Prvním miminkem roku 2021 je Vojtíšek z Benešova

První miminko benešovské porodnice se jmenuje Vojtěch a narodil se 1. ledna 2021 ve 3 hodiny 13 minut s váhou 3,8 kg. Šťastnou maminkou je paní Markéta z Benešova. Doma na maminku a malého Vojtíška čekají šťastný tatínek a bratříček Jirka. V pondělí 4. ledna 2021 přišli poblahopřát mamince a předat jí kytici s dárky pro miminko předseda představenstva a ředitel MUDr. Roman Mrva, ředitelka pro lékařské obory MUDr. Markéta Bláhová a primářka gynekologicko-porodnického oddělení MUDr. Kateřina Hlaváčková. „V benešovské nemocnici jsem rodila už prvního syna. Byla jsem velmi spokojená, proto jsem se rozhodla rodit tady znovu,“ řekla maminka.

Na Nový rok 2021 se v benešovské porodnici narodili tři chlapci – Vojtěch, Antonín a Tomáš.

V minulém roce 2020 se v benešovské porodnici uskutečnilo celkem 885 porodů z toho se narodila 3 dvojčata.