Nemocnice ČR hlasování

Od 1. února 2018 mohou opět pacienti Nemocnice Rudolfa a Stefanie vyjádřit svoji spokojenost/nespokojenost a zkušenosti s nemocnicí, zdravotní péčí, prostředím a personálem nemocnice.

Odstartoval totiž další ročník celonárodního průzkumu bezpečnosti a spokojenosti pacientů českých nemocnic – „Nemocnice ČR 2018“, ke kterému se opět připojí i benešovská nemocnice.

Letošní 13. ročník projektu potrvá do 31. srpna 2018. Pacienti lůžkových a ambulantních částí mohou nemocnici hodnotit prostřednictvím standardizovaných dotazníků, které jsou k dispozici na všech odděleních benešovské nemocnice. Možné je využít i hlasování prostřednictvím internetových stránek www.nejlepsi-nemocnice.cz.

Zpětná vazba, kterou projekt díky názorům pacientů poskytuje je pro nemocnici důležitým zdrojem informací a podnětů pro další rozvoj.