Nemocnice Rudolfa a Stefanie Benešov, a.s.

Další ocenění

Stejná Šance – zaměstnavatel roku

Nemocnice Rudolfa a Stefanie sbírá úspěchy soutěži Stejná Šance – společensky odpovědné chování firmy. Porotci soutěže hodnotí ty firmy a společnosti, které zaměstnávají lidi se zdravotním postižením v běžném pracovním prostředí. Koná se jednou za dva roky, a tak se devátý ročník uskuteční v roce 2020. Nemocnice Rudolfa a Stefanie vyhrála v historii soutěže poprvé už v roce 2012.

  1. místo za rok 2018

  1. místo za rok 2016:

Bezbariérová nemocnice pro neslyšící

Více info

Czech Stability Award

Nemocnice Rudolfa a Stefanie Benešov a.s., nemocnice Středočeského kraje získala v roce 2015 nejvyšší stupeň uznávaného ocenění CZECH Stability Award, které vyhlašuje společnost Bisnode ve spolupráci se Sdružením CZECH TOP 100.

Výsledky hodnocení jednotlivých společností jsou každoročně vyhlašovány v rámci žebříčku CZECH TOP 100 v kategorii „Nejstabilnější firma roku“. Benešovská nemocnice získala certifikaci AAA – „Excelentní“, což ji řadí mezi 2,5 procenta nejúspěšnějších firem v celé České republice.

Ocenění formou tohoto certifikátu deklaruje, že hodnocená společnost praktikuje politiku otevřené komunikace, poskytuje dostatek informací o posledních výsledcích svého hospodaření nebo vlastnické struktuře, což jsou nedílné součásti samotného hodnocení CZECH Stability Award. Metodika hodnotícího modelu je založena na exaktní statistické analýze a principech data miningu. Skóringový model CZECH Stability Award vychází z mezinárodních zkušeností centrálního skóringového týmu Bisnode. Firmy získávají hodnocení na desetistupňové škále, kde nejvyšší tři hodnocení jsou AAA, AA a A, zatímco nejnižší hodnocení D upozorňuje na hrozící úpadek firmy.

 

 

Bezpečná nemocnice

Nemocnice Rudolfa a Stefanie Benešov, a.s., nemocnice Středočeského kraje se zapojuje také do celostátní soutěže o cenu hejtmana Kraje Vysočina s názvem „Bezpečná nemocnice“. Tato soutěž oceňuje nejlepší projekty, kterými zdravotnická zařízení učinila nejvíce kroků ke zvýšení bezpečí jak pacientů, tak i zdravotnických pracovníků. Do projektu se nemocnice přihlašuje s projekty ošetřovatelsko-medicínské oblasti.

https://www.kr-vysocina.cz/soutez-bezpecna-nemocnice/ds-302111

 

3. místo v soutěži Bezpečná nemocnice 2019 za video „Vysoce nakažlivé nemoci – filmová dramatizace nácviku řešení mimořádné situace“

   

11. – 12. místo v soutěži Bezpečná nemocnice (2016)

19. místo v soutěži Bezpečná nemocnice (2016)

1. místo v soutěži Bezpečná nemocnice (2014) – projekt Zachovej klid a rozvahu – projekt edukačního videa pro školení v protipožární ochraně – zásah při požáru

 

7. místo v celostátní soutěži Bezpečná nemocnice (2013)

8. místo v celostátní soutěži Bezpečná nemocnice (2012)

4. místo v celostátní soutěži Bezpečná nemocnice (2011)