Přeskočit na obsah

Pomocný kuchař do nemocniční jídelny

Máchova 400, 256 01, Benešov Nástup: ihned

Náplň práce

  • ranní směny Po – Ne 5.00 – 13.30 hod., nepravidelný režim
  • pomocné práce v kuchyni, úklid, výdej jídla, hrubá příprava potravin, kompletace snídaní a studených večeří pro pacienty
  • výroba a úprava pokrmů na základě požadavků nutričních specialistek, dle dietního systému
  • odpovědnost za dodržování požadavků na přípravu, výrobu, postupů tepelných úprav, kvalitu pokrmů
  • dodržování hygienických zásad dle HACCP, dodržování BOZP
  • výdej pokrmů na zaměstnanecké jídelně
  • výdej pokrmů na tabletovém systému pro pacienty
  • Kontakt: vedoucí stravovacího provozu Simona Kleňhová, 720 036 765, simona.klenhova@hospital-bn.cz

Požadujeme

  • požadujeme pečlivost, spolehlivost, příjemné vystupování, profesionalita, tvůrčí přístup, chuť pracovat
  • odborné vyučení v oboru kuchař-výhodou

Nabízíme

  • mzda odpovídající pracovnímu zařazení (základní mzda 20 200,- Kč, celková mzda včetně nenárokové složky mzdy a příplatků o víkendech a svátcích až 24 600,- Kč)
  • příplatky za práci o víkendech a svátcích
  • výplata čisté mzdy převodem na účet vždy k 18. dni v měsíci
  • zaměstnanecká strava
  • 25 dní dovolené, 3 dny sick day – dny zdravotního volna
  • zaměstnanecké benefity – CAFETERIE BENEFITŮ, příspěvek na penzijní připojištění pro HPP, podnikové stravování, bezplatné očkování proti chřipce a mnoho dalších
  • náhradní volno za práci o víkendech, svátcích

Máte zájem o tuto pozici?

Vyplňte prosím formulář níže nebo nás kontaktujte na
+420 317 756 565 nebo pam@hospital-bn.cz

Přiložit životopis

Přetáhněte soubor sem,
nebo klikněte na odkaz nahrát soubor

Přiložit motivační dopis

Pole označená * jsou povinná

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.