Nemocnice Rudolfa a Stefanie Benešov, a.s.

Spokojení klienti 2022

Jsme rádi, že jsou naši pacienti spokojeni !!! prosinec 2022

Vážení zástupci nemocnice, chtěl bych Vám touto cestou poděkovat za příkladnou péči, kterou jste mi poskytli v dubnu letošního roku na oddělení ORL. Byl jsem u Vás hospitalizován s určitými problémy týkající se nosu a cest dýchacích. Mé příjemné překvapení bylo již při přijetí do nemocnice, kde si Vaši zaměstnanci svým profesionálním přístupem získali mou plnou důvěru v „zařízení“, jakým je Vaše nemocnice. Zvláštní poděkování bych rád směřoval MUDr. Tomáši Nedeliakovi a jeho týmu, neboť odvedli skvělou práci a já mohl již po 4 dnech od nástupu do nemocnice přejít do domácího léčení. Mé poděkování dále směřuje i k následné lůžkové péči ostatnímu zdravotnímu personálu. Chtěl bych Vám všem popřát příjemné prožití Vánočních svátků, mnoho zdraví a úspěchů. Zůstávám v dokonalé úctě. S pozdravem R. S.


Jsme rádi, že jsou naši pacienti spokojení !!! prosinec 2022
Vážení. V následujících řádcích mého dopisu bych Vašim prostřednictvím rád poděkoval panu MUDr. Dávidu Kulišiakovi, jako ošetřujícímu lékaři a veškerému personálu na 2. patře chirurgie A při mé hospitalizaci začátkem listopadu 2022. Toto poděkování patří také paní MUDr. Lence Zíkové a sestřičce Lence Baldové za příkladný přístup při následné kontrole po hospitalizaci. Ještě jednou děkuji za vše J.H.

Jsme rádi, že jsou naše pacientky spokojené !!! prosinec 2022
Dobrý den, ráda bych poděkovala za velmi příjemné prostředí na gynekologickém oddělení. Podstoupila jsem v říjnu velkou operaci a mile mě potěšil vstřícný přístup všech zaměstnanců na gynekologickém oddělení, a to počínaje od lékařů, sestřiček po uklízečky. Před operací na operačním sále mi vlídný personál vše vysvětlil, a tím i uklidnil. Na pokoji jsme se sešly 4 ženy různého věku a shodly jsme se, že jsme spokojené s pěkným prostředím, se stravováním, všeho bylo dostatek i s úrovní hygieny a pořádku. Nechybělo ani teplo. Opravdu nadstandard. Jsem ráda, že mám dobrou zkušenost s naší Vaší nemocnicí a moc ráda Vás chválím!!! Také jsem již poděkovala paní primářce Hlaváčkové a nyní veřejně. Moc děkuji za Vaši péči a myslím, že děkuji i za J., D., a K. co jsme byly spolu na pokoji. Zdravím A. B.

Jsme rádi, že jsou naše pacientky spokojené !!! prosinec 2022

Dobrý den, ráda bych touto cestou poděkovala týmu oddělení gynekologie, které opravdu dělá Vaší nemocnici čest. Během mé hospitalizace se mi dostalo nejen skvělé a vysoce profesionální péče, ale i neuvěřitelně vlídného, lidského přístupu. Přeji všem krásné a pohodové svátky a vše nejlepší do nového roku, s přátelským pozdravem. J. M.


Jsme rádi, že jsou naše klientky spokojené !!! listopad 2022

Dobrý den, prosím o předání této zprávy vedení nemocnice i oddělení, jehož se týká. V polovině listopadu 2022 ve 21.05 se na Vašem porodnickém oddělení narodil náš vnuk Maxmilián, chci vyjádřit obrovský dík porodnímu týmu doktora Kroužka za excelentní péči a pomoc při jeho narození. Stejně tak poporodní péče byla bezchybná. Blahopřeji Vaši nemocnici k takovému personálu, a ještě jednou velice děkuji. J. D.


Jsme rádi, že jsou naši pacienti spokojení !!! listopad 2022

Dobrý den, nedávno jsme se synem (10 let) navštívili s akutní bolestí břicha chirurgickou pohotovost. Chtěla bych tím to poděkovat MUDr. Kataríně Marhefkové. Syna přestože za dobu od 1. vyšetření přes odběry a čekání bolesti trochu ustoupili, přesto poslala na sono vyšetření. Vyšetření sice nepotvrdilo, žádný nález, ale pro nás jako pacienty tím to bylo potvrzeno, že můžeme bez obav domů! Díky tomu mi byl dlouhý čas strávený čekáním vynahrazen! Děkuji paní doktorce, myslím, že takovýto přístup by měli mít všichni lékaři! Díky L. N.


Jsme rádi, že jsou naše pacientky spokojené !!! listopad 2022
Dobrý den, na začátku října jsem byla hospitalizovaná na lůžkovém oddělení ORL. Touto cestou bych chtěla poděkovat panu primáři, paní doktorce, všem sestřičkám a sanitářům za profesionální přístup k pacientům, za milé chování, ochotu, za starostlivost a za informovanost. Pacienti zde nepociťují strach ze zákroků. Nemocnice na toto oddělení může být hrdá. Ještě jednou děkuji. T. Č.

Jsme rádi, že jsou naši pacienti spokojení !!! listopad 2022
Touto cestou chci poděkovat sestřičkám JIP chirurgie 2. patro všechny jsou úžasné a moc děkuji za péči o manžela. Díky Vám věřím, že vše dopadne dobře. Vážím si vaši práce a vím co obnáší, protože u vás pracují moje dvě dcery a vím jak je práce sestřiček nejen důležitá, ale i těžká. Prosím vyřiďte za mě můj dík a respekt. Krásné dny J. T.

Jsme rádi, že jsou naše pacientky spokojené !!! listopad 2022
Dobrý den, ráda bych touto cestou chtěla poděkovat personálu oddělení MOJIP, kde byla hospitalizována v první polovině září moje babička pro srdeční selhání.

Umět aplikovat léky, provádět odborné úkony je věc jedna. Ale k čemu všemu by to bylo bez úsměvu, porozumění a lidského přístupu. S tímhle vším jsem se zde setkala. Ochotný, milý a usměvavý tým pod vedením skvělé staniční sestry, která mi dokázala odpovědět a jako laika mě poučit o všem co se s babičkou dělo. Bylo o ní královsky postaráno. Ještě jednou děkuji a všem Vám přeji spoustu sil do dalších let ve vašem nelehkém povolání. V. S.


Jsme rádi, že jsou naše pacientky spokojené !!! listopad 2022
Ráda bych poděkovala prim. MUDr. J. Beznoskovi a celému jeho kolektivu ortopedického oddělení za příkladnou péči při mém opakovaném ortopedickém problému a hospitalizaci. Lékaři se velmi snažili při řešení nelehkého úkolu s mým vykloubeným kyčelním kloubem. Také sestřičky a ostatní personál byl ochotný a příjemný. Jídlo bylo chutné a bylo ho hodně. Velmi si vážím pomoci, která mi byla poskytnuta opakovaně. Slibuji, že budu co nejopatrnější, abych nezatěžovala naše zdravotnictví.

Vděčná pacientka H. P.


Jsme rádi, že jsou naše pacientky spokojené !!! listopad 2022

Dobrý den, ráda bych poděkovala všem sestřičkám a lékařům, kteří se o mně starali několik dní na začátku září tohoto roku na oddělení ORL. Byli všichni moc obětaví a ochotní mi pomoci a odpovídat mi na mé dotazy ohledně mého problému s rovnováhu a stále ochotní pomocí. Děkuji za profesionální a laskavé chování. A. K.


Jsme rádi, že jsou naše pacientky spokojené !!! říjen 2022

Vážený pane řediteli. Chtěla bych touto cestou poděkovat gynekologickému oddělení, a především panu doktorovi Čechovi. Konečně mi totiž někdo opravdu po velikých bolestech pomohl. Celkově je to ve vaší nemocnici neskutečně úžasné oddělení. Sestřičky pracují více než na 100 %, jsou neustále usměvavé a lékaři zde neberou lidi jen jako kus masa. Veliké díky a obrovský respekt, tomu, kdo toto oddělení vede. S přáním hezkého dne. M. M. O.


Jsme rádi, že jsou naši pacienti spokojení !!! říjen 2022

Dobrý den, nedávno v noci měl můj tříletý syn prvně záchvat laryngitidy. Pro radu a konzultaci jsme zavolali 155 a paní dispečerka rozhodla a poslala auto záchranné služby. Syn hodně brečel, je velmi citlivý, na sebe nesmírně opatrný a fixovaný na nás, na rodiče. Nemá rád cizí prostředí, trvá mu nějakou chvíli si zvykat na cizí lidi apod. Záchranné služby se lekl, hodně brečel, a tak se se nepodařilo mu nasadit masku s adrenalinem ani mu jinak pomoci, protože nespolupracoval a bránil se. Pak jsme jeli na pohotovost do nemocnice. Ráda bych touto cestou poděkovala posádce záchranné služby za hezký přístup, s naším synem to opravdu není jednoduché. Přesto se lidé ze záchranky chovali hezky, trpělivě a v nemocnici na dětské pohotovosti také. Paní doktorka byla moc příjemná, sestra také milá. Velmi děkuji za dobrou zkušenost s vaší nemocnicí. J. V.


Jsme rádi, že jsou naši klienti spokojení !!! říjen 2022

Dobrý den, volím tuto cestu, abych vyjádřila opravdu veliké díky MUDr. Vilimovskému. S tímto panem doktorem jsem já byla sice jen v telefonickém spojení, ale už dlouho jsem se nesetkala s tak milým ochotným empatickým člověkem, a to ještě v dnešní “divné” době! Avšak můj spolužák a nejlepší kamarád pan V. M. se s tímto doktorem setkal i osobně v nemocnici (budova chirurgie suterén), a má slova jen potvrdil. Prosím, předejte mu naše poděkováni, děkuji. S pozdravem a přáním všeho dobrého. Š.


Jsme rádi, že jsou naše pacientky spokojené !!! říjen 2022

Chtěli bychom poděkovat za profesionální a lidský přístup posádkám RZP, Interní příjmové ambulanci, sestřičkám, panu doktorovi, sanitáři, řidiči převozové sanitky, ORL oddělení a oddělení LOP, kteří nám zajistili a zajištují vzornou péči naší babičce M.Š. Jako „ zdravoťáka“ mě těší přístup zaměstnanců a fungující systém v naší zdejší nemocnici Benešov. Sestry H. a M. s rodinou


Jsme rádi, že jsou naše pacientky spokojené !!! říjen 2022

Vážení, byla jsem pacientkou ve vaší nemocnici několik týdnů, ležela jsem na oddělení dlouhodobé ošetřovatelské péče 1 pod vedením primáře MUDr. Michala Bláhy. Chtěla bych touto cestou poděkovat celému týmu oddělení za úžasnou péči o pacienty a také vaši kuchyni, která byla úžasná. Moc děkuji. V. Š.


Jsme rádi, že jsou naše klientky spokojené !!! říjen 2022
Vážený pane řediteli. S velikou radostí píši další pochvalu na Gynekologicko-porodnické oddělení nemocnice v Benešově. Na začátku září jsem porodila s pomocí skvělého personálu druhou dceru. Druhý porod byl rychlejší než první a pro mě jako laika bez komplikací. Chtěla bych moc poděkovat porodní asistentce paní Janě Hlaváčkové, dětské sestře Elišce Vávrové a samozřejmě i MUDr. Lysenkovi. Na oddělení jsem docházela do těhotenské poradny a tímto také děkuji a chválím veškerý zdravotnický i nezdravotnický personál. Opravdu se mi nestalo, že bych natrefila na někoho nepříjemného nebo nekompetentního. Jsem v péči paní doktorky Vlčkové a ta je naprosto úžasná. Tento druhý porod proběhl velmi citlivě, porodní asistentka poskytla mně a manželovi soukromí a zároveň pocit jistoty a bezpečí, že kdykoliv bude potřeba, je nablízku. Neměla jsem porodní plán, protože věřím, že komunikace je klíčem k úspěchu a zároveň jsem měla důvěru ve zdravotnický personál, který mě nezklamal. MUDr. Lysenko byl velmi profesionální, zbytečně nezasahoval a velmi oceňuji starost o poranění hráze. Sešil to tak, že jsem jizvu vlastně vůbec necítila. Pobyt na novorozeneckém oddělení byl také velmi příjemný, shodou okolností jsem byla celou dobu na pokoji sama a opět velmi oceňuji péči doktorek a sestřiček. Byly na blízku a zároveň velmi empatické, ohleduplné a velmi pomáhaly, kdykoliv bylo potřeba. Z porodnice jsem odcházela, a opravdu jsem byla velmi spokojená (i se stravou).

Touto cestou chci zpětně podekovat i za dva méně příjemné pobyty, které proběhly v rámci revize po dvou těhotenských ztrátách. Velmi oceňuji naprosto úžasný a empatický přístup všech zaměstnanců a celkovou péči. Tímto tedy ještě jednou děkuji celému týmu a pokud budu v budoucnu znovu těhotná, rozhodně se do benešovské porodnice vrátím. S pozdravem N. M.


Jsme rádi, že jsou naše pacientky spokojené !!! září 2022
Děkuji všem lékařům, sestřičkám a ostatnímu personálu z ORL ambulance, operačního sálu, ARO a ORL oddělení za záchranu života, za to ještě mohu být se svými handicapovanými dcerami, že si s nimi mohu povídat a zpívat a nemusí je děsit moje tracheostomie. Hluboce se skláním nad vaším uměním a jsem ráda, že jsem součástí týmu lidí v téhle nemocnici. Přesto bych se příště s vámi raději potkala při společné práci nebo na nějaké společenské akci. Přeji hezké dny ☀️ Lenka Horálková

P.S. Praha nám může jen závidět, už nikdy víc


Jsme rádi, že jsou naši pacienti spokojení !!! září 2022
Dobrý den, v první polovině srpna 2022 jsem se stal vaším spokojeným pacientem, když jsem byl akutně přivezen záchrankou. do benešovské nemocnice. Již při přijetí na chirurgii byl pan doktor velice příjemný, vyslechl mne vyšetřil a okamžitě jsem byl převezen na pokoj. Ještě v noci za mnou přišel jiný pan doktor, aby mne prohlédl a zase byl velmi vstřícný a všechno mi vysvětlil. Hned ráno se staraly sestřičky, jestli mám všechno, jestli mohou pomoci a podobně. To celé trvalo po celou dobu mého pobytu u Vás a po operaci jsem byl převezen na JIP, kde jsem měl dost času sledovat práci Vašeho sehraného týmu. Celý tento tým odvádí práci, kterou musí mít rád, protože jejich starostlivost o pacienty, trpělivost s některými je nedocenitelná. Opravdu jsem nadšen jejich prací a vystupováním, a to nehovořím o lékařích, kteří mě svým postojem rovněž velice potěšili. Nic z toho, co jsem jim řekl, nebrali na lehkou váhu a hned hledali řešení a okamžitě jej našli. Bylo by netaktní zapomenou na staniční sestru, která nejen všemu dohlížela, ale sama se aktivně účastnila všech činností osobně.

Popřál bych celé nemocnici jen takové zaměstnance jako jsou na chirurgii, mnoho dalších úspěchů ve Vaší práci a samozřejmě hlavně zdraví. L. J.


Jsme rádi, že jsou naše pacientky spokojené !!! září 2022
Dobrý den. V srpnu 2022 jsem u Vás byla hospitalizována na oddělení MOJIP. Chtěla bych touto cestou velmi poděkovat za skvělou a profesionální péči a velmi vlídný přístup, který mi byl poskytnut. Obrovské díky patří celému oddělení včetně sestřiček a pomocného personálu a v neposlední řadě hlavně mému ošetřujícímu lékaři panu MUDr. Martinovi Otavovi. Pod vedením primáře oddělení MUDr. Miroslavem Urbánkem je znát, že systém funguje. Zároveň bych chtěla poděkovat i paní doktorce Voříškové na urgentu. Přeji Vám hodně sil a pevné nervy ve Vaší práci. S pozdravem a úctou P. K.

Jsme rádi, že jsou naše pacientky spokojené !!! červenec 2022
Dobrý den, moc ráda bych touto cestou poděkovala lékařům a sestřičkám z interního oddělení – MOJIP, kde jsem byla hospitalizována od začátkem července 2022. Byla to moje první zkušenost s Vaší nemocnicí, dříve jsem byla hospitalizována vždy v Praze. Ale ochota a péče Vašich lékařů a sestřiček byla nadstandardní. Již na příjmové ambulanci jsem měla štěstí na skvělého lékaře – MUDr. Holub a na JIPu bylo úžasné úplně vše. Sestřičky máte naprosto dokonalé, vždy s úsměvem na tváři, nic pro ně nebyl problém, stejně jako pro ošetřovatelky. Pan primář je člověk se srdcem na správném místě, se vším si věděl rady a též člověka potěšil optimistickým přístupem. Navíc je vidět, jak krásně spolu všichni vychází, a proto i atmosféra pro pacienta je skvělá. Pracuji 20 let jako zdravotní sestra, z toho většinu času na záchranné službě, dělala jsem zahraniční repatriace, takže jsem opravdu nemocnic navštívila hodně, a tak mohu tvrdit, že interní JIP Vaší nemocnice je opravdu TOP. Byla bych moc ráda, kdyby se toto poděkování dostalo právě na JIP, protože si to všichni zaslouží. Ještě jednou všem moc děkuji a přeji hodně štěstí, zdraví a hodně spokojených pacientů. Děkuji moc. J. N.


Jsme rádi, že jsou naši pacienti spokojení! červenec 2022
Dobrý den, před měsícem jsem ORL chválil po zkušenostech s banalitou středního ucha a jeho ošetřování, a za přístup. Na sklonku května (30. 5. 2022) jsem byl nucen vyrazit směr Nemocnice Benešov opět, tentokrát o půlnoci. Druhý, mladší syn se mi začal v noci dusit, mám 5 dětí, tohle jsem viděl poprvé a dost jsem se vylekal. Sednul jsem do auta, zavolal 155 a ujistil se, že k Vám jedu správně, že zrovna nemalujete či něco jiného. Syn už byl lepší, ale pořád to nebylo ono. Sestra otevřela do vteřiny, houkla na doktora (Jan Burian), ten se hned Tomáše ujal. Musím opět s obrovským potěšením konstatovat: absolutně klidný, věcný, milý přístup s povzbuzováním (strkal mu do nosu nějakou dlouhou sondu). Neustálá komunikace se mnou jak ze strany pana doktora, tak ze strany sestřičky. Což je to nejdůležitější. Je-li klidný rodič, a ví-li co se děje, co se bude dít, jen tak může působit svým klidem na dítě. Nevím kolik je na ORL dalších pokladů, ale super! Děkujeme! M.A.


Jsme rádi, že jsou naši pacienti spokojení! červen 2022
Vážený pane primáři interního oddělení, dovolte mi abych Vám vyjádřil poděkování za excelentní práci vašeho MOJIP. Na konci dubna jsem zkolaboval ve Vlkovci. Již práce záchranné služby byla perfektní. Dostal jsem se na příjem ve vaší nemocnici v cca 18 hodin, okamžitě jsem byl podroben vyšetření, včetně odběrů, což se několikrát opakovalo. V cca 21,30 hod jsem byl převezen na MOJIP, kde mě ošetřovali MUDr. Mičola a MUDr. Humešová. Zde jsem byl ošetřován pracovníky k maximální spokojenosti. Já jsem přišel do styku hlavně s Evou, Miluškou, Markem a sanitářem Pavlem. Všichni Vaši pracovníci na MOJIP si zaslouží za svoji poctivou, ochotnou a profesionální práci maximální pochvalu, ocenění a poděkování. Ještě jednou Vám všem děkuji a přeji úspěchy v práci a osobním životě. R. P. z Prahy


Jsme rádi, že jsou naši pacienti spokojení! červen 2022
Vážený pane řediteli, chtěla bych Vám i celému kolektivu lékařů a sestřiček z jednotky intenzivní péče pod vedením pana primáře Miroslava Urbánka velmi poděkovat za vstřícnou a laskavou péči o mého bratra pana F. V., který se u Vás léčil na konci dubna 2022. S pozdravem sestra H. H.


Jsme rádi, že jsou naši pacienti spokojení! červen 2022
Ráda bych Vám touto cestou poděkovala za perfektní zajištění rehabilitací v Benešově pro mého manžela novodobého válečného veterána A. F. Ještě jsem nezaznamenala takovou součinnost a velice nás to oba nabilo energií! Manžel ještě nikdy nikde nevyzkoušel pomocné zařízení pro špatně chodící, jako je Luna, ze kterého byl opravdu nadšen a nebál se chodit. Výsledek je opravdu vidět na jistější chůzi s chodítkem. Máme z toho velikou radost a za to patří velké díky Vám!! Manžel ještě nikdy nebyl tak v pohodě a spokojen. Personál, který o něj pečoval a cvičil s ním, si velmi chválil! Pokud by bylo možné, rádi tuto příležitost zopakujeme. Velké poděkování. S pozdravem, I. a A. F.


Jsme rádi, že jsou naši pacienti spokojení! červen 2022
Dobrý den. Byl jsem se synem v březnu opakovaně na drobném vyšetření na ORL, zánět středního ucha. Pokaždé jiný lékař, resp. ve druhém a třetím případě lékařka, dnes zase lékař, ale dojem jeden jediný. Absolutně vlídní lidé s očním kontaktem ke mně jako k doprovodu, s vlídným, věcným přístupem k synovi. To samé sestry. Každý z personálu, když se mnou mluvil, nebo provedl vyšetření, tak se vlídně usmál. Říkám si jakou energii člověk vyzařuje, takovou i přijímá, ale rozhodně tomu tak vždycky je, takže si myslím, že stejně tak jako se říká, že ryba smrdí od hlavy, tady to vypadá na opačnou situaci, kdy možná vedení oddělení působí na své lidi pozitivně. Ano, byli jsme u vás se zánětem ucha, za minutu z ordinace, ale už nějakou zkušenost mám. Všem přeju hodně štěstí. S pozdravem M. A.


Jsme rádi, že jsou naše pacientky spokojené! květen 2022
V loňském roce (červenec) jsem byla hospitalizována v Komplexním rehabilitačním centru. Velice chválím všechny zaměstnance rehabilitace od uklízeček po sestřičky a lékaře. Takovou péči jsem v životě nezažila, a že už jsem toho zažila. Všechny i po tom uplynulém roce chválím a vzpomínám na ně. Sice neběhám jak za mlada, ale denně chodím hodinu (s pomocí hůlky). Za vše velice děkuji. Vaše V.H.


Jsme rádi, že jsou naši pacienti spokojení! květen 2022
Posíláme pozdravy z Tenerife a rádi bychom touto cestou poděkovali celému týmu dětského lůžkového oddělení za nesmírnou ochotu, péči a vřelý přístup, kterého nám bylo dopřáváno až do dne před odletem. Z celého srdce vám děkujeme! S přáním jen toho nejlepšího. Celá rodina R.


Jsme rádi, že jsou naše pacientky spokojené! květen 2022
Dobrý den, touto cestou bych ráda poděkovala lékařům a personálu na ambulanci chirurgie a ortopedie. Lékařům a sestřičkám z mé strany patří velký obdiv a dík. Mnohokrát děkuji za skvělou péči, kterou jste věnovali mojí mamince v roce 2022. Do nemocnice jsem sní jezdila na kontroly dvakrát týdně po dobu dvou měsíců. Vždy jsem se setkala s velkou profesionalitou všech lékařů a vysoce kvalitním a vstřícným přístupem jak k mojí mamince pacientce, tak ke mně jako k rodinnému příslušníkovi. Děkuji Vám všem. Jste profesionální a sehraný tým. Máte můj obdiv a přeji Vám všem hodně zdraví a spokojenosti. H. B., Praha


Jsme rádi, že jsou naše pacientky spokojené! duben 2022
Poděkování lékaři – interní oddělení – pan MUDr. Paluch. Pane doktore, velice Vám děkuji za Vaši péči, kterou jste věnoval mojí mamince, která ležela v únoru a v březnu 2022 na oddělení interny. Vždy jste k mojí mamince přistupoval vstřícně, laskavě a s vysokou lékařskou profesionalitou. Vaší práce si velice vážím a mnohokrát děkuji. Práce lékařů je těžká a velmi odpovědná. Lidé, kteří si neprojdou cestou jako jsem prošla já s nemocnou maminkou, nejsou schopni ohodnotit těžkou práci lékařů a sester. Děkuji Vám za vše, co jste pro maminku udělal. Jste lékař na svém místě. Děkuji Vám za psychickou podporu a sílu, kterou jste mi v těžké době věnoval. Přeji Vám hodně zdraví a spokojenosti. H. B.


Jsme rádi, že jsou naši pacienti spokojení!!! duben 2022
Dobrý den, chtěla bych touto cestou velmi poděkovat Neurologické ambulanci ve vaší nemocnici. Jsem po operaci páteře  a jen díky nim, jsem začala žít život bez bolesti !!!! Největší dík patří paní doktorce Kyzourové, která vše zařídila velmi rychle, mile a ochotně. Všechny sestřičky byly vždy milé, hodné, empatické a na kontrolu k nim jsem se těšila. Nikdy jim nepřestanu být vděčná. Ještě jednou DĚKUJI MOC ZA VŠECHNO !!!!!!! S pozdravem J. B.


Jsme rádi, že jsou naši pacienti spokojení!!! duben 2022
Dobrý den. Začátkem dubna jsem navštívila pohotovost pro dospělé ve Vaší nemocnici. Sice je to pro mě dál, ale vzhledem k tomu, že jsem u Vás absolvovala již dva porody a byla jsem maximálně spokojena, jsem byla ráda, že mi můj stav dovolil dojet až k Vám. Chtěla bych tímto poděkovat všem, kdo včera sloužil – paní doktorce Vejrové ale i VŠEM sestřičkám, které ten den sloužily. Jejich péče a zejména lidský přístup, byl měl jít příkladem všem nemocnicím. Nemám tedy s návštěvami pohotovosti moc bohaté zkušenosti, ale když už se vystresovaný člověk s nějakými potížemi dostane na lékařskou pohotovost, tak si myslím, že by to mělo vypadat přesně tak, jako u Vás. Poprosím Vás o předání mého mailu na příslušná místa. Ještě jednou všem moc děkuji   L. J.


Jsme rádi, že jsou naši pacienti spokojení!!! duben 2022
Vážený pane řediteli, dovoluji si Vám napsat svoje zkušenosti s kvalitou péče o pacienta v benešovské nemocnici Rudolfa a Stefanie, které jsem získal na základě zde provedené operace ramena a následné rehabilitační péče. Vlastní artroskopické operaci, která byla provedena v polovině ledna 2022, předcházela v roce 2021 řada konzultací a následně vyšetření, jednak se zkušeným ombudsmanem benešovské nemocnice panem Petrem Ballekem a zejména pak se skvělým ortopedem panem MUDr. Róbertem Pituchem, který mně nejprve vysvětlil všechny možnosti řešení mého zdravotního problému, poté postup při operaci v okamžiku, kdy jsem se pro tento zákrok definitivně rozhodl, a rovněž mi detailně zodpověděl všechny moje doplňující dotazy.
Bezprostředně po zákroku jsem, samozřejmě jako laik, nemohl posoudit úspěšnost operace, protože mě čekala následná rehabilitace, která byla zahájena hned druhý den po operaci, de facto ještě na nemocničním lůžku a poté nejprve v domácím prostředí. Následující týden jsem již začal docházet do nově vybudovaného rehabilitačního pavilonu přímo v areálu nemocnice, kde jsem se mohl vlastní rehabilitaci naplno věnovat.
V rehabilitačním pavilonu jsem se však nestačil divit, jakým způsobem to zde funguje. Vše myslím v tom nejlepším smyslu toho slova. Počínaje přijímací kanceláří, kde se se mnou vždy jedna z dam snažila trpělivě poskládat termíny všech procedur tak, aby mi to maximálně vyhovovalo a zároveň aby byly procedury k dispozici, protože i zde si Covid-19 průběžně vybíral svoji daň v podobě byť jen krátkodobé nepřítomnosti řady rehabilitačních pracovníků. Dalším příjemným šokem pro mne bylo vybavení jednotlivých místností – mám na mysli motodlahy, běžecký/chodící pás, magnetoterapii, elektroléčbu, různé typy vířivek, infra lampy, různé přístroje a pomůcky v sále s názvem Posilovna, atd. Nemám sice jakékoliv srovnání s jinými podobnými pracovišti, ale i tak si troufnu říci, že je zdejší vybavení špičkové a navíc maximálně využité. Je zde zkrátka neskutečný „frmol“. To nejlepší si však nechávám nakonec. Všechny místnosti, přístroje a pomůcky by nebyly k ničemu, kdyby zde nebyla doslova armáda rehabilitačních pracovníků, kde převažují dámy. Jejich přístup ke každému jednotlivému pacientovi je úžasný, pokaždé soustředěný, milý, vstřícný. Při každém sebemenším problému pacienta okamžitě reagují a mění aktuální plán dle potřeby a reakce jeho organismu na danou proceduru. Nejvíce času jsem strávil na motodlahách a v sále Posilovna, kde se může v jednom okamžiku sejít více pacientů, takže jsem byl takovým situacím u dvojice „pacient-rehabilitační pracovnice“ přítomen opakovaně. A vždy jsem byl jimi fascinován. Byla to skutečná PÉČE. Během různých procedur jsem prošel rukama více rehabilitačních pracovnic, jejichž všechna jména bohužel neznám, nicméně moje poděkování patří hlavně dámám na motodlahách, zejména paní Borákové, která mě navíc měla i na individuální cvičení. Díky nim mohu po necelých 3 měsících konstatovat, že rameno se dostalo do takového stavu, ve kterém jsem jej neměl již řadu let. Po dobu rehabilitace jsem byl i nadále pod kontrolou jednak pana MUDr. Pitucha, ale i rehabilitační lékařky paní MUDr. Michálkové. Pan MUDr. Pituch mi při každém setkání sdělil, abych počítal s návratem ramena do uspokojivého stavu zhruba tak po 3-6 měsících. Nyní mohu říci, že se trochu „mýlil“. Každému bych přál takový „omyl“. Stojí však za ním jeho skvělá práce, a všech jeho kolegů, na operačním sále, podpořená následnou rehabilitační péčí ve výše popsaných podmínkách. Díky vám všem! S pozdravem J.P.


Jsme rádi, že jsou naši pacienti spokojení!!! březen 2022
Hezký den, gynekologickému a porodnickému oddělení, staniční sestře paní Vnoučkové a jejímu týmu. Před rokem jsme Vás hodně potrápily a Vy jste nám oběma zachránili život. Dianka se narodila ve 29.týdnu s 1370g a teď to na ní vůbec nepoznáte. Až bude situace příznivější, přijdeme se za Vámi zase podívat. Prozatím Vám posílám foto, jak se té naší princezně daří, a jak oslavila 1.rok. Přejeme Vám krásný den. L. a D. D.


Jsme rádi, že jsou naši pacienti spokojení!!! březen 2022
Dobrý den, rád bych alespoň touto formou poděkoval lidem, které jsem spolu se synem, potkal o víkendu koncem února na chirurgické pohotovosti Nemocnice Benešov. Syna ošetřoval pan doktor Holešovský, anestezii prováděla paní doktorka Borůvková, jména sestřiček a dalšího personálu neznám, ale fajn byli všichni. Přestože mám dva sportující kluky a drobné bolístky jsme občas řešili, s tak sympatickými a vstřícnými lidmi jsem se v českém zdravotnictví nikdy nesetkal. Prosím vyřiďte jim mé poděkování a snad budu mít v nejbližší době cestu kolem, pro osobní poděkování. S pozdravem T.K.


Jsme rádi, že jsou naši pacienti spokojení!!! březen 2022
Dobrý den, před měsícem v sobotu odpoledne jsem byla vyšetřena na LSPP a byla jsem velmi mile překvapena přístupem a důsledností se kterou jsem byla vyšetřena. Chtěla bych moc poděkovat a pochválit sestřičku, pana doktora MUDr. Marcel Truelle a na SONO vyšetření MUDr. Jakub Richter. Kéž by bylo ve Vaší nemocnici více takových zdravotníků. Hezký den.  I. V.


Jsme rádi, že jsou naši pacienti spokojení!!! březen 2022
Pochvala pro personál! Dobrý den, od 16 .1.2022 jsem prošla třemi odděleními, ortopedii, rehabilitací a JIP. Chtěla bych touto cestou všem velmi poděkovat za skvělou péči, přístup a lidskost. Panu doktorovi Pituchovi za skvělou operaci kyčle, ale obzvláště chci poděkovat panu doktorovi Otavovi a panu primáři Urbánkovi za záchranu svého života při rozsáhlé embolií plic, která mě postihla nedávno. Jsem jim velice vděčná a nikdy nepřestanu. Víc takových lékařů. Velké díky!!!!!   J.


Jsme rádi, že jsou naši pacienti spokojení!!! březen 2022
Vážený pane řediteli.  Chtěla jsem Vám poděkovat za vynikající péči, která se nám od Vaší nemocnice dostala a dostává. Především od MUDr. Breburdy, který pomohl mému manželovi a poté i mě. Dále také MUDr. Zdeněk Skýpala a MUDr. Nikolas Petrov z chirurgického oddělení. Nedávno jsme navštívili opět chirurgii z důvodu úrazu dcerky ve školce – chvála MUDr.  Kataríně Marhefkové – vynikající přístup k dcerce a prvotřídní ošetření. Chvála patří i lékařům na ORL oddělení – navštívili jsme jak já, tak i dcerka – MUDr. Vendula Langerová, MUDr. Alžběta Kubalíková, MUDr. Vendula Langerová, MUDr. Michal Sisák, MUDr. Anna Rumanová. Díky patří i internímu oddělení – několikrát byl manžel odvezen rychlou záchrannou službou na interní oddělení, kde byl velmi spokojen s péčí a přístupem lékařů i sestřiček.  Výše uvedeným lékařům a sestřičkám na odděleních ještě jednou touto cestou děkujeme, zároveň patří velké díky i Vaší osobě.  V této nelehké době přejeme mnoho zdraví, klidu a pevné nervy všem. S pozdravem a přáním hezkého dne.   Ing. S. Č.


Jsme rádi, že jsou naši pacienti spokojení!!! březen 2022
Vážený pane řediteli, chtěla jsem Vám poděkovat za vynikající péči, která se nám od Vaší nemocnice dostala. Především od MUDr. Breburdy, který pomohl mému manželovi a poté i mě. Dále MUDr. Zdeněk Skýpala z chirurgického oddělení. Nedávno jsme navštívili opět chirurgii z důvodu úrazu dcerky ve školce – chvála MUDr Katarína Marhefková.  Děkuji,  S.


Jsme rádi, že jsou naši pacienti spokojení!!! únor 2022
Dobrý den,  chtěl bych poděkovat za pečlivé a úspěšné vyléčení mého úrazu nohy. Ošetřil mě MUDr. Nikolas Petrov z chirurgického oddělení a dále jsem k němu jezdil na kontroly. .Jsem  diabetik, měl jsem obavu o zhojení, vše proběhlo hladce a pan doktor má velice příjemný a lidský přístup. Ještě jednou děkuji. S pozdravem a přáním hezkého dne P.  V.


Jsme rádi, že jsou naši pacienti spokojení!!! únor 2022
Vážení, dovolte mi jménem mým i mého manžela, který byl nedávno hospitalizovaný na MOJIP interního oddělení, ze srdce poděkovat sestřičkám a všem, kteří se podíleli na péči o něj. Bohužel nebyl zrovna vzorným a spolupracujícím pacientem, ale i přesto byl personál plný pochopení a profesionality.
Až donedávna, jsem si myslela ,že empatie a vstřícnost už se mezi zdravotníky moc ,,nenosí“. .Jsem šťastná, že jsem díky nim zase začala zdravotníkům důvěřovat . Prosím předejte jim mé, a především manželovo poděkování. I. Z.


Jsme rádi, že jsou naši pacienti spokojení!!! únor 2022
Interní oddělení – poděkování. Vážení, byl jsem již několikrát na Vašem oddělení hospitalizován, naposledy do 21. 1. 2022. Zdravotní stav se mi výrazně zlepšil Vždy jste mi poskytli perfektní medicinskou péči. Nejen odbornost i  vzorné prostředí Vašeho oddělení je obdivuhodné. Dovolte mi Vám všem lékařům, sestrám i dalším na oddělení upřímně poděkoval.
Ještě jednou moc děkuji!  Z. K.


Jsme rádi, že jsou naše pacientky spokojené!!! únor 2022
Dobrý den, paní primářko Hlaváčková, před 14-ti dny, jsem podstoupila vyvolávaný porod, který vedla paní doktorka M. Vlčková. Chtěla bych moc poděkovat paní doktorce,  která mě vlastně provázela už od screeningu ve 20tt. I přes velikou bolest byl a je pro mě narození syna nádherným zážitkem. Neměli to se mnou na porodním boxu jednoduché, o to víc si vážím veškeré péče a způsob vedení porodu. Děkuji za příjemný pobyt a péči na Vašem oddělení.  Přeji hezký zbytek týdne a mnoho spokojených rodiček jako jsem byla já.  S pozdravem T. C.


Jsme rádi, že jsou naši pacienti spokojení!!! leden 2022
Dobrý den pane řediteli, mezi lidmi vládne v současné době většinou zášť, bezohlednost, a hlavně potřeba si neustále na něco stěžovat. Já jsem se vydala jinou cestou, a to chvály a potřeby poděkovat těm, kteří si to opravdu zaslouží. Ráda bych vyjádřila svůj dík za péči, kterou Vaše nemocnice věnuje po zlomenině krčku mému tatínkovi V. S., nejdříve po operaci na ortopedii, poté na oddělení následné péče a nyní na rehabilitačním oddělení. Touto cestou chci vyjádřit poděkování a obdiv celému týmu lékařů , lékařek , sestřiček i pomocnému personálu. Jejich profesionalita, ochota a laskavý přístup ulehčuje pobyt pacientům obzvláště v této době, kdy nemohou vídat své blízké. Jménem mého tatínka moc děkuji sestřičkám na rehabilitačním oddělení , které mají vždy milé slovo a pochopení,  a v době Vánoc mu pomohly překonat dny bez blízkých. Jak říká : ,,nejsou tu sestřičky – jsou tu andělé“.
Ještě jednou moc děkuji a do nového roku Vám všem přeji pevné zdraví , spokojenost a úspěch v soukromí i v práci. M.B.


Jsme rádi, že jsou naši pacienti spokojení!!! leden 2022
Dobrý den, chtěl bych poděkovat za lidský a vstřícný přístup v péči o mého otce neurologickému oddělení,  jmenovitě doktorce Kyzourové. S pozdravem M. M.