„Pilník“ navštívil novou rehabilitaci a přivezl dárek

Rehabilitační sestry, fyzioterapeuty i primářku rehabilitačního oddělení naší nemocnice freestyle motokrosař Petr Pilát dobře zná. Nejednou se u nás rehabilitoval, ovšem ještě ve starých prostorách. Ve čtvrtek 15. 4. 2021 si přijel prohlédnout nové Komplexní rehabilitační centrum a zároveň přivezl dar – 30 000 korun právě pro rehabilitační oddělení.

Peníze věnoval „Pilník“ ze vstupného ze své letní motokrosové show, která se konala loni v Čerčanech v jeho tréninkovém areálu. „Kvůli koronaviru se termín předání stále oddaloval, ale konečně jsem mohl dárek přivézt. Nové rehabilitační centrum je úžasné, je moderní se spoustou bezvadných a účinných přístrojů. Viděl jsem už několik rehabilitací, ale tohle je opravdu špička,“ zhodnotil nové prostory „Pilník“, který doufá, že i letos bude moci uspořádat svou tradiční motokrosovou show.

„My moc děkujeme za návštěvu a za peníze, které nám Petr Pilát věnoval. Hodí se nám na nákup drobných rehabilitačních pomůcek. Věříme, že už se naše nové rehabilitační centrum rozjede naplno, prozatím fungují jen ambulance, kvůli pandemii máme stále uzavřené lůžkové oddělení,“ dodala primářka MUDr. Marie Mrvová.

Odkaz na video z loňské akce ,,Pilníkovo pozdní odpoledne,“ https://www.youtube.com/watch?v=4gla4cTgGII&t=8s