a Stefanie Benešov, a.s.

Odběrový box – poliklinika Benešov

Od pondělí 12. dubna 2021 se otevírá odběrový box (odběr krve, moči a biologického materiálu pro praktické lékaře a specialisty) na poliklinice, Malé nám. Benešov.

Provozní doba je pondělí až pátek od 06:00 do 14:00 hod.

Je možnost zde odebrat vzorky i pro vyšetření protilátek na onemocnění covid-19. Platba je pouze bezkontaktně – platební kartou. Žádanku si můžete vyzvednout na místě nebo stáhnout z webu nemocnice. Pokud jste si nechali odebrat krev na protilátky covid-19 v nemocnici, je možné si výsledky vyzvedávat na odběrovém boxu zde na poliklinice.

Nové telefonní číslo 702 166 434


Odběrový laboratoří benešovské nemocnice je pacientům k dispozici také v centu města Benešov, a to v prostorech bývalé internetové kavárny v přízemí polikliniky Benešov, Malé Náměstí 1700.

Služby odběrového boxu:

  • Pro pacienty – odběry krve a moče pro biochemická, hematologická, imunologická, virologická a mikrobiologická vyšetření na základě žádanky od lékaře
  • Pro lékaře – sběrné místo laboratorního materiálu a souvisejících dokumentů lékařů, kteří sídlí
    v poliklinice Benešov a blízkém okolí, bezplatný svoz biologického materiálu každý všední den, výsledky laboratorních vyšetření elektronickou cestou v den ukončení vyšetření, nebo následující den prostřednictvím svozu

 

Nové telefonní číslo 702 166 434

Provozní doba

Po – Pá 06:00 – 14:00