Děkujeme za podporu, kterou dáváte našim zdravotníkům

Šek na 25 tisíc korun jako poděkování zdravotníkům přinesli koncem ledna do naší nemocnice zástupci obce Krhanice. „Obec Krhanice podporuje různá občanská sdružení, organizace, spolky, … v širokém spektru. Patří mezi ně např. zdravotně postižení, onkologicky nemocní, hospic, …. Při rozvaze o podpoře na rok 2021 jsme se bez složitých úvah rozhodli zařadit do finanční podpory také benešovskou nemocnici. A na závěr chceme poděkovat lékařům, sestrám a dalšímu zdravotnímu personálu za jejich práci a popřát jim dostatek sil v této pro ně velmi náročné době,“ řekl Aleš Papoušek, starosta obce Krhanice.

My moc děkujeme za podporu. „Pomoc od obce Krhanice je v poměru k velikosti obce opravdu velkorysá a moc si toho vážíme,“ uvedl předseda představenstva MUDr. Roman Mrva.

K částce jsme přidali i příspěvky od dalších jednotlivých dárců, kteří chtěli podpořit svým drobným finančním darem naše sestřičky a zdravotnický personál. Zdravotníkům na covidová oddělení jsme tak mohli nakoupit kávovary se zásobou káv a radiopřehrávače, které si přáli. Dnes 3. února si vše sestřičky převzaly.

Ještě jednou děkujeme všem.

Více o pomoci ve  fotogalerii zde: https://www.hospital-bn.cz/pro-pacienty/covid-19-spolu-to-zvladneme/