Nemocnice budoucnosti

Těší nás, že vám můžeme představit nový projekt Nemocnice Rudolfa a Stefanie Benešov, který vznikl ke 120. výročí založení naší nemocnice, které jsme si připomněli v roce 2018. Projekt jsme nazvali NEMOCNICE BUDOUCNOSTI. Hlavní myšlenka je přiblížit nemocnici lidem, na druhou stranu umožnit lidem víc se podílet na chodu „své“ nemocnice. Jistě souhlasíte, že pokud se na něčem podílíme, vytrácí se anonymita a bereme věci více za své. A o to jde. Brát nemocnici jako „svou nemocnici“.

Díky projektu NEMOCNICE BUDOUCNOSTI můžeme cílit na ještě větší propagaci a informovanost o nemocnici v rámci regionu. Budeme informovat o všem, co se u nás uskutečnilo, co se daří, zlepšuje, s čím naopak potřebujeme pomoci. Rádi bychom získávali pravidelnou podporu našich obchodních partnerů, regionálních firem, spolků i jednotlivců. Vždyť nemocnice je instituce, kterou za svůj život více či méně potřebujeme každý. Podporovat svou nemocnici je moderní myšlenka postavená na stabilních základech tradicionalismu.

Děkujeme všem, kteří se k našemu projektu připojí a budeme tak společně rozvíjet naši NEMOCNICI BUDOUCNOSTI.