V jarní sbírce Nadace Křídla dětem přispějete našemu dětskému oddělení

Otevřete své srdce dobru a pomáhejte konkrétně. Kupte dětem dáreček nebo přispějte libovolnou částkou.

Benešovská nemocnice začala jako první ve Středočeském kraji spolupracovat loni s Nadačním fondem Křídla dětem, který byl založen v roce 2020. Jeho hlavním posláním a cílem je pomoc vážně nemocným dětem, proto se zaměřuje na dětská oddělení v nemocnicích. Nadační fond pořádá dvakrát ročně sbírku hraček či pomůcek, které pak věnují do jednotlivých nemocnic dle jejich seznamu. Sbírka se koná od 1. 4. do 15. 5. 202. Sběrné místo je po předchozí telefonické domluvě ve Zvánovicích a Benešově.

Kontakt na sběrné místo: pro Benešov 604 287 026 a Zvánovice 777 263 580

Více informací o nadaci včetně seznamu dárků a pomůcek pro benešovskou nemocnici naleznete na www.kridladetem.cz.

Křídla dětem seznam věcí