Další zprávy

Zřítilo se letadlo, nemocnice ošetřila 15 zraněných. Naštěstí jen cvičně

Nemocnice Rudolfa a Stefanie v Benešově se v úterý 25. září zúčastnila taktického cvičení složek integrovaného záchranného systému. Připravila se tak na mimořádnou událost, která se „naostro“ nestala v regionu více než třicet let. Prověřila tak svůj traumatologický plán. Figuranti simulovali pád letadla v Nesvačilech.

Sestra benešovské nemocnice na kontaktním místě, kterým je oddělení ARO, přijala ve středu v 10 hodin a 10 minut tísňovou výzvu záchranné služby. Na letišti Benešov- Nesvačily se při leteckém dni zřítilo letadlo přímo do diváků. „Jste schopni přijmout větší počet zraněných?“ dotazoval se operátor. Přesný počet zatím nevěděl.
Soubor ke stažení: Tisková zpráva
Dolní navigace