Vstupné ze svojí show věnuje motokrosař Pilník naší nemocnici

Hvězda freestyle motokrosu Petr Pilát přezdívaný Pilník pořádá v sobotu 18. července svou tradiční akci Pilníkovo pozdní odpoledne. Motokrosová show začíná v jeho tréninkovém areálu ŽPSV v Čerčanech v 16 hodin. Kvůli koronaviru a omezení počtu účastníků je letos vstup prodáván v předprodeji za 150 korun za osobu. Výtěžek ze vstupného věnuje Pilník Nemocnici Rudolfa a Stefanie Benešov, a to konkrétně na přístrojové vybavení nově budovaného Komplexního rehabilitačního centra, které se otevře letos na podzim.

„Již několikrát jsem využil služby rehabilitace v benešovské nemocnici. Myslím si, že je fajn udělat dobrou věc, zvlášť po koronavirové době. Lékaře potřebuje každý z nás. Jsem Pyšelák, tak jsem nemusel dlouho přemýšlet, komu vstupné věnuji,“ vysvětlil Petr Pilát.

Svou show pořádá již čtrnáct let, letos byla akce v ohrožení. „Kvůli covidu jsem dlouho nevěděl, zda letos Pilníkovo pozdní odpoledne vůbec bude, ale nakonec jsem se do toho pustil a jsem za to moc rád. Kvůli koroně jsme museli letos udělat pár změn, ale věřím, že nám to nezabrání tomu, abychom si tuto akci pořádně užili,“ zve Pilník své fanoušky. Na akci může je 1000 lidí, tak neváhejte si koupit vstupenky!

A na co se můžete těšit? O Freestyle Motocross se postarají nejen čeští skokani, ale dorazí i Italská špička! Pilníkovo pozdní odpoledne bude ostrým testem i pro malé svěřence Petra Piláta. V jeho FMX junior akademii vyrůstají nové hvězdičky, které mohou v budoucnu světu ukázat, jak září Česko.

O zábavu nebude nouze! Fanoušky rozhýbou salta kolínských gymnastů Flyingboys. Gymnastiku a parkour těch nejmenších nám předvede tým GYMPYŠ. O pořádek se postarají bojovníci Hanuman gym Praha pod vedením trenéra Petra Macháčka, z jejichž ukázek MMA & Muay Thai (thajského boxu) se bude návštěvníkům tajit dech.

U motorek rozhodně nesmí chybět kvalitní muzika. Kamarádka Pilníka OLGA LOUNOVÁ dá pár písniček, ovšem o kompletní hudební program se postarají borci z kapely LIKE IT! Pro děti boudou připraveny soutěže o skvělé ceny. Přichystaná bude i večerní party v Čerčanech u vodáckého tábořiště v areálu Čerčanská koupadla.

My Pilníkovi děkujeme a budeme se těšit na akci!

Odkazy:

Instagram Petr Pilat – www.instagram.com/petrpilat

Instagram Pilnikovo pozdni odpoledne – www.instagram.com/pilnikovopozdniodpoledne

Facebook Petr Pilat – www.facebook.com/petrpilat

Facebook Pilnikovo pozdni odpoledne – www.facebook.com/pilnikovopozdniodpoledne