Nemocnice Rudolfa a Stefanie Benešov, a.s.

Kariéra

Připojte se k našemu pracovnímu týmu!

Vážení uchazeči, jsme rádi, že jste navštívili webové stránky naší nemocnice, Nemocnice Rudolfa a Stefanie Benešov, a.s., nemocnice Středočeského kraje.

Naše nemocnice poskytuje svým klientům lůžkovou a ambulantní péči od roku 1898, kdy byla slavnostně otevřena.

Na základě smluv se zdravotními pojišťovnami nabízíme široký rozsah vysoce kvalitní a komplexní zdravotní péče. Spádová oblast nemocnice zahrnuje regiony Benešovsko, Vlašimsko, Voticko, Sázava a okolí, Sedlčansko, Praha východ, Praha západ, Táborsko (cca 100 000 obyvatel). Zdravotní péče je samozřejmě poskytována nejen klientům ze spádové oblasti, ale všem z České republiky i zahraničí, kteří hledají vysoce odborné a kvalitní služby.

Velmi si vážíme Vašeho zájmu o spolupráci s naší nemocnicí.

V současné době hledáme vhodné kandidáty na několik volných pracovních míst .

Jestliže si z uvedených pozic nevyberete, ale přesto byste s námi rádi spojili svou profesní budoucnost, zašlete nám svůj strukturovaný životopis na adresu pam@hospital-bn.cz.* V případě, že se objeví pracovní místo odpovídající Vašemu profilu, budeme Vás kontaktovat.

Děkujeme a těšíme se na spolupráci s Vámi.

Oddělení řízení lidských zdrojů

 

*Pozn.: Zasláním svého životopisu na uvedenou emailovou adresu, v souladu se zákonem č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů, výslovně souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové stránky www.hospital-bn.cz. Tyto údaje poskytuji organizaci Nemocnice Rudolfa a Stefanie Benešov,a.s., nemocnice Středočeského kraje, výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na jeden rok od jejich zaslání.