Premiér Andrej Babiš a ministr zdravotnictví Adam Vojtěch si prohlédli naši nemocnici

Předseda vlády Andrej Babiš dnes dopoledne (25. 2. 2020) navštívil v doprovodu ministra zdravotnictví Adama Vojtěcha a hejtmanky Středočeského kraje Jaroslavy Pokorné Jermanové naši nemocnici. K delegaci se připojila i poslankyně Andrea Brzobohatá. Po jednání s vedením nemocnice a po diskusi se zaměstnanci si návštěva prohlédla nově zrekonstruované prostory interní ambulance a jednotky intenzivní péče a vstoupila i do interiéru budoucího Komplexního rehabilitačního centra, které se otevře letos na podzim. S premiérem a ministrem zdravotnictví hovořilo vedení nemocnice o personální situaci, zvláště o celostátní problematice nedostatku zdravotních sester, a o investicích v benešovské nemocnici a samozřejmě o nedávném kyberútoku.