Zapojili jsme se do iniciativy „Děkujeme zdravotníkům!“

Naše nemocnice se zapojila do iniciativy „Děkujeme zdravotníkům!“, což je webový portál, který vytvořila skupina tří středoškolských studentů. Jeho prostřednictvím mohou lidé posílat písemná poděkování vybraným zdravotnickým institucím. Studenti oslovili i benešovskou nemocnici a první vzkazy už začínají chodit. www.dekujemezdravotnikum.cz/

Ludvik
Vážení, přesto že jsem díkybohu zatím Covid neměl, tak jsi neobyčejně vážím Vaší práce a Vašeho pracovního nasazení. Myslím si, že jste zatím takhle těžké dva roky nezažili. Chtěl bych Vám také poděkovat za to, že i přes některé negativní reakce jste nezahořkli a pracujete obětavě dál. S díky Luděk

Džejna
Krásný den Vám všem! Moc na Vás myslím a chtěla bych Vám všem srdečně poděkovat za vše co pro nás děláte. Musíte mít strašné nervy

Mikuláš
Chtěl bych poděkovat všem zdravotníkům, kteří kvůli nám odkládají stranou osobní životy a pracují až do posledních sil!

J.T.
Mockrát děkuji za vaše úsilí, vytrvalost a neustálý boj za zlepšení situace. Jsem moc vděčná za veškerou práci, kterou odvádíte za snahu zvýšit povědomí a nenechat se zastrašit či znechutit lidmi, kteří vás každodenně urážejí. Obdivuji, že se staráte i o ty, kteří na zdraví druhých vůbec nemyslí a nebojíte se za boj za zdraví ohrozit jak svůj život, tak i svoji psychiku, obětovat čas s rodinou a koníčky.
Ještě jednou moc děkujeme! Jste hrdiny dnešní doby.

Vsevolod
Dobrý den,
chtěl bych Vám velmi poděkovat za Váš přístup k pacientům, za Vaši oddanost profesi a za vše co pro nás děláte. Moc si toho vážíme a ceníme.
Moc Vám děkujeme!

Dobrý den,
jsem student gymnázia a rád bych chtěl vyjádřit velké díky a velkou úctu zdravotnickému personálu, neboť jste to právě Vy, kteří s touto pandemií bojujete více než kdokoliv jiný. Nákazu Covid-19 prodělal jak můj otec, tak můj dědeček, který téměř nemoci podlehl, ale naštěstí ji překonal a proto je moje úcta k Vám ještě větší, neboť jste zachránili život člověka, na kterém mi nesmírně záleží a to je pouze jeden z mnoha, kterým jste již za celou pandemii pomohli. Slova nedokážou popsat, jak moc je Vám náš národ zavázán za vše, co jste již vykonali. Přeji Vám jen to nejlepší a věřím, že celá pandemie skončí co nejdříve, aby skončilo i Vaše nelidské nasazení a odhodlání, za které si zasloužíte odpočinek jako to nejmenší.
S Úctou,
Adam Vaňko