Naše nemocnice se zapojila do celostátního projektu Nemocnice ČR 2022

Nemocnice Rudolfa a Stefanie Benešov se letos zapojila do celostátního projektu Nemocnice ČR 2022, který je zaměřen na sledování bezpečnosti a spokojenosti pacientů a zaměstnanců v českých nemocnicích. V rámci projektu máte možnost vyjádřit se k Vašim případným zkušenostem s pobytem v nemocnicích. Více informací naleznete http://www.hc-institute.org/cz/dotazniky.html

Na základě výsledků bude vytvořen žebříček nemocnic, který ukazuje nejlépe hodnocené nemocnice a motivuje jejich zaměstnance k dalšímu zlepšování služeb jejich klientů (pacientů). Letos se účastníme v kategoriích spokojenost ambulantních a hospitalizovaných pacientů a zaměstnanců a hlasovat můžete od 1. února 2022 do 31. srpna 2022.

Jedná již o 17. ročník tohoto projektu, benešovská nemocnice se v minulosti přihlásila již několikrát. Naposledy v roce 2019 získala titul Nejlepší nemocnice Středočeského kraje.

Odkaz zde