Ostatní média

Týdeník 5plus2

26. 4. 2019

5. 4. 2019

V kufříku mají děti své první okamžiky – rozhovor s vrchní sestrou dětského oddělení Marií Marvanovou

1. 11. 2018

Více komfortu pro rodičky i děti. Benešovská nemocnice dovybavila zrekonstruované porodní boxy přístroji za více než 600 tisíc korun. Přispěla na ně i Evropská unie.

1. 9. 2018

Miliony pro lepší nemocnici. Benešovská nemocnice má pro pacienty dobré zprávy. Chystá modernizaci interny, nové parkoviště a nákup moderních přístrojů.

1. 8. 2018

Rozhovor s lékařkou – Linda Cihelková je především odborníkem přes kýlní chirurgii v benešovské nemocnici. Když má ale volno, jezdí se často potápět do lomů i do moře.

1. 7. 2018

Rozhovor s předsedou představenstva – Ředitel benešovské nemocnice Roman Mrva pracuje zároveň i jako záchranář, dokonce letecký. V létě startují více k nehodám motorek i k pádům cyklistů.

1. 6. 2018

Benešov rozproudí festival City Live. Plánují se i další kulturní akce. Například v pivovaru Ferdinand Open Door Hospital and Ferdinand fest, který pořádá benešovská nemocnice.

1. 5. 2018

Nemocnice Rudolfa a Stefanie si letos připomíná 120 let od svého založení. Pořádá dny otevřených dveří a vydala také publikaci.

1. 4. 2018

Rodí teď v barevných boxech. Benešovská nemocnice otevřela po rekonstrukci lékárnu a porodnici. Rodičky tak mají v nových boxech víc soukromí a komfort.

Čti doma

1. 4. 2017

Za bouřky se rodí více dětí. Na porodním sále benešovské nemocnice se kolikrát ani nezastaví. Například při jedné noční v dubnu se tu narodilo celkem pět dětí.

Český rozhlas

Jiskra

1. 10. 2017

Nemocnice disponuje kýlním centrem nejvyšší kvality v České republice. Ve čtvrtek 5. 10. 2017 se stala jediným certifikovaným centrem nejvyšší kvality kýlní chirurgie v České republice v tomto roce a připojila se tak k dalším deseti světovým centrům nejvyšší kvality v kýlní chirurgii.