Nutriční poradna pořádala letos druhý Den otevřených dveří

Nutriční poradna v naší nemocnici otevřela na dva dny své dveře a nabídla své služby zdarma. Dny otevřených dveří se konaly pro veřejnost 26. září a 27. září pro zaměstnance nemocnice.

Nutriční terapeutky sídlí v nově zrekonstruovaném suterénu Endoskopického centra a do nových prostor po oba dny dorazilo celkem 35 osob – 29 žen a 6 mužů. „Návštěvníci“ se zajímali především o to, jak se zbavit nadbytečných kilogramů a jaké mají množství tuku v těle.

Nutriční terapeutky klienty zvážily na speciální diagnostické váze InBody, která měří množství tuku v těle, svalové tkáně, viscerální tuk, bazální metabolismus, minerální látky, ale i obvod pasu či boků. „Lidé přišli především proto, že chtěli vědět, jak na tom jsou, a povětšinou byly jejich výsledky takové, že by měli zredukovat hmotnost, přidat na pohybové aktivitě či zvýšit pitný režim,“ uvedla nutriční terapeutka Bc. Martina Srbová s tím, že s nimi nutriční terapeutky rozebraly především stravovací návyky a frekvenci jejich stravování a pohybovou aktivitu a každému poradily, co je potřeba zlepšit.

Přijďte i vy do Nutriční poradny Nemocnice Rudolfa a Stefanie zjistit, jak na tom se svou váhou jste. Zavolejte na číslo 317 756 595 a domluvte si termín návštěvy. Konzultační schůzka je zdarma, vstupní vyšetření stojí 650 korun a měření na InBody 350 korun.

Více se o Nutriční poradně a jejich službách a novinkách se dozvíte na webu www.hospital-bn.cz/oddeleni/nutricni-poradna/ nebo na facebooku www.facebook.com/NutricniPoradnaBenesov/